Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    ще раз переконуюсь, що в кожного ідеал жіночої краси свій. І це не є погано. І немає сенсу сперечатись. Це для мене виглядає так само, як те якби я зараз заявила, що зелений колір найкращий і всі мають його любити і прагнути. А якби хтось казав, що є ще червоний, синій, жовтий і вони по своєму класні - а я б далі говорила, що зелений - ідеальний і крапка.

    Ну і нехай. Ми ж зараз не стимули для схуднення обговорюємо?
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    ні, ідеали хвігури :) в кожного свої... тому я й написала - для мене (тобіш на мою думку) заплили жиром
    не ісключєно, що я теж така колись буду і мені то буде десь... то таке діло...
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Абсолютно :)
    Ну але ще треба врахувати й те, що ті ідеали змінюються.
    З +25 мені подобалися сухі задроти, пробачте за зрівняння.. потім коли вже мала -15 почали подобатися спортивні, а коли схудла до 49 в першому триместрі 3 вагітності - мені дууууже подобалися мої +15...
    Щодо Монро і Лорен - знамениті жінки еталонної фігури свого часу, але не фігура їх красила, а харизма, особистість яка підкреслювала фігуру і робила її, тільки на перший погляд, головною.
    Моніка теж саме.. там одне лице, погляд чого вартий.. вона з середини гарна бо цінує себе - справжня жінка. А фігура.. та різна вона в неї буває.. деколи як зфотають з-заду то така тьотка з целюлітом що аж страшно (ну але ці фоти ж на загал не публікуються)))... тим не менше її краса від того абсолютно не страждає.
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Моя скромна репліка була лише на це..... :)
    -----------------------
    О-о-о!!!! Вона дуже сексуальна!:girl_in_dreams: Хоч від теперішніх навіяних стандартів далека від ідеалу фігури. Але краще сексуальна, ніж ідеальна ;)
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Та бо знову ж таки, про що вже дівчата писали. Її сексуальність не від фігури залежить, інша жінка при такій же фігурі може виглядати зооовсім по-іншому і по ній може бути видно лишні кіло. То все від поведінки, від погляду, багато різних нюансів. так само і з Белуччі
     
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Не знаю....Мені фігури вже достатньо :girl_in_love::girl_crazy:
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    для мене ідеальна фігура то коли дівчина худа і сочна водночас:) довго думала кого би привести в приклад, але далеко ходити не тре - моделі Вікторія Сікрет (не всі, але загальна картина зрозуміла)
    ну багатьом з них на конкурс краси не попасти, а тим більше на фітнес конкурс якийсь.. от вони саме такі щоб білизну-купальники рекламувати.. а мені в принципі більшого і не тре, файно виглядати в тих "одьожках")))
    теж люблю трошки підкачаних дівчат, але коли вони ніжної зовнішності, нпр. мене таке не прикрашає
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    аааааа, я починаю вас боятись...
    хдє "заплили"??? *питання риторичне*

    ні незрозуміла, бо там є такі шо без сльоз не взглянеш, а є такі нічо...
     
  9. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    А мене мотивують фотки жінок в 40-50 років з ідеальними фігурами. Якось в 20 - це більше природа.
    http://www.youtube.com/watch?v=u_umnJ7tNkk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    не знаю, до чого я більш любопитна - взнати чому саме чи глянути на сльози від перегляду:)
    презюмую, що в когось з них трохи бракує талії, а в когось бедра "хлопчачі" - то нам не підходить)))
    і навіть з недоліками, 90% дівчат там файнютки ще ті
    мене теж, якщо не енна кількість операцій, а суттєва праця над собою
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    а сексуальність взагалі не від фігури залежить. моя така скромна думка.
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Мені шось таке подобається - щоб і не сама шкіра і кості, але і неперекачана.
    [​IMG]
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  14. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Класна тема. Для мене ідеальна фігура - там де жіночність поєднується з гарним тонусом м'язів. Прикладом напевно може бути та сама Белуччі чи Діта фон Тіз. Дуже висушені - поважаю за працьовитість та вмотивованість, але не збуджують. Ну про дряблі м'язи чи зайву вагу - навіть не говорю)
    А найкращим стимулом-прикладом - зустрілась з жінкою, яка в свої 50 з гаком та 2-ма дітьми виглядає в бікіні на всі 25-30. Був дуже повчальний і гарний приклад.
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    В мене їх також нема, відгодувала дітей та й зникли. А коли годувала, то був повний третій, а зараз добре, як на перший нашкрябаю... Звичайно, якщо би я зараз почала поправлятись, то ситуація з грудьми би трохи покращилась, але мені краще менша вага, ніж більші груди.
    Ну це різні речі, людина хороша і з 45 кг може бути і з 105, але хорошу фігуру в 105 кг я не уявляю.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Та перестаньте. Ви просто не бачили великих жінок, які мають гарну фігуру і у вас асоціація лишень з цифрою.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Вона є така яка вона є, і зі своєю фігурою працює моделлю. А фігура у неї непогана.
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Маруся-мама, то супер якщо при такій вазі шкіра в такому стані, як на 1-й знимці: засмагла, пружна, зволожена (я такою похвалитись не можу...) і якщо вона всюди така - класна кобіта, спору нєт
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Я також..., а вона може, бо у неї інший склад кістки і скелету. Вона при своїй вазі виглядає добре.

    А мені впала в око жіночка яка заснувала Хупнотику.
    [​IMG]
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?