Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  2. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    та всі модельки добре виглядають після фотошопу.. бо в живу навідь худі мають далеку від ідеальної шкіру.
    А та що на першій фотці дівчина.. молоденька ще. Через десяток рочків вже така гарна не буде якщо з вагою ніц робити не буде, бо справа зовсім не в кістці а в банальному ожирінні яке оправдується в противагу худобі. Що перше що друге хвороба.. крайності словом.
    на другій фотці жінка гарно одяг підібрала і виглядає пропорційно. Але я більш ніж в впевнена що така фігура вже створює проблеми її серцю, печінці, ниркам... потім тиск буде а на гармональному спаді в менопаузі костям дуууже важко буде витримати ту всю ідеальність, бо скелет фізіологічно втратить близько 50% кальцію... ну але то вже офтоп.

    ---------- Додано в 20:40 ---------- Попередній допис був написаний в 20:34 ----------

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    себто якщо людина важить 80 кг при рості 170 см то це вже ожиріння?
    зрештою це навіть не є першим ступенем ожиріння. Що тоді кажуть про людей, які важать не +10 кг до росту, а +30кг, для прикладу.

    Про "запливших жиром" в дописі 34 взагалі мовчу. Бо у моєї ідеальної фігури талія мусить бути помітною (а отже має бути "вихиляс" груди+таз/беда), прямого переходу плечей у тазові кістки не розумію і не розуміла ніколи.
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    то ота що на першій фотці 80 кг? перестаньте.. я важила 80 кг при зрості 1,58... і була трошка грубша за ту дівчину... про кості зразу скажу - я аcтенік 14 см запястя. а в неї запястя мінімум 16 це вже кості більше важать, а якщо ріст 1,7.. які 80 кг?))))) в неї мінімум 90...
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2013
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?



    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:01 ----------

    але це все одно +10 кг до росту. Це вже ожиріння? (медики так не вважають)
     
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?


    я помилилася там зріст 1,7.. то ж маємо +20.. "здоровий" початок..
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    то все таке, мова про фігуру ідеальну,
    першій дівчинці, зрештою, на цей момент ніц не бракує, все гармонійно. І, кажуть, там лише +10 кг. Фігурка жіночна. Що буде далі уже клопіт суто її, думаю вона буде себе пильнувати, ібо моделька.
    А загалом перегляд ідеальних фігур мене, якщо чесно, шокував, оті всі коментарі про "запливші жиром", "ожиріння" (а не було жодної фотки з справжнім ожирінням).
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Я так і зрозуміла, що камінь в мій город. Ви не знаєте на чому я сиджу, на чому не сиджу, тому не треба мені тут ля-ля. Я не дотримуюсь ніякої системи -60 чи +60 і не худну я аби влізти в якийсь одяг. Я займаюсь собою, але ви до мене не пхайтесь. Я вважаю, що розмір XL це гарно. І якщо у мене зріст буде 170 і вага 80кг, і я буду виглядати як онця жіночка і любитиму себе такою, то це не ваша справа мені тут розповідати про те, чи я роблю правильно наводячи приклади фігур чи неправильно.

    Ні, не шкода. Я знаю що я роблю. Бо мені треба пити цю олію. Ви не мій лікар і не можете мені вказувати.

    ---------- Додано в 21:41 ---------- Попередній допис був написаний в 21:40 ----------

    Ви не знаєте що я їм, той не вказуйте мені. Не знаєте мого харчування, той не треба мені тут виховання влаштовувати.
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?



    Значить ви про мене. Те, що я хочу схуднути і те, що приймаю жіночу красу в пишних формах не бачу нічого поганого.
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    я теж приймаю жіночу красу в пишних формах! якщо воно справді красиво, то чого ж? тільки зазвичай так не є... і нема чо то оправдовувати
    рідко яка пишна пані класно виглядає... але бувають такі, що їм та повнота настільки личить, що інакше просто уявити неможливо
    як каже моя подруга: "Видела сегодня одну пышечку, такую аппетитную, аж самой захотелось быть полненькой", оце да, оце я панімаю...
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Я приймаю красу в пишних формах, але сказати, що це мені подобається не можу. І розумію, що смаки різні. Можливо, я ще не бачила такого пишного тіла, щоб мені сподобалось.
    Але якщо ми говоримо про те, що надлишкова вага-це нормально і гарно, то тоді давайте приймемо і те, що недобір ваги- це також нормально і гарно. Чи ні? Крайність тільки одна?
    І чому коли бачать когось худого, то кажуть, що таке худе, аж плакати хочеться? Особисто мені хочеться плакати, коли я бачу людину з ожирінням. І повірте, все починалось із якигось зайвих 20 кг.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    для мене добре те, що організм відрегулював при норм харчуванні і способі життя... є дівчата, які від природи мають вагу трохи менше норми або навпаки трохи більше... мене більше хвилює те, що іноді хочуть мати певний результат і вимучують організм, здоровя
     
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    А во наша Вірчик як гарно виглядає зі своїми зайвими.. як фотки побачила то зразу питання виникло навіщо щось змінювати?! Сам смак!
    Сестру троюрідну маю ну така булочка.. з ізюмом як бачу її, хоч я і не чоловік, але зразу в голову думки не ті... представляю які думки в чоловіків проскакують.. ну але вона вміє одягнутися що зайве зайвим не виглядає. :)
    Проте зовнішній вигляд - це не головне. Головне самопочуття, фізичні можливості, здоров"я..
     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Це все ще раз підтверджує, що про смаки не сперечаються. От особисто мені не подобаються ні повні моделі, ні худі моделі, ні накачані жінки....мені подобається щось середнє між тим всім.
    ось мій ідеал фігури, вже колись показувала фото дівчатам в чаті, але з того часу нічого не змінилося, до ідеалу я таки ще не допрацювалася:girl_blum:
    [​IMG]
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Ви мене випередили, якраз хотіла на Ронин допис відповісти, що повнота мені пасує:) Ну так, я скромна :girl_blum:, я себе завжди любила, хоч ідеальної фігури не мала ніколи.
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Або навпаки не треба їм ніякого результату, вся радість в їжі, а потім проблеми з здоров"ям. Добре, коли все добре.
     
  20. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    А покажіть, які це? Бо якщо Лорен "запливша жиром", то я собі чесно - не уявляю як виглядають "пишки" ?:girl_crazy:. Цікаво ж! :)

    ---------- Додано в 20:31 ---------- Попередній допис був написаний в 20:29 ----------

    Ось це-супер!!! Неймовірна))