Help! Хороший стоматолог для дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Tutuka, 15 Березень 2008.

  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Скажіть, в малого такий наліт жовтуватий на зубках, не весь зуб, а від початку до середини десь, ну і де як. Переважно не ззовні, а зсередини. Чистимо двічі на день. Наче добре. Малому 2.2. В рік були в стоматолога, казала, що все ок, хоч наліт здається і тоді був. Чим його счистити? Бо наврядчи він рота відкриє в стоматолога. Фото не наше, але схоже.
    [​IMG]

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  2. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Дівчатка, хочу поділитись досвідом: пішли ми з нашою проблемою в Рікоту до Тараса. Я йшла без особливої надії, що з того щось вийде. Привела малу, почалися довгі вмовляння,щоб вона сіла в крісло. Доця мене звісно не слухала, почалися сльлзи. Потім лікар попросив мене вийти. Я не хнаю, яким чудом мала не побігла за мною. Короче, як я вийшла, лікар щось довго їй розказував і сталлсб чудо - доня дала полікквати зуб. На наступний ввзит вона сама сіла в крісло, я навіть в кабінет лікаря не заходила. Цей лікар і справді творить дива))) Одним словом - Раджу!

    Надіслано від мого GT-I8190, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. kyca

    kyca Member

    Ой, і ми до Тараса в Рікоту ідем сьогодні...надіюсь на ДИВО) бо теж вже в декількох лікарів були без результату(
     
  4. kyca

    kyca Member

    Ех... Були в Рікоті в Тараса Музики, треба робити 6 зубчиків :girl_impossible:ще й два з каналами:girl_cray: порадив лікувати під наркозом.Я дещо в шоці.Може хтось робив таке дітям в 3роки, в пана Тараса і може мене розрадити...:girl_sad:
     
  5. invisible

    invisible Well-Known Member

    Ми робили в 1,11 р., але в нас було 12 зубчиків зіпсованих і гнійний флюс. Робили в КАС. Питайте, що цікавить. Але у вас не так багато попсованих зубів і вік старший, може вдасться так полікувати? Чи трохи зачекати, поки дитина дасться? Чи проконсультуватися в інших лікарів?

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kyca

    kyca Member

    Чекати вже нема коли бо один зубчик вже болить(Лікар сказав що навіть якщо він дуже терпляча дитина, то максимум один зуб дасть полікувати, а далі до стоматолога не затянете...Розшифруйте де це - КАС) бо в Рікоті сказали приблизно 6тис. то задоволення коштує...Ще цікавить як у вас потім після лікування ведуть себе зубки?Дякую.
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Клініка авторської стоматології на Франка. Робили там, бо Тарас ще казав чекати п'ятірок, а вони навіть тоді ще не прорізувалися.
    Ну ми теж десь 6 тис заплатили (12 зубів, 8 нарощених, 4 з каналами плюс наркоз). Але то було майже рік тому, зараз ціни певно зросли.
    Зуби наразі нормально, тримаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kyca

    kyca Member

    Розкажіть ще будь-ласка про наркоз...Як вводили і цікавить як дитина від нього відходила?Бо в Рікоті сказали, що легко переноситься, дитина поспить годинку і додому...ходили ще в медінститут то там менш оптимістисно, сказали, що саме лікування зубів годину плюс поки відійде від наокозу....можливо різні препарити вводять...
     
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Нам використовували препарат Деприван (наскільки я знаю він найпоширеніший і один із найбезпечніших для дітей), вводиться через вену. Саме лікування тривало 2 години, бо аж 8 зубів нарощували, а 4 лікували, спала потім дитина ще десь годину, але весь вечір була дуже сонна (операція закінчилася десь після 19-ї), трохи плакала, потім проспалася всю ніч і наступного дня поводилася вже як звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kyca

    kyca Member

  11. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Цікавий метод, але щось мені схоже на застосування наркотичних засобів. Цікаво б було прочитати інструкцію до медикаментів,що потраплять в організм малечі. І на цьому сайті так стверджують що цей метод використовують усі в Європі і Америці, хоча мало віриться (маю знайомих в США, які якраз лікують зубчики 3-річному сину, всі лікарі за наркоз, про цей метод ні словом)

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kyca

    kyca Member

    І мені цікаво, що з цих двох методів є краще знайшла ще таку статтю
    Медикаментозна седація в стоматологічній клініці Перфект-Дент
    І що вони лікували під наркозом в США?Власне кажучи за седацію дізналась якраз з Канади...сказали, що наркоз до 5років дітям заборонено робити, а от седацію ні...Перед тим вже себе налаштувала морально,що будем робити анестезію, але після почутого знову засумнівплась.....Завтра ще ідем на консультацію до стоматолога, розпитаю докладніше.Хоча стоматологи всі стрілки переводять на анестезіологів)
     
  13. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Друзі, добрий вечір, порадьте хорошого дитячого стоматолога на Сихові, у сина напухла десна, болить, треба завтра терміново бігти до лікаря, але так, щоб при необхідності могли знімок на місці зробити, щоб не бігати по всьому масиву.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Усім привіт:)
    Форумчанки порадьте будь ласка дитячого лікяря- стоматолога.
    Бажано у Залізничному районі або десь поблизу(за адекватною ціною)

    Дякую за відповідь !
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підкажіть хто чув-бачив що за новий дитячий стоматолог в Рікоті (Марія здається) кажуть з осені працює. Варто до неї іти чи чекати Тараса (бо до нього аж на кінець червня запис :girl_in_dreams:).
    І ще зорієнтуйте будь ласка хто в курсі :girl_flag_of_truce:- в Рікоті дитяча пломба 470 грн, то скрізь такі ціни чи є трохи дешевші дитячі стоматологи (такі що можуть вговорити дитину)?
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ми 200 платимо. Якраз сьогодні робили 4 зубчики. 470 то закруто, імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Угу, і я про те ж :girl_in_dreams: А де робите?
    Ну і взагалі де шукати тих дитячих стоматологів Пасічна-Личаківська-Сихів? Бо я щось навіть не знаю де то запитувати - по державних клініках, по приватних?
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені тут колись порадили звичайнісіньку тьотю стоматолога і вона нормально знайшла підхід до моєї дитини. При тому, що я б особисто шукала людину з іншим підходом. Тому то все дуже відносно, оті модні лікарі і наворочені кабінети. Наша приймає на Мазепи і Привокзальна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1