Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    Але ж в неї плечі, як в мужика!!! Це зовсім нежіночно.

    Дуже гарне тіло.....якби не величезне АЛЕ - де груди?:girl_cray: Було б ідеальне.
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Стимули до схуднення

    при такій мініатюрній фігурці 1-й розмір акуратного красивого округлого бюсту виглядає досить гармонійно, то є раз,
    а на 2 розкажу один випадок:
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    то ви до бозі притензії виставляєте? чи то тонкий натяк на потребу в силіконі?..
    ну але то таке.. краще свою хфігуру оцінювати, а потім іншу критикувати...
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    ну по-перше, плечі так виглядають в напруженому стані, в звичному житті думаю не так все страшно. А по-друге-особисто для мене то є мегастимул, бо спину накачати досить складно, а м'язи , які на спині супер тримають хребет, відповідно і рпоблем з ним менше і осанка є. Я в залі велику увагу приділяю спині. Так що не варто вже аж так жахатися гарній спортивній фігурі.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Стимули до схуднення

    нє ну так не файно...

    не варто, але давайте будемо чесними - 90 % жінок з такими рельєфами балуються "чарівними" таблеточками-напоями

    жінці - складно, бо ... от варто задуматись чому жінкам зазвичай складно м"язову масу нарощувати


    тонкий натяк їсти менше всякого г.. для нарощення м"язів, які продукують вироблення тестостерону, який добрий для м"язів і поганий для грудей?

    зазвичай жінки з природньо маленьким бюстом в плечах не виглядають як дядя Шварц

    і тойво - треба якусь тему для цього холівару, бо ця дискусія стимулів мало стосується
     
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    то ви про тренерку Рони? Бо ми власне про неї. І я сумніваюся що вона щось їсть.. багато тренується так.. та й видно що в неї природна конституція така.
    а вона і не виглядає..

    та певно ви праві.. оцінили а потім пішли розмір грудей інших обговорювати..
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    Це зовсім негарно. Можна підкачати тіло, щоб не виглядало обвислим, ну але ж не до такої степені.
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2013
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Стимули до схуднення

    нєнуачьо...

    щойно побачила...
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Добре коли Є що обговорювати, а коли неповезло ...
    в дзеркалі красивенького колобка. УСЯ ідеальна.:girl_cool:
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    в мене теж - мені взагалі дуже важко відділити фігуру від особистості :) А як людина хороша, то вона хороша вся і мені її фігура подобається хоч би вона важила 45 кг чи 105

    от Рона задачку задала, то я довго колупалась. Ось такі фігури


    тут ще можна глянути
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2013
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    100% теж такої думки, але як вже по фігурам то люблю жіночні.. тверді, качані, хлопчачі - не подобаються.
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  13. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Мені ні, не гармонійно.:) Як раз такі мініатюрні дівчата дуже гармонійно виглядають навіть з 4 розміром, ну бо грудна клітина маленька, то груди в об"ємі при тому самому 4-му будуть акуратні і виразні.


    Хіба я виставляла притензії??)) Так, свою (!!!) особисту і суб"єктвну думку висловила про ідеальність. Для когось ідеальна, для мене - ні.Чи груди до фігури ніякого відношення не мають?))


    Завжди так і роблю)) А Ви хіба ні? ;)
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    наприклад Моніка Белуччі
    [​IMG][​IMG]
    Чи Софі Лорен - тут вона трохи пишечка, але ж яка файна.
    [​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 18:04 ----------

    Знаю точно, що отакі фігури для мене стимулом не будуть
    [​IMG][​IMG]
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Яка пишечка... мдямс.

    А мені ось таке зовсім задовільняє
    [​IMG]
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    О, така фігура, то якраз мій стимул. І то я маю на увазі лише ХВігуру, бо фейс мені зовсім не подобається.

    І це також те, що мені подобається :girl_blum:

    [​IMG]
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    ну фігуру ми можемо відточувати, покращувати, змінювати. А от груди, тут вже дійсно, якою Бог нас створив, так і є. Як є маленькі, то не збільшиш їх ніяк ( природньо маю на увазі)
     
  18. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Впринципі, дуже навіть можна, хоча б на певний термін ;) - вагітність, ГВ , теж саме збільшеня ваги вцілому ;)
    В мене років так до.....28-30 були груди 70В, під час другої вагітності та ГВ - 70 Е. Наразі, так і залишились.
    Але я не до того. Оцінюєм фігуру/тіло вцілому ж, впринципі, тому "ідеальність" передбачає ідеальність у всьому - ну не скажемо ж на жінку, яка має не зовсім рівні ноги, що в неї ідеальна фігура, правда? Хоч
    Звичайно, суб"єктивна ідеальність ;)

    Щодо жіночих фігур, то подобаються різні, від зовсім мініатюрних до типажу Ані Лорак, чи Монро. Я не перебірлива:)
     
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    все пішло з теми стимулів.. а не ідеальності фігури. Для Рони її вчитель є ідеалом і не тільки тілом. А далі вже пішли оцінювання чиїхось ідеалів.. ну і тема змінилася.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    знаєте що? не знала б я шарму цих жінок, то сказала б, що заплили жиром... а так... мені по-барабану яка Моніка з себе, вона хороша актриса, характерна (те саме на рах. Лорен)