Help! Хороший стоматолог для дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Tutuka, 15 Березень 2008.

  1. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Ооо, він насправді дуже чудовий й навіть трошки кумедний)) малій меншій дуже сподобався. Була в нас ситуація неприємна, малеча вчепилась зубками (які тільки вилізли) за бовт на свому ровері, зрушила 1-ку. Не знала тоді, чи зовсім його прийдеться його виривати чи все-таки можна якось врятувати. Дзвонила по всіх стомат. клініках відразу й терміново. До Тараса черга на два місяця вперед, але він погодився приїхати раніше й прийняти нас. Подивився, заспокоїв, сказав, що зубчик може прирости до свого місця. треба спостерігати. Будемо до нього тепер навідуватись постійно. файний він)
     
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Порекомендуй ще мені ту тьотю)
    --- дописи об"єднано, 31 Жовтень 2016 ---
    Ціни які? Є запис?
     
  3. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Терміново порадьте стоматолога який видалить 4 молочних зуба(пні)
    Бажано р-н Нового ЦУМу
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, племінниця (3,8) має 5 дирок
    Передні верхні зуби ужасні їх їй посрібнили і стали дуже чутливі. Це нам порекомендував знайомий стоматолог, якого дитина знала і якому відкрила рот.
    Пішли до нього ще раз, щоб подивився в якому стані інші зубки бо дитина жалілась на біль, але Мартуся не відкрила ротик.
    Після нього було багато стоматологів нікому не відкриває і насильно лікувати не хочемо.
    З сльозами на очах, але без істерики відкрила Тарасу Музика. І тоді вони дізнались що в неї 5 дірок.
    Сказали, що тут варіант один під наркозом полікувати всі зубчики.
    Питання, якщо хтось лікував під загальним наркозом дитині зубчики то напишіть в кого. Можна в пп.
    І порекомендуйте хорошого анастазіолога дитячого.
    Дякую

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    дітям прекрасно видаляє зуби Філіпський в поліклініці на Симоненка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Були ми в Ногачевської. Враження дуууже позитивні. Єдиний мінус, що ще 2 лікаря в тому ж кабінеті приймає.
    Вирішили поки поспостерігати за передніми зубами, як будуть часто воспалятись, то тоді видаляти.
    За решту(8 дірок, які без змін вже 2р) розказала(нарешті, бо решту лікарів казали лікувати під загальним, Тарас радив не чіпати. але не міг толком пояснити чому) В нас вони зіпсулись якось так, що ніби законсервувались, типу воно не гниле, частини зуба просто нема, а чорне неначе посріблене. Короче кажучи далі воно не йде. Я вражена тим, що людина яка не отримала(я від себе дала пару грн на каву) від мого візиту грошей, надала нам дуже хорошу консультацію, намагалася знайти підхід до дитини( а не ,,Відкривай швиденько писок,,) Дуже задоволена цим стоматологом. Так, що ще не все втрачено в державній, безкоштовній стоматології
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Мені теж актуально питання дитячого стоматолога в цьому районі! Як Ви до неї потрапили на прийом? Записувались попередньо? Яке у неї обладнання- радянського зразка, чи оновлене?
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Подзвонила в реєстратуру і запитала коли приймає, запису нема, там жива черга, ми прийшли в 11.30 і були перші.
    Стосовно обладнання не скажу точно бо нам лише чистили флюс і це без жужалок.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у Веронічки болів зубчик, а потім нагноїлось? Чи як це було?
     
  12. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    АААА! Як нам все це актуально! І ніяк не можемо знайти толкового стоматолога, так щоб без анестезії. На приємних людей натрапляємо часто, таких що лагідно - делікатно забовтують малого, виводять на контакт, так щоб посріблити, герметизувати.Але так щоб вирішити проблему без наркозу щось ніяк. А зубки з чіткою періодичністю продовжують запалюватись. Зараз треба видаляти корінь і то терміново. Записались в Перфект-дент на середу... Продовжую шукати. Наркозу не хочу категорично...
    Дівчата, хто є толковий доктор в районі Промислова-Хмельницького-Центр?
     
  13. xolod

    xolod New Member

    Маже хтось лікував дитині зуби на Чупринки в поліклініці дитячій, напишіть своі враження і в кого лікували та яка ціна пломби
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @elektronika якщо актуально ще. Ходила з малою в династію в районі Топольної. Стоматолог дитячий Олена. Яка вже моя краса перелякана, але та знайшла до неї підхід і з першого разу зробили зубчик. Після січня ще підемо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kryhla

    Kryhla Member

    Були ми в стоматолога не один раз, але таки доведеться лікувати зуби під наркозом. Порадьте хорошого лікаря, може хто робив таку процедуру. Кажуть, що в медінституті виходить дешевше ніж у приватних клініках, але не знаю там нікого з дитячих стоматологів. Порекомендуйте, будь ласка, когось.
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Ми робили в КАС в Юлі. Недешево однозначно, але результат того вартував, бо якщо вже наважитися робити під наркозом, то з гарантією. Сумарно лікували і нарощували 12 зубчиків в 2 рочки. Потім були постійні профілактичні огляди. За той час дитина звикла до лікарки, тепер (дитині майже 4 роки) ходимо потрошки так лікувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте мені стоматолога, так щоб з Сокільників недалечко їхати))) мала лікувати не боїться, але бажано, щоб лікар не сварливий був, бо завела до свого, то не давав слини ковтнути, гарчав, не має терпіння до діток(((
     
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Відпишусь сама) бо зла "як собака". Записала я доню у Рікоту до стоматолога. Записані були на середу на вечір. У понеділок вночі напух зубик, на яснах величеееезна гулька, набрався гній :sad: дзвоню вранці у Рікоту, кажу, яка ситуація, прошу, щоб відкрили зубик, щоб гній стікав, що нам не обов’язково дитячого лікаря, доня нормально переносить дорослих, лиш би надали першу допомогу, на що мені відповіли, що нічого нам не станеться, щоб випили нурофен і пополоскали зубик содою (а що там полоскати, коли зуб не відкритий ???) і чекали середи. Одним словом, всипала їм по саму зав’язку і цілий ранок шукала де б то малій відкрили той зубик, а роботи - то на 10 хв. Погодились без запису у іншій клініці. Вже нам легше, бо минулого разу ми вже мали таке, але температура була 39, закінчилось лікування антибіотиком, бо навіть після відкриття канала темпа не падала ще кілька днів, тому, я не мала часу на зволікання(
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Рікота уже "все". Туди до Музики звертатися хіба як геть дитина нікому рота не відкриє. Бо наразі лікування у клініці стало конвеєрним. Ну а до якості робіт Тараса у мене були запитання ще і 5 років тому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. via

    via Active Member

    Порадьте гарного лікаря, щоб не розкручував на лікування без потреби. Ми загалом до Тараса з Рікоти ходимо, але трохи хворіли, трохи халявили і контрольний огляд запустили, вже десь 9 місяців від останнього разу, а тепер подзвонила, запис аж на середину березня (((
    У нього точно знаю, як нічого не знаходить, або як проблемка ще невелика - буде просто консультація, чи зубки почистить. А то пішли перед школою в поліклініку - тре лікувати. Прийшли до Тараса - там ще нічого такого, щоб бурувати вже треба було, бо бурування, то вже конкретно зуб буде порушений, а та плямка може і не розвинутися в карієс.
    Тепер от і до березня не хочеться чекати, і попасти на когось, аби лікувати - не хочеться