Гуртовні Львова

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Жемчужинка, 12 Березень 2009.

  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    їздили в Інтермаркет на "провірку".виглядає як склад,горобці цвірінькают-холодно.після того поїхали в Метро,різниця відчутна.Хоча горнятка в Інтермаркеті дитячі по 5 гр були,а в Метро такі самі по 7,90.і рис в Інтермаркеті дешевий був.
    "Ліберо" з ромашкою -75 гр,за 60 штук(чи 62 не пам'ятаю).є акція на памперси "2"-111 штук за 140 гр,але лишалося пару упаковок.ше були акції на памперси 4,4+,але не звернула уваги по чому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А в Інтермаркет тепер пускають без карток?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    За гуртівні посуду - на Городоцькій є Азов-Галичина. Вибір великий ,2 зали. Ціни такі як на гуртовні, що на Зеленій (в підвалі), навіть трохи нижчі. Нема лмітованої суми закупки. Великий вибір каструль, сковорідок з тефлоновим покриттям (гарної якості - вже 4 роки користуємось! Спільне україно-якесь виробництво), та іншого причандалля
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Я люблю гуртовню "Час Пик" на Хмельницкого. Там 2 отдела:
    канц. товары всевозможные, детские и вообще все, что только можно придумать.
    сувениры и подарки. вот тут можно разгуляться! тут есть всего вагон и маленькая тележка, можно найти почти все и на любой вкус.
    Вот на 8 марта мы всем накупили подарки и за смешные деньги. Например шкатулка для украшений в магазинах на южном 500-700 грн., а в "Часе" 150-300 грн.
    Куча тематической сувенирки к праздникам, и ко дню влюбленных и к пасхе и т.д.
    Ну а к Новому Году - просто рай!

    P.s. даже страшно сдавать такое козырное место:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    я перед новим роком люблю епіцентр. мене ледве виводять звідти :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    В Эпицентре действительно рай для любителей красоты, сейчас там открылся отдел декора и хочется просто там остаться жить:)
    Но цены там - не детские:) я смогла себе позволить коровку смешнючую на холодильник, т.к. не могла уйти оттуда с пустыми руками:confused:

    А в "Часе" реальные покупки, там скупаются все частники перед праздниками. Я вижу потом всю продукцию Часа на всяких лоточках, столиках, магазинчиках и т.д.

    Короче Эпицентр - для души, "Час" - для дела:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А можна конкретніше? Де саме?
     
  8. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Передивіться повідомлення вище.Там знайдете адресу.І,навіть,орієнтир,щоб туди попасти.
     
  9. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Мы в Час пик ездим на машине, это по Хмельницького, и во двор:)
    в яндексе нашла такой адрес: Гуртовня "Час-Пік", Львів, вул. Жовківська, 28, тел. (0322) 30-0888, факс (0322) 98-7613,

    взяла отсюда http://www.euroindex.ua/print.php?ide=21&fs_cat=72&idf=3487
     
  10. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Це район БТІ, поворот біля заводу Кока-Кола, проїзжаєте завод Прогрес і там побачите вивіску.
     
  11. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Да,дівчата!Ось ми тут про гуртовні...А потрібно,мабуть,про місця,де можна купити дешевше.Ось купила я на минулому тижні малій "Велику дитячу енциклопедію" на преславутій книжковій гуртовні на Бузковій.Дала 70 грн.Тішилась,що зекономила.А сьогодні випадково в центрі зайшла у книжковий магазин.Там ця енциклопедія 60 грн.Є різниця?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ні, не пускають:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    а нас впустили:) ми правда не купували ніц,лише подивилися шо і по чому там.а купувати,то так,лише з карткою
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Може і так, бо кілька разів на вході картку не перевіряли, то потім на касі питали картку:confused:
     
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ну тому ми в Інтермаркет і не їздимо :). Моєму коханому поставити дві галочки на папері - страшна робота. Свого часу прогавив, а тепер навіть не хоче питати чи ще роблять картки. Їздимо в Метро (тут вже я змусила зробити картку, хоч всі папери заповнювала власноруч).

    Здайте ще точки з дешевими якісними забавками :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Моя кума іграшки купляє десь на зеленій. Хтось писав про гуртовню іграшок за МАгнусом,можна детальніше?
     
  17. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    До речі,про Інтермаркет.....Моя мама там була вчора.Казала,що там пусто.Хтось перекупив його і товар завезуть з наступного тижня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Випадково знайшла дерев'яні не фарбовані іграшки закарпатського виробництва (Іршава) в академічній книгарні біля консерваторії.
    Ціни на книжки також не злі (Ранок, Махаон, Піраміда,Грані-Т...).
    Є там і "Скоромовка не для вовка" Грицька Чубая.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    така сама ситуація в арсенах:n::n::n:, пусто...
    то напевно один власник
     
  20. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Будемо сподіватися на хороші ціни і вибір товарів........:)