Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    дякую, то слушна порада, але через роботу такої можливості не маю...
    але знаєте, в мене однокурсниця була, яка їла завжди і всюди, і на парах і на перерві, і балачок тільки про ту їжу:) але всі 5 років як була худесенька, така і лишилась)))) так шо ще не факт, що допоможе)))
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Я маю 53кг при 171см, але просто по собі бачу, що то замало. Так от, мені до ідеальної фігури точно бракує 5-7 кг в ноги і бедра, може ще щось, але то другорядне.
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    то ми з Вами чимось схожі:) тільки я ще худша)))) Знаєте, воно то все нічого, але ці постійні: "ох, яка ж ти худенька...", "ти ж хоч щось їси...", "чому ж ти така худа..?" і т.д., вже набридли))) таке враження, що кожен вважае себе зобов"заним про це запитати:)
     
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    ха, то я така сама була - поки вчилась в інституті їла постійно і все підряд, а важила при тому не більш ніж 48 кг при зрості 165 см. Але то було поки гонила по справах-тусівках-побаченнях-гуртках-роботах. А як тільки закінчила навчання, вийшла заміж, знайшла стабільну роботу - почала набирати вагу. Тут багато факторів зіграло : і зміна гормонального фону, самі розумієте ;) і ритм життя трохи устаканився, не потрібно було нікуди гонити, і розслабилась бо "муж проштампований і ніде не дінеться" :) і вікові зміни обміну речовий, і сидяча робота за компом з обідами в офіс... а тепер, після пологів, взагалі розслабилась і вага нижче 58 не падає. Але мені подобається що в мене нарешті є груди, бедра і не просвічуються ребра, до ідеалу лишається трохи підтягнути живіт і стегна, і буду ідеальна :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    це шикарна фраза:):):) я її для себе виписала:)




    там по-іншому трохи було, вона весь час в гуртожитку проводила, я так здогадуюсь, що і там її улюбленим зайняттям було попоїсти:)
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    такі висловлювання стосуються більше не худоби, а виснаженості.я хоч і не худа, але останнім часом теж подібне чую. але сподіваюсь, що то ненадовго. відновлюсь і все буде ОК
     
  7. Ashberry

    Ashberry New Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    cjomcjomka, звичайно відновитесь і будете красоткою!
    І я хочу 5-7кг скинути і все буде круто!
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Мати гарне тіло мрія кожної жінки,але це важка і клопітка робота над собою,яка вимагає багато часу і правильного харчування.Хоча немає нічого не можливого,головне захотіти і тоді мрії стають реальністю.
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    А взагалі, ідеальна фігура для жінки - коли вона ідеальна для коханого чоловіка (навіть якщо вона не зовсім ідеальна):)
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Якийсь комплекс меншовартості. В своєму тілі має бути комфортно і здорОво, а питання параметрів і побажань чоловіка то друге питання. Нормальний чоловік любить свою дружину, а не кількість см на її талії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    І я ж про то, може трохи не правильно сформулювала..)
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    дорвавшись до фотохостінгу, пояснюю, що я мала на увазі.
    Обережно, стрьомний фон! :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Я вазу 53 кг при зрості 170см. Хотіла б поправитись трохи, їм більше і частіше від свого чоловіка, але таке, враження, що то так і залишиться мрією:) :) :)
    Я собі так думаю, мо то глисти поганяти і тоді трохи наберу ваги:girl_wink:
    Для мене ідеальна хвігура, то моя відразу після других пологів...Висновок...треба подумати:)
    А взагалі-то, хотіла б трохи удосконалити свою ідеальну фугуру якимось вправками, може хто кине відео-урок для лінивців, щоб тіло трохи в тонусі тримати?

    ---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

    Цьомцьомко, гарна фігурка, то Ви мабуть як і я із породи гончих:) :) :) так мені моя косметолог казала.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Спробуйте з Джил повправлятись, щодо лінивців не скажу але те, що будете в тонусі гарантія:)
    https://www.youtube.com/watch?v=V8OClTDPX2A
     
  15. Lilitochka

    Lilitochka New Member

    Ну якщо жінці за 20, а вона одягається в підліткових магазинах - то надмірна худоба не є її основною проблемою. Можна бути худою, але вдягатись відповідно до свого віку. На Вікі Бекхем, до прикладу, погляньте.
     
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Можна. Але не всі можуть собі дозволити. Здебільшого xs гарного фасону треба шити. Або замовляти в більш дорогих марках.
    Так от тих, хто не може дозволити, худий і вдягається як підліток - і не люблю


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  17. Lilitochka

    Lilitochka New Member

    Ну, тих мало хто любить)
    З тим, що маленькі розміри хорошого фасону знайти важко, я згідна. Але все ж якщо дуже добре постаратись, то можна підшукати цікаві модельки. А мати хорошу кравчиню з руками з потрібного місця - то взагалі подарунок долі при будь-якій фігурі, а при нестандартній і поготів.
     
  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ой,а я задоволена своєю фігурою.:girl_spruce_up:Але потрібно ще трішки попрацювати над пресом,щоб був рельєфніший і над попою,щоб була кругліша:girl_curtsey:Цим і займуся в найближчий час.
     
  19. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    ну, це фото з змагань, а до них вони активно "сушаться", тому і м"ясця мало, а між змаганнями вона просто цукерочка
     
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я собі уявляю.:girl_tender:А сушка то не дуже корисно звичайно,але для учасників таких конкурсів це норма.Цікаво скільки часу їй пішло ,щоб так кардинально змінитися.