Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    на знимку модельок гримують, мастять олійками, світовідбиваючими кремчиками, тому рівнятись на вигляд шкіри у моделі на фото - діло не серйозне (як і на блиски-лиски на різних фітнес змаганнях, бо там окрім сушки загальної теж олійки застосовують)
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  3. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Ну не 105 кг, все одно. Направду тяжко уявити, які мають бути у жінки природні дані, щоб 105 кг виглядали здоровою вагою.
    А щодо Тари Лінн, вона гарна жінка, але... в ідеальний стан її шкіри я не дуже вірю, більше вірю в студійне світло, косметику та фотошоп.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    А ви відки знаєте. :girl_blum: Мо вона під два метри, і якраз стільки і важить.

    Зі мною тут працювала одна жіночка. Так он вона була височенна, що узясь. 105кг вона не важила, але в районі 90 гарантовано, при тому на ній не було нічого лишнього. У неї просто будова тіла така і статура, що вона велика. Велика, але без целюліту.

     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    пружна робиться з допомогою спорту, а засмага і зволоженість це все косметика+солярій. Добитись такого елементарно: попросити гримера загримувати, і все.
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Так, вона така, яка є, але її фігуру навіть з великою натяжкою не можна назвати непоганою. Можна сказати, що вона гармонійно виглядає для своєї ваги. Особливо останнє фото показує в якому стані її ноги. А без джинсів?! Мовчу...
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Є знимки де вона і без джинсів, і зовсім вони не в поганому стані. Якби були в поганому, то була б вона моделлю.
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Ну, є моделі такі, що ще мінус кіло, два і вона вмре ( від недобору ваги), але ж ви не скажете, що фігура в неї не може бути поганою, бо вона модель? :girl_wink:
     
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Мій ідеал жіночої фігури.
    [​IMG] [​IMG]
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Фігура може бути нормальна, тільки он може вона для чийогось ока може бути надто худа. Вважаю, що гарна фігура це така, де все більш-менш пропорційно, хоч моя шкільна подруга має яскраво виражену груше-подібну фігуру. На форумі її б заклювали, що вона мусить скинути тут чи там... А у неї така фігура - балшой тухіс. І скажу я вам, що балшой тухіс, ета тоже нахіс!!! Я завжди захоплювалась своєю коліжанкою, бо при неідеальності фігури вона виглядає чудово, і просто неймовірний заряд позитиву без дурнуватих комплексів.
     
  11. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Гугл каже 170 і 80 кг)

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:26 ----------

    Та ладно, ніби вже всі знають що не можна скинути тут чи там. Можна або скинути, або не скинути.
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Знаєте, маю коліжанку, в якої така фігура - пропорційна і худа, але целюліт такий, що жах (мабуть, властивість шкіри така з віком).
    Так що
    тільки вигляду все одно нормального нема

    То я тут вас читаю і думаю, що для мене ідеальна фігура пропорційна, незалежно, скільки кілограм. І найголовніше - щоб м"язи в тонусі, не відвислі, і не дряблі.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    У неї нема фігури, бо вона - вішак. Хоча вішак - то теж фігура.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    шкіра то окреме питання...
    але скажу вам від стану шкіри і сприйняття інше.. деколи ідеальна фігура з недоглянутою шкіро виглядає гірше, ніж ідеальна шкіра+фігура з недоліками.. особливо якщо є смуглість - природня чи засмага
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Правильно...або надто груба. На мій смак краще бути надто худою, ніж надто грубою. Ну і на смак мого чоловіка. :girl_wink:

    Згідна, але таке:

    Це також не фігура, а лише обриси, які явно треба підтесати.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    +1
    Для мене ідеальна фігура =моя зараз...під час годування грудьми, бо раніше мені трохи саме в грудях бракувало об*єму. Ріст 170, вага 53 і розмір бюсту 75С...розтяжок і цилюліту ноль + засмага в перспективі і я ідіЯл:connie_pull-pigtail
    А взагалі подобаються різні хвігури, лиш би вони пасували жінці. Не подобається коли щось надто акцентує увагу...наприкл. "вішак" з величезними грудьми чи широкі бедра і без грудей...але то суто ІМХО
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Згідна.
    Але получається якийсь абсурд. Багато тут сидять на системі -60, говорять про здорове харчування, ходять в спортзал, планують до літа оновити гардероб через зменшення ваги і одночасно говорять про те, як то гарно мати розмір XL. Де логіка? Якось це все неправдиво виглядає.
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?