Гуртовні Львова

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Жемчужинка, 12 Березень 2009.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова

    Наскільки я знаю - ні, вже давно не існує. Вони якийсь час були закриті, потім типу робили ремонт - відкрилися, але ціни були вищі..А потім ніби знову закрилися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Zizol

    Zizol New Member

    Де можна дешевше купувати шарики надувні? Може хто має сайт магазину?
     
  3. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Щось не знайшла нічого про продуктові гуртівні. Хочу закупитися трохи продуктами, зокрема цікавить масло, бо часто печу. Востаннє закупилася в польщі, закинула ящик в морозилку і так тягнули по трохи, а зараз запаси вичерпалися, купувати там більше не варіант через курс, то може б у Львові десь так купити... На базарі ж торгаші десь закупляються
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи є у Львові гуртівні з декором, свічками, штучними квітами?
     
  5. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    на Богдана Хмельницького одразу за епіцентром є магазин "Гуртовня подарунків". Там хороший вибір штучних квітів та дрібненьких квітів/декорів/стрічок. Свічки там дорогуваті.

    А от гуртовня декорів для рукоділля і мене б зацікавила - поки-що для себе такої не знайшла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Дівчата, де зараз дешеві тканини можна придбати? тре гуртівню.дякую
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    на зеленій біля арсену. брати від 6-10м.
    тканин досить є. але шовків-шифонів невеликий вибір, власне, треба дзвонити іпитати
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. dreamangel

    dreamangel Member

     
  9. dreamangel

    dreamangel Member

    Ще не розібралась з форумом :girl_blush2:
    На Промисловій 50/52 є декілька гуртівень, щодо цін зараз не знаю, але було дешевше
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    А хто в курсі, які ціни зараз на тюлі на Зеленій? Плюс-мінус, бо я від реальності геть відірвалася за останній рік.
     
  11. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата може хтось вкурсі чи працює ще гуртівня тканин біля Південного на Скнилівській?
     
  12. Pampushok

    Pampushok Well-Known Member

    Була не давно, то працювала. Але вони працюють здається до 15:00.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. magic

    magic Well-Known Member

    Може хто знає гуртівні зоотоварів - потрібні аксесуари для котів (купляємо перший раз кота, тому потрібно усе необхідне)
     
  14. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    На Шуварі маслом закуповуються, і на Львів-холоді, це десь на Навроцького здається, там ще мукою затарюються.
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2015 ---
    На Шуварі точно є, в тих рядах де живі квіти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sitara

    Sitara Active Member

    А зараз там жахливі ціни, маю на увазі гуртові чи то я відстала зовсім від реальності, бо була у них ще у січні, але погодьтесь, якщо пачка файлів 30 мікрон, коштує майже 60 грн і стержні Economix для ручки на кнопочку по 2.40 грн, кнопки майже 6 грн, цінник у них 10 грн, а я у роздрібному магазині купувала на минулому тижні такий по 5.50 грн. то як на мою думку, це занадто, ну й по яких то цінах все продавати? А олівчики "Пегашка", 6 кольорів 20 грн?!! :hang1:Іграшка чи то закривається чи то переїжджає - не відомо, господарські товари-посуд, спорт.товари на рампі - також космічні ціни.
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2015
  16. dreamangel

    dreamangel Member

    жах:swoon2: я з вересня у декреті, то там не бувала і відповідно не в курсі(((( А були там такі хороші ціни на посуд (багацького всього там купила)
     
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    На Чорновола біля Єврошопу відкрився новий магазин, великими буквами пише: Гуртівня тканин. Цікаво, чи ціни гуртові. Був хтось вже? Бо я лише з порогу заглянула, не хотіла візок завозити, питала за бязь на постіль - нема, а загалом то тканин багато (та й приміщення велике, але якось жоден магазин там довго не затримується)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. fmv

    fmv Member

    прочитавши промайнула думка, а можливо нас іноді дурять словом гуртівня. ми їдемо і сподіваємось на низьку ціну, а получається іноді дорожче чим в магазині біля свого підїзду....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Чи є у Львові гуртівні з продуктами/побутовою хімією для простих людей (не підприємців) з адекватною мінімальною сумою покупки.
    Цікавить мука особливо.
     
  20. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Навпроти Метро що на Городоцькій там де складські приміщення, там є великий супермаркет, є і дитячий відділ з іграшками і всяк ми штука ми для дитини, дуже великий відділ, ціни там різняться якщо для оптовика і в роздріб, далі йде павільйон з хімією, ціни в роздріб дешевші аніж в звичних магазинах, і третій павільйон продуктовий, в роздріб, там є все, і мука яку забажаєте і по 8грн, і по 12, і богумила дешевша аніж на Шуварі, і цукор, їхня випічка, фрукти, м'ясо,ну все що в звичайних супермаркетах, тільки ціни на 1-5грн дешевші. Називається чи Еко-маркет, чи Екосвіт, не згадаю точної назви.
     
    • Подобається Подобається x 3