ГВ і хвороби

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Натуся, 11 Вересень 2008.

  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Просто ішого виходу не маю...:sad:
     
  2. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    guculyanka!Не переймайся так!Якщо дійсно треба,то навіть нема чого сумніватися!Ти ж не кидаєш ГВ,а просто на деякий період якість молока буде не така як завжди,і не треба себе картати,ти ітак вже годуєш немало часу малечу,не хочеш закінчувати-не закінчуй,але не настроюй себе що ти чимось обділяєш свою малечу (по собі знаю...досі не зберусь на операцію...),вона отримуватиме і молочко,і цицю,а те,що якість не та-це ж тимчасово,згодом,як захочеш-відновиш і якість,і кількість! :)Тримайся!Все буде ок! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Так, шалфей=шавлія
    Гуцулянко, а раніше Ви пробували таку дієту? Може з 3-х днів варто почати ? Я не знаю яка у Вас ситуація. Але будьте обережні і дуже уважно спостерігайте за своїм станом...І ще лікар хай спостерігає...
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Натуся, більше йдеться про кількість, а не про якість. Шалфей пригнічує вироблення молока
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Ні, я не пробувала цієї дієти, взагалі, не уявляю, як витримаю... Може, дійсно, попробую 3 дні, якщо все буде добре, то продовжу.

    Дякую за відповідь і підтримку! [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Може і так,сперечатись не буду,бо не знаю,але ж Анжеліка вже велика і крім маминої циці гамає інші продукти,то голодною не залишиться,а для імунітету і тілесного контакту мало би хватити...Загалом,якщо це дійсно необхідно,то всерівно потрібно шукати компроміс,а серединкою виходить покластися на "дай Бог,щоб все вийшло якнайкраще!"
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Wita

    Wita Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Мені півроку тому видалили мигдалики. Спочатку теж говорили, що видалення їх не вирішить всіх проблем, і що всеодно будуть проблеми з горлом, але після 1 року безуспішних промивань горла стали настійливо радити їх видалити - з двох бід вибрати меншу, - бо вже через ті мигдалики я заробила ревматоїдний артрит (пальці болять, пухнуть, серце хворе). Через місяць після видалення мигдалин почалося СТРАШНЕ загострення артриту (я ходити не могла), але ще за три місяці все як рукою зняло.
    Чим молодший вік підчас такої операції, тим легше все переноситься. Років у 40 навіть небезпечно таке робити. Але за книжковим правилом - якщо 5 ангін в рік, або ревматизм - обов'язкова тонзилектомія (видалення мигдалин)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    От всеодно підсвідомо відтягую ту процедуру...Крім миндаликів ще аденоїди...Ангіни кожного місяця,ревматизм-4-5 років...А досі сподіваюся,що переросту:xaxa:...
     
  9. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    А чим температуру збивати можна? Дітям аспірину не можна а при гв? В мене є вдома аспірин с і нурофен дитячий. Що можна? Весь день 38,8-38,9 не знаю чи вже збивати чи ще ні. Бо ковбасить не на жарт.
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Останіми днями голову тисне, вчора під вечір вже не витримала, накапала 20 капель коньяку - помогло, але зараз знову те саме.......Чим можна тиск трохи підняти, крім алкоголю?
     
  11. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Добре піднімає тиск настоянка елеутерокока, вона також підвищує імунітет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Кавою....Я теж сьогодні падаю, 80на 60, ще й чоловік на роботі затримався:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Каву я i так пью потрохи.Сьогоднi все було ок зранку.Десь в обiд знов почало тиснути.А за 20 хв. пiшов снiг.Ходячий барометр :-(
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Чорним шоколадом і міцним чаєм(краще, ніж кавою), але чи вам можна...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Селена

    Селена Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Спробуйте вібурколові свічки
     
  16. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Порадьте, що робити. Вже кілька днів горло болить (до вечора ніби прохидить, а вночі то взагалі голос пропадає). Малина та мед алергени, антибіотиків не можна. Чим лікувати? дякую. Ми тільки на ГВ без догодовування.
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Тобто в ваша дитина виклають алергію чи ви не знаєте?

    Попробуйте часто полоскати теплою водою з сіллю, содою, йодом (по черзі), замотайте шарф на шию, часто тепле (не гаряче) питво.
     
  18. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Можна Лісобакт смоктати, мені дуже допомагає, коли горло болить. :girl_spruce_up:
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Можна і септіфріл, і фарингосепт, і полоскання содою, хлорофіліптом, і те шо дівчата вище написали
     
  20. Emma Dia

    Emma Dia New Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Я полоскала горло настойом евкаліпту з ромашкою( запарювала), соктала фарингосепт. Ще можна пити чай "ІНсті", він противірусний, знімає головний біль, перші признаки простуди.
    А від тичку допомагає клюква9 журавлина), а якщо потрібно збити тиск, то добре жувати калину, кефір з корицею.