Гуртовні Львова

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Жемчужинка, 12 Березень 2009.

  1. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    В моєму випадку треба довго-довго їхати:)
     
  2. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    а я ще чула про гуртівню квітів як їхати на Давидів, чи хтось щось занє?
     
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    То і є гуртовня "в напрямку на Бібрку";)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А ще які гуртовні вам всім відомі?:clapping::clapping::clapping:
     
  5. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Памперси та Хаггіси дууууже подорощали. Я купила Молфікси - супер - якість памперсів!!! Повірте, ми користувались дихаючими Хаггісами, али в Метро вони подорощали з 100 до 160 грн. 80 шт., це для нас за круто. Я попробувала Молфікси - супер. Малому 1.2 - не промокають, на ніч - супер., а ціна -смішна Я беру 4+ (Хаггіси і памперси теж) - за 1.60, а 4 майже така сама -1.45. Це дівчатка просто ХАЛЯВА!!! КУпляю на Провесні, в кіоску біля Родинної ковбаски. Можна купити поштучно і спробувати.
     
  6. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Щодо книжок. Є дві гуртівні в Стрийському парку (біля дитячої залізниці). Зупинка наступна після Податкової. Там і канцтовари теж. Навіть з Львів. області до них приїжджали по підручники для шкіл. Асортимент різноманітний від записників, ручок, чонила...... до підручників, словників, дит. літератури. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Як я Вас розумію.:8::8::8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Є ще на Богданівській, там де автобазар.
     
  9. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    О,а на Богданівській є горщики суперові -необпалені, глиняні, оброблені поливою і без, пластикові, кашпо і величезні садові ваони -:y:
    Але щось мені видається що Богданівська,то район автобазару на Тракті Глинянському. Хоча можу і сплутати:ninja:
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ну так,я там і мала на увазі.А Ви подумали,що на Давидів?
     
  11. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ще є гуртовня,про яку,напевно,багато з вас знає.Це "Час Пік".Там є канцтовари,фотоальбомі,калькулятори,перед Новим роком-новорічні прикраси та карнавальні костюми.Трошки іграшок і декору.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А де та гуртівня? Магазин був на Кн. Романа, але вже давно його нема там...
     
  13. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Гуртовня "Час-Пік", Львів, вул. Жовківська, 28, тел. (0322) 30-0888, факс (0322) 98-7613

    Там потрібно купляти на певну суму?Може,треба мати якусь карточку?Там набагато дешевше?Можете навести приклад для порівняння?І точну адресу,якщо можна................


    До речі,ось та гуртовня,про яку я писала раніше.
    АГРОКОНТРАКТ, ГУРТІВНЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ
    АГРОКОНТРАКТ, ГУРТІВНЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ
    супермаркети
    продукти
    гуртовні
    Агроконтракт - це мережа однойменних компаній, які розміщенні на території України і займаються реалізацією широкого асортименту продуктів харчування та побутової хімії. Це понад 320 власних співробітників у більш ніж в п’яти обласних центрах України. Налагоджена мережа збуту з продовольчих баз, ”Сash & Carry”, надійна система доставки продуктів власним клієнтам.
    Ми є дистрибутором таких відомих торгових марок, як : АВК, Верес, Вітязь, Гетьман, Кеча, Nestle, Немирів, Руна, Світоч, Трускавецька, Торчин-продукт, Укрпромінвест, Олейна, Чумак...
    м. Львів, вул. Городоцька, 355, 79040 на карті
    Тел.: (032) 2423192, (032) 2976180, (032) 2951215
    E-mail: agro355@mail.ru
    Web-site: www.agrokontrakt.ho.ua
     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А от з Ліберо облом получився. В Карапузі зовсім і не дешево! Порівняла - на пачці 30 грн різниця. Так що підгузники в Метро forever!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ну значить ціну підняли. Не буду більше чоловіка туди посилати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Якщо чесно, то сама продавщиця була здивована. Бо я біля прилавку з чоловіком дискусії вела. Сказала, що не може такого бути, щоб в них було дешевше, ніж в Метро :confused:
     
  17. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ми теж порівнювали, але ше мене цікавить скільки вони коштують в тому розрекламованому Агронтракті???? Може пошлеш свого туди на відвідини, бо мій ніяк не хоче...
     
  18. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Час Пік знаходиться в районі БТІ. Повертати треба біля заводу Кока-кола, проїхати Прогрес і там побачите табличку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    колись чула про гуртовню Глорія-джинс,десь ніби в районі кульпарківської....хтось знає?
     
  20. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    В районі Кульпарківської не чула,але знаю шо є не далеко від податкової,там вроздріб не продають,хіба як є карточка оптового покупця і то на певну суму потрібно купляти.
     
    • Подобається Подобається x 1