Гуртовні Львова

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Жемчужинка, 12 Березень 2009.

  1. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Дівчата , чи хтось чув про магазинчик на сихові (де кінцева 41 маршрутки) з конфіскованим взуттям? Знайома казала що і моделі непогані і ціни дуже прийнятні.
     
  2. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А де зараз кінцева 41?
     
  3. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Була моя знайома пару днів назад на гуртовні Агроконтракт.:8:Казала,що ціни там виросли,майже,у 2 рази.:8:Вже,ніби,і долар не росте...Чому ж тоді ростуть ціни?:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    кінцева 41-Санта-барабара....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Я там не була ,але бачила раз то шо вони називають конфіскованим взуттям:n:найдіть краще стоки там хороше взуття:y:і ціни помірні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Дівчата, може хтось знає гуртовні з нитками? Допоможіть будь-ласка:umbrage:
     
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.


    Це точно, були вчора на Патона,там ніякого вибору....:8:чула їх викупили, але побачимо з часом...:confused:

    А ще не їздила я в МЕТРО ніколи...картку маю від часу заснування,але не їздила, от кажу до чоловіка поїхали, взяли малого, а там не впускають з дітьми, а ми не знали:no:, то чоловік надворі з малим чекали на мене, поки я там щось галопом вибирала...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Про стоки. Я чула, що є на Батальній (Дж. Вашингтона) сток з одягом. Як заправка, то повертати наліво і їхати метрів 100. Там є складські приміщення, серед них треба шукати. Я не була, але розповідали, що одяг гарний, все з бірочками і продаваць привітна. Якщо хтось буде там, то напишіть. :clapping:

    А "Арсен" кажуть німці викупили. Зараз там, мабуть, допродують все, тому й товар може бути протермінований (з перемитими етикетками). Вони таке вміють робити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Так там на жаль з дітьми до 5 років не пускають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    до 5 чи до 6?
     
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    До 6 ніби. Але в слінгах малесеньких носити можна. Пояснюють це тим, що в них їздять електрокари, і дітям небезпечно
     
  12. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Арсени викупили нето якись франчуз чи поляк, версії розходяться, але те що викупили то точно. Вони заборгували дуже конкретні суми постачальникам і хто зна ,коли то тепер вернуть. В мого чоловіка на роботі борг арсену десь до 1,5 млн, звичайно для них то не велика сума. А я к порахувати скільки постачальнів в арсену то кругленька сума набіжить.
    Треба ретельно дивитись на дату виготовлення в Арсенах, щоб не купити залежалий товар, хто туди ходить.Щоправда була там в п"ятницю ввечері ,людей взагалі нема, ніби то неділя зранку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Подібно до складу, де ми полюбляємо купувати. Тут про нього вже дехто згадував. Але він знаходиться не на Батальній, а це бічна Пасічної. Як повертаєте на кільці ДБК на право, і зразу за першою заправкою на право. От там складські приміщення є, і серед них склад з одягом. Там можна натрапити на дуже хороші речі. От нещодавно багато дитячого було. Але за тиждень вже нычого не лишилось. Добре, що я встигла закупитись :).
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Радість, а по я ких числах/днях завіз на пасічній?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    пліз поясніть що таке стоковий магазин ?:confused:
     
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Секонд-хенд:xaxa: або по-модному,ексклюзивний одяг з Європи:xaxa:
    як буде,хто в такому магазині,дайте знак чи є там лижні костюми:) на дорослих
     
  17. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    На скільки я знаю, в них нема конкретної дати завозу. Треба питатися в продавщиці.
    olenkastar, а я завжди думала, що стоковий магазин, то не секонд-хенд, а нові речі минулих сезонів. Доречі, на тому складі повно лижних костюмів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А не можна :). Перевірила, не впускають :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Хто знає назву вулиці, скажіть будь-ласка
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ми колись з малим на руках хотіли зайти, а нам сказали що маленьких можна носити тільки в слінгах, а на руках - ні:confused: Можливо, правила змінилися