ГВ і хвороби

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Натуся, 11 Вересень 2008.

  1. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Дівчатка,підкиньте координати тих вертебрологів,де приймають,як і що(а то спина замучила) наперед вдячна)))
     
  2. grammi

    grammi New Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Допоможіть порадою... Як швидко вивести глисти, боюсь щоб мала не заразилася. Їй 7 міс.
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    літо на дворі а я хвора!!! чоловік якусь приніс вірусяку... я йому амізону і за два дні він встав... а я лягла... малому 5 міс а мене так ковбасить!!! ще спимо разом - цілу ніч в масці не витримую... і малий окремо не засинає, бкудиться на провєрку де мама - як я є то закриває очі і спить, а як нема.... що робити??? пю липу, шипшину, полоскаю горло постійно... таке враження що горло драйкою до посуди натерли... боюсь заразити малого, годую і прошу Бога щоб не підчепив то від мене... в нас така педіатр що навіть нема як хворіти...
    в амізоні в інструкції пише
    Противопоказания:
    Повышенная чувствительность к препаратам йода. Первый триместр беременности, детский возраст до 6 лет.
    як це зрозуміти? малому в молоко це потрапить? про ГВ нічого нема толком написаного.
    афлубін
    Особливості застосування.

    Інформація щодо будь-якого ризику для плоду тадитини від прийому препарату у період вагітності та лактації до цього часу незареєстрована.
    що противірусне варто купити? температура в мене 35,1... наближається до кімнатної...
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2010
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    loreniya, якщо це в вас вірусне, то вже тут неодноразово писалось що ваш організм починає виробляти антитіла до вірусу ще навіть тоді коли ви не відчуваєте захворювання. І ті антитіла потрапляють через молоко до дитини. Тому дитина вже як би захищена антитілами, дітки в такому випадку як правило не хворіють. Якщо ж ви настроєні пити ліки, то афлубін можна, інфлюцид можна смоктати - це точно. На рахунок амізону не знаю... я взагалі чомусь без ліків такого плану завжди одужую.
    А ваша температура свідчить про т.з. упадок сил - проїште добре, кави випейте, повітрям подихайте... сили повернуться.
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    В на таке ж було. Але я ліків не пила і ГВ не припиняла. Спали ми разом. Я тоді практично пластом лежала, а малій нічого. Зате вдруге коли похворіли всі в хаті (хвороба починалась мокрим кашлем і закінчувалась запаленням легень), Софійку це теж не оминуло і ми попали на Орлика з бронхітом. Це я до того, що в будь якому випадку ваш малий вже контактував з тою інфекцією. Найкраще лікарство для нього - ваше молочко. Радили меніі ще дитині в час інфекції капати носик Назофероном (інтерферон), але я не знаю наскільки то варто робити. Афлубін я трохи пила, коли хворіла. На дитину не вплинуло. Краще полощіть горло. То не зашкодить.
     
  6. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    дякую дівчата! ви навіть не уявляєте яку ви мені зробили підтримку духу! як треба буде то скафандр би одягнула - варіант щоб припиняти ГВ в мене навіть не розглядається! тому боюсь дотягнути до моменту що прийдеться пити антибіотики. лікаря якому б я довіряла в мене нема... причому ні дитячого ні дорослого. так що нам хворіти ніззя!
    за антитіла в молоці я знаю, просто думала що якщо я не маю антитіл (чому я тоді захворіла) то і передати їх не можу... малому тільки салін капаю в ніс для зволоження слизової - в цілях профілактики.
    сама полощу горло всім що є - евкаліптом, ромашкою, содою і т д, п"ю липу, шипшину, на горло приліпила перцевий пластир, для підстраховки купила гексорал спрей, але наразі ще не використовую.
     
  7. Chamomile

    Chamomile New Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Болить кисть правої руки. :girl_cray:Лікар діагностував запалення на фоні недостатньої кількості кальцію в кістках. Ліків жодних не виписував, бо це недобре для дитинки. Порадив парити руку в сироватці і дієту, збагачену кальцієм. І поменьше працювати рукою... з дитиною, та ще й правою. :girl_sad:
    Порадьте, що робити, щоб той кальцій засвоювався.
     
  8. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    яким чином він то діагностував? денситометрію (рентгенологічне або цифрове обстеження) ж не робив, так? опромінення при ГВ не рекомендоване, м*яко кажучи.
    У вас точно не було перенапруження/розтягнення тощо?
    недостатність кальцію - дуже серйозний діагноз, без вищезазначеного обстеження й спец.аналізу крові й сечі його можна поставити?:girl_nea:
    незасвоюваність кальцію - то інша проблема.
    при серйозних системних розладах вживають відповідний гормон для засвоєння кальцію у вигляді спрею. при ГВ не знаю, чи варто, але це вже серйозне лікування серйозної проблеми типу остеопорозу.
    Чи дав вам лікар список продуктів, багатих кальцієм? Якщо ні - знову ж таки, погугліть або пишіть - поділюся. З досвіду - наші побутові знання про це дуже й дуже неповні.
    Боюся радити, але... Сама маю остеопороз. Відколи довідалася і почала системне лікування - через 2 тижні перестали боліти коліна, на що скаржилася років 10. Тому наважуся порадити вживати кальцій великими дозами (більше 1000 мг на добу одномоментно = еквівалент 3 таблетки, напр., Остеокеа, раз на день, краще у другій половині дня (але не ввечері) після кальцієвмісної (як варіант, молочної) їжі) протягом принаймні 3 тижнів. Якщо перестане від того - є ризик, що Ваш лікар все ж правий, та до кінця ГВ щось серйозне Ви навряд чи зможете робити. Але: проконсультуйтеся з досвідченим лікарем, чи не шкодить така доза дитині (я думаю, що ні, але...). Здайте кров на вміст кальцію.
    До речі, Остеокеа показаний при вагітності й ГВ. Чи багатьом у консультації рекомендують вживати кальцій під час вагітності? Чи роблять аналіз крові на вміст кальцію?
    Уже дуже багато мови про "тиху епідемію" остеопорозу, а що про це знають молоді жінки - найбільші потенційні жертви? я не лякаю й не нагнітаю...в неті інформації більш ніж достатньо - почитайте самі, зробіть висновки. Це не лікується, у кращому разі - підтримується... профілактика необхідна, враховуючи якість наших продуктів.

    ---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ----------

    може, ще в темі "Гомеопатія" порадьтеся зі спеціалістом?
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2011
  9. Gygy

    Gygy New Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Дуже Вам співчуваю! Коли болить горло, я зазвичай п'ю тепле молоко з медом і маслом, можна ще в квартирі накурювати евкаліптовим маслом, воно дезинфікує повітря і для хворого горла зайвим не буде. Можете також спробувати краплі Деринат, це абсолютно безпечний препарат, він бореться з вірусом та його наслідками і імунітет підтримує. У моєї сестри тримісячна дитина, вона і собі і донечці капає для профілактики грипу, їй педіатр порадила. В інструкції вказано, що можна призначати навіть вагітним і немовлятам. Одужуйте!))
     
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    дівчатка, ренген дуже страшний? вертається мій гайморит, не дали мені ніц ті слабенькі антибіотики, хвилююсь страшне, не так за себе, як за то чудо цицькове, яке без циці і двох годин не побуде........
     
  11. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Вже багато раз писано:
     
  12. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    захворіла ... болить права грудь, температура 38,8* !!!
    малюк виключно на ГВ, чим можна збивати таку температуру???? :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  13. jenyakravchuk

    jenyakravchuk New Member

    Доброго дня, потрібна порада! Лікую зараз ревматоїдний артрит. Як я зрозуміла зі слів ревматолога, доведеться довго приймати нестероїдні протизапальні препарати, для зняття запальних процесів у суглобах і щоб прибрати біль. Але вона запропонувала мені таке" "віяло" "на вибір, що я трохи заплуталася. Хто-небудь стикався? На що звертати увагу? З чого почати?
     
  14. Klimi

    Klimi New Member

    У меня мама давно с этой проблемой. Пробовали разное, сейчас перешли на Дексалгин. Вообще пробуйте что вам лучше всего подойдет, возможно придется сменить несколько. Обращайте внимание на противопоказания и побочку - выбирайте тот, который "нежнее" всего к желудку и кишечнику.