ГВ і хвороби

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Натуся, 11 Вересень 2008.

  1. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Декатилен-"Применение в период беременности или кормления грудью возможно только в том случае, если ожидаемый терапевтический эффект для матери превышает потенциальный риск для плода или грудного ребенка".Краще полоскати горло традиційним комплексом 2 чашки:1.Содовий розчин+2 чашка сіль з йодом.Або соком буряка наполовину розбавленого водою +кілька крапель лимону.
    НАЯ,ще можна спринцюватися розчином хлорфіліпту: 1 ч.л. розчину на 0,5 л кип яченої води.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Наразі мені набагато краще. На ніч ще поставили мені гірчичники, прогріла ніс і вуха синьою лампою. Ну ду-у-уже боюся мацьопу заразити.
     
  3. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Я знаю чудові ліки, бо і сама їх колись використовувала, коли хворіла, і зараз використовую профілактично при вагітності:
    вода повинна бути лише зі содою питєвою : на 1 л води - 1 ст.л. соди, мило - лише господарське 72 %(те, що негарно пахне). Ефект фантастичний. Я як взнала, що вагітна, зразу так почала митись і наразі все ок! Доречі, ост.раз як я мала молочницю, то її так і вилікувала за 3 дні без жодних лікарств, бо якраз планували малятко! Швидкого вам одужання!
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Повністю те-саме!!!! У моєму випадку теж 100% діє, ніколи не лікувалася нічим іншим.
     
  5. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Ну во я здається простудилася, правда температури нема тільки нежить, не підкажете, що можна робити, наприкдад чи можна парити ноги, чи ставити гірчичники?
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ і хвороби

    І я теж :sad: Починає боліти горло і голова, в тому місці де до шиї приєднана...Спати не помагає, чайок пью з ромашки, трошки меду. З*їла б лимон, але не знаю як мацьопа відреагує...
     
  7. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    :confused:І я теж!!!!також дуже болить горло і голова,а малому почали закисати очка!!!!Що робити
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    для очок-міцна заварка, 5-6 раз в день протирати очка.сульфацил(дитячий)по 1 кр. в кожне око кожні 3-4 години.Тетрациклінова мазь,закладити за нижнє повіко.,чередувати з сульфацилом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Аналогічно!
     
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Думаю, промивання заваркою цілком достатньо, якщо випадок не критичний. Не думаю, що дитинці буде комфортно з маззю в очах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ і хвороби

    А що робити з горлом і головою?
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    почати з заварки звісно,та якщо то вірус,заварка не допоможе....
    використовуючи сульфацил з тетрациклінкою,гарантовано на 2 день все буде ок,один сульфацил мало помічний....
    закладати треба зовсім трошки,нічого противногов тому немає
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Ми промивали ромашкою і календулою, розчином фурациліну (1т на 0,5 води), сульфацилом добре, але він пече дуже (на собі пробувала), а тетрациклінку ніяк не вдавалось закладати за повіку....Як не помагало протягом 3-5 днів, капали левоміцетинові краплі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Горло корою дуба полоскати і змазувати масляним хлорофілліптом (або спрейом).
     
  15. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Афлубін+
    в горло- спрей Ангінал або Хлорфіліпт,для полоскання зробити два розчини : 1.вода з содою 2. Вода з сіллю та йодом. Спочатку полощеш першим розчином, а за хвилину-другим ( сода розм якшує та відкриває лакуни на мигдаликах, а потім сіль з йодом дезинфікує)
    В ніс- Делуфен або Піносол.

    Mira_SH,якщо нема т,ноги попарити можна, а потім гірчицю насипати в шкарпетки на ніч
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Дякую! Вистачило полоскання розчином з хлорофіліптом (ні соди, ні солі як на зло нема), + Ангінал, + тепле молоко з медом і маслом і багато теплого чаю з малиною.Вже майже все :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Через деякі проблеми зі здоров*ям мені треба дотримуватись дуже строгої дієти, не голодування..., але майже голодування на 42 дні.:sad: Як це може вплинути на ГВ? Я тягну з тим лікуванням кілька років, більше не можу.

    Кину короткий опис дієти, що при цьому треба вживати, можливо, чогось і не можна при ГВ. Дівчата-консультанти, скажіть свою думку, будь-ласка!
    -------------------------------------
    Голод назначается на 42 дня. Голодание неполное. Больной может выпивать ежедневно до 0,5 л смеси натуральных соков: морковного, свекольного, картофельного и сельдерейного, а также травяные настои (шалфея, красной герани и почечного чая).

    Смесь соков. Берется 300 г красной свеклы, 100 г моркови (каратель, рюэбли), 100 г корнеплодов сельдерея, добавляется 30 г редьки и одна картофелина величиной с куриное яйцо. Овощи пропускаются через соковыжималку, затем сок процеживают через тонкое чайное ситечко или через материю: поскольку в четверти литра сока еще остаются волокна, которые плохо усваиваются.

    Настой шалфея. Одну, максимум 2 чайные ложки шалфея высыпают в 1/2 л кипящей воды и кипятят ровно 3 минуты, затем процеживают. После этого шалфей удаляется, в отвар добавляется по чайной ложке зверобоя продырявленного, мяты перечной и мелиссы. Настаивается еще 10 минут.

    Почечный чай. Сбор: хвощ полевой - 15 г, крапива - 10 г, спорыш - 8 г, зверобой продырявленный - 6 г. Этого количества хватит на одного человека примерно на три недели.

    Щепотку сбора настаивать в чашке горячей воды 10 минут, затем процедить, отцеженный остаток сбора залить 2 чашками горячей воды и кипятить еще 10 минут. После этого процедить и смешать полученные жидкости. Чай пить только три недели: утром натощак, в обед - перед едой, вечером - перед сном.

    Настой кроваво-красной герани. Щепотка травы настаивается 10 минут в чашке горячей воды.
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Гуцулянко, шалфей пригнічує лактацію,
    Мята - теж :sad:
    Крім соків, чи можна пити просто воду ?
    Бо виходить не дуже великий обєм рідини на день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Пити воду можна, а от шалфей - майже основа...
     
  20. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Шалфей - це шавлія? :eek:Я її щодня додаю, як приправу, майже до всього.
    Взагалі-то, курс 42 дні для лікування раку, мені б вистарчило 21 день. Може я попробую спочатку 7 днів, а якщо все буде добре з ГВ, то продовжу? Я думаю за 7 днів цінність молока не дуже сильно втратиться? Годували ж жінки під час війн, коли голодовка була через брак їди.