ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Чаї з імбиру, обліпихи, полоскання горла - є такий збір трав'яний Елекасол, то він приємний, не різкий. Попарити ноги наніч.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    О, то моє улюблене лікування. Але бажано в той день, коли змерзла.
     
  3. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчата, хочу поради

    Через місяць хочу здійснити одну зі своїх мрій. Для цього треба буде лишити дитину (їй буде 6,5 місяці) десь на 5 -6 годин бабусі. Так 2 дня поспіль
    Малеча на ГВ і їсть на вимогу кожні 2-3 год. Як організувати харчування?
    Давати суміш? Зцідити молоко? (Скільки? Коли його зціджувати?)

    Чи потрібно потренуватись перед цим? Тобто провести репетицію харчування без моєї присутності
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А прикорм якийсь вже їсть? Може обійтися просто перекусом і питтям, можете залишити трохи молока. Давати з ложечки або горнятка. А репетицію яку ви хочете? Взагалі дитина колись залишалася з бабусею?
     
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    ще ні, дитині зараз 5,5 місяців
    так, на 2-2,5 години лишаю її час від часу
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Точно, я не дочиталася, що то через місяць планується.

    Тоді не мало б бути проблем. Молоко можете зцідити перед виходом, може до того часу дитина буде якийсь прикорм їсти, то 6 годин точно витримає. Може прийдуть дівчата з досвідом і скажуть, коли і скільки сцідити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вранці того дня, коли кудись ідете, зціджуєтесь. Вранці найбільше молока (зазвичай). Найкраще цідитися, коли дитина їсть: одну їсть, іншу цідите.
    Молоко можна зберігати при кімнатній температурі години 3-4, якщо довше - краще поставити в холодильник.
    Перед тим як давати дитині - нагріти на водяній бані, але щоб зберегти корисні речовини в молоці - рівномірно нагрівайте, не над киплячою водою, а над трохи холоднішою. Думаю, що у віці 6,5 місяців прикорму буде явно мало. На одне годування треба націдити 100-150 мл.
    Годуєте дитину перед самим виходом.
    Рекомендую от сьогодні зцідитися і дивитися як воно піде. І сьогоднішню порцію поставте в морозилку в пластиковому контейнері. А потім якщо в потрібний день не вийде зцідитися - будете мати запас.
    Давати дитині молоко з чашки, з шприца.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @lilochok точно суміш не треба. Прикорму в 6 місяців не думаю що бдуе багато, якщо взагалі буде, але 6 годин це направду реально. Мій Дарко в своі 3 місяці витримав без мене 4 години і навіть не ів, хоч я лишала молоко своє, але він не потребував. Цідилась з ним, він ів , а другу я ручним лактатором цідила, інакше не йшло
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дівчата, чи може бути таке, що внаслідок гв груди стали різного розміру?
    Мені завжди зручніше було до правої прикладати і тепер мені весь час здається, що вона більша. Власне не тільки, коли там молока більше. Типу вона більше "прокачалася" молоком і збільшилася чи таке не буває?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, може. Пройде після закінчення ГВ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Може. Не тіште себе, що щось там прокачалось-накачалось. Після ГВ все повернеться або ще й зменшиться. В моєї коліжанки з 5-6 десь на 4 зменшились. А мій нуль став ще меншим нулем) але однакові)
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Кілька знайомих з 1 дня годували тільки одної груддю, відповідно в розмірі різнились дуже, після ГВ все стало на свої місця. Я теж більше годували лівою, а з року до двох тільки нею, зараз різниці нема ніякої.
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    )))) ви мене розвеселили
    Я не з тої сторони питала. Мене хвилює диспропорція, яка вже явно помітна стає, а тут і літо скоро, не охота виглядати отак, в футболці добре видно буде.
    Добре, що є шанс колись вернутися до норми , можна і зменшитися :)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене трохи паніка з приводу того, що акушер сказала сьогодні при зустрічі. А сказала про таке - не важливо чи все гаразд з дитиною чи є якісь нюанси, від породіллі-діабетика дитину завжди забирають (чомусь вона згадала про Чернігівську
    І термін великий - до десяти днів, якщо все ок, ні, то довше.
    Як бути з ГВ? Те, що прикласти не дадуть спершу то однозначно (питала). Потім дві доби точно не дозволяють грудьми годувати. А потім що, зціджуватись? І возити ті міліграми? Мене, при доброму перебігу, випустять на 5-ий день.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Може то було б добре ще зараз звернутися до консультанта з ГВ, щоб наперед все розпитати, скласти план дій. Чи написати в ЛЬвівська група підтримки ГВ Львівська група підтримки ГВ
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    О, завтикала про групу) дякую) напишу обов‘язково.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А з якою метою так на довго забиратимуть дитину? Вперше про щось таке чую
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не знаю, такі правила, «протоколи» для діабетиків. Принаймні про це вже мені троє лікарів казали, в т.ч. і моя, домовлена.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну я би точно взнала все детально. Що вони збираються аж 10 днів робити з дитиною без мами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А ти уточняла які саме протоколи? Я б їх перечитала, можливо є якісь нюанси, виключення з правил і т.д.?
    Запитай можливо в Вагітних теревенях чи напряму в доул, можливо вони мають інформацію.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk