Графимо тканину: питання, поради, досвід...

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Імель, 6 Лютий 2010.

?

А ви графите вишивальну тканину?

  1. так, завжди

    25,5%
  2. так, але дрібні процеси не графлю

    33,6%
  3. ні, це зайва трата часу

    12,7%
  4. ні, бо не маю чим

    28,2%
  1. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    А я навіть не навчена до маркера. То ж все одно займає час. Тому мені так швидше. А сьогодні просто було кому бавити меншеньку, то я займалась улюбленою справою.
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    лише спочатку, від 10 хвилин на Аіді до години на рівномірці
    але суттєво економить час в процесі роботи
     
  3. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    Ну що кому зручніше. Але головне кінцевий результат. У всіх виходять чудові шедеври.
     
  4. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    Не тільки час, але й нерви, спокійно, коли себе перевіряєш. Краще розграфити, ніж пороти потім.

    Доречі, в мене вчора цілий "Прожекторперісхілтон" пішов на креслення сітки на 240 х 180 хрестиків. І то по Аіді.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    а скільки з того часу пішло саме на розграілення ;)
    а на аіді дуже швидко графлю-натягую однією рукою, а другою акуратно веду довгу суцільну лінію
     
  6. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    Я не дивлюся, а слухаю, на що чоловік завжди свариться)
    В мене косорукість підвищена, я тільки під лінієчку!
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    :eek:
    то як?
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    і я під лінієчку. на процес Панусі з песиками (130х190) пішло 30хв, але то ще з відмірянням тканини і відрізанням її від більшого куска
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Новий рік - новий процес!

    ото даєте :)
    я на аіді залежно від розмірумаксимум 15 хв графлю, 13 з яких йде на рахунок по 10 хрестиків
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    А я під лінійку. Теж дуже швидко.
    Правда, перший раз було довго. Поле графила - годину десь.
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2010
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: А ви графите вишивальну тканину?

    Я купила собі олівець-кредку для тканини, думала розграфити свою чорну аїду, вийшла спочатку якась чортівня, і з прямотою проблеми, і з очима... тепер розграфила білою ниткою, і думаю по ній провести розграфлення отою кредкою, а нитки одразу випороти. Як думаєте, то нормально буде? Чи дурного робота?
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    я думаю, дурного робота. раз вже нитками протягнули, то нехай вже буде. в ході роботи підрізайте і діставайте ниточки. А то як та крейда обсипеться на перших сто хрестиках?

    Я, до речі, поясню чого я під лінійку графлю. Я пробувала від руки, то на невеличкі дизайни (як от біскорню:girl_haha:) мені підходить, а на більші не виходило. То малий під руку щось скаже чи просто рука з"їхала і я вже починаю то закреслювати, грубшим наводити правильну лінію... врешті попрала і переграфила свою роботу.

    і ще з першого досвіду. ОБОВ"ЯЗКОВО перераховую хрестики, перш, ніж графити. Бо на полі зробила помилку, але то був якраз останній десяток. Тепер щоразу коли поставлю відмітки, потім голкою перераховую чи не помилилася :)
     
  13. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: А ви графите вишивальну тканину?

    Дівчата, я трохи не зрозуміла для чого ви то графите... здогадуюсь, що для полегшеного процесу вишивання:girl_claping:
    Чесно, я навіть не уявляю, як воно все діє. Але, як на мене, то це даремна трата часу...Просто вишивати мене навчила мама, вона ніколи такого не робить.
    І я дУже здивувалась, коли таке розграфлення вперше побачила...
    То не критика тим, хто так робить:girl_flirt: Просто мені, наприклад, дуже зручно почина роботу з лівого краю, рахувати хестики і насолоджуватись процесом :girl_in_dreams:
     
  14. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    і я ніколи не графлю
    вишивала гобелен з набору , то там тканина була вже розграфлена, то воно мені тільки заважало
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    це зручно коли всі хрестики вишиваються, суцільна картина чи будь-що. А от коли є купа незашитого і вишивка місцями йде. То ото рахування... ой як можна помилитися, а часу скільки займе!!!!

    А для таких як я, які вишивають з компутера і вишивають по кольорам, які інколи розкидані по всьому полотні і не дотикаються, то дуже зручно розграфив і так швиденько вишивається :)

    ще один плюс, навіть як і помилишся, а таке теж буває в розграфлених варіантах, то все можна звіритися по квадрату 10х10 і ШВИДКО визначити дислокацію проблемного місця :)

    крім того, графлення в мене не займає мій вишивальний час, бо вишиваю я тільки коли синуля спить, а графити можу і при бадьорому малюку :)
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    Звісно, що старше покоління того не робить (за невеликим вийнятком) - ті ж маркери зникаючі з'явилися в продажу тільки ось-ось, рік-два тому.

    А щодо трати часу - повірте, мені не шкода тих 15 хвилин на розграфлення. :) Зате на випорювання помилок часу шкода. Кому що подобається. :)
     
  17. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    я б сказала хто до чого привик
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    не завжди такий приклад є прикладним
    от набори вишивальні
    так і з полями можна не втрафити
    не завжди доцільно починати вишивати зліва, якщо в лівому верхньому кутку 3 хрестики, а решта-за три-дев"ять земель

    мені розграфлення-це спосід самоперевірки, і то ДУЖЖЕ важливо на писку в цьотки, шаг вправо-шаг влєво з замість вуха - ніс

    я коли ще перший свій рушник вишивала, то мала ряд хрестиків на рівномірці, де розмір хрестиків 3*2 :girl_crazy:, перший не помітила, а коли помітила-треба було б піврушника пороти

    маркер -то маст хев сучасної вишивальниці ІМХО
     
    Останнє редагування модератором: 10 Лютий 2010
  19. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    ВАУ.... я і не знала, що є маркери зникаючі:girl_haha: :rolleyes::cool:
    ну, це напевне, зручно ...
    Але, дійсно, я вже звикла і не знаю, чи навчусь (ха-ха-ха) графити.
    Буду кайфувати від процесу випорювання :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    слушно
    а то я мала на увазі суцільну картину.
    Просто салфеток не люблю вишивати, дуууже не люблю
    Рушників не вишивала... але ж колись прийдеться...:girl_cool::girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування модератором: 10 Лютий 2010
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    вони всі зникаючі, хіба би підробка якась...
    яка тоді користь від маркера якщо він не зникає після завершення роботи?? :confused: