Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    а то по лиці видно.. вимучене худе тільце. І ця крайність не гірша зайвої ваги. Ще поки дітей нема то ще одне (хоча як їх виносити в тій худобі) а от після пологів і ГВ, коли організм вимиє по самоє немагу на фоні тої худоби.. то потім відновитися ой як не легко.. здоров"я підривається серйозно. В зайвій вазі інші проблеми.. там сердечко сильно страждає, важко йому справлятися , шлунок починає барахлити на пару з печінкою, але жіноча сторона питання як правило в нормі. Депресняків таких нема і жінки як би добріші чи що (якщо комплекси їх не дожерають).
    Я наприклад на худих не можу дивитися.. мені зразу нагодувати хочеться..
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    а якщо я хочу бути кращою, ніж я є ? ;) Мені здається в житті головне чогось прагнути і намагатися досягнути кращого. А у мене з"явилася повага до самої себе в сто разів більша відтоді, коли серйозно зайнялася собою. Коли працюєш над своїм тілом, розумієш яка то праця, то все потім дууже цінується. Відповідно починаєш краще і здоровіше харчуватися. А це все для здоров'я дуже добре. І мені всерівно , що в мене груди стали менші, для мене то не прояв сексуальності. Мова жестів набагато сильніша ;)
    от мій муж часто так каже, типу нарікає, що кості-кості (хоча я зовсім не костлява, не думайте, в мене просто верх так виглядає худо), нема за що хапнути. Але очі чогось зовсім інше говорять, я то бачу і відчуваю. І тому хай там що не говорять люди, що тренажерний зал не для жінок і дєвушка має бути в тєлє. Не для мене то... Мені вистарчає глянути на свої фото літа 2011 і 2012-порівняти і все..

    ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

    до речі щодо похудання ще. Я ніби й не мала багато зайвих кіло, але зараз я на щастя забула про проблеми зі шлунком. Ось така дивина. А могла би і жити з тою вагою що в мене була, бо не було критично-на зріст 1.64 60 може трохи з гаком кіло (не знаю точно, бо тоді не мала ваги і не важилася). Мене постійно мучив шлунок-болів, тошнило часто на вечір, важкість, бррр... А ще хронічний цистит. Що я тільки не робила... Скільки таблеток наковталася, до скількох лікарів відходила. І лиш коли в комплексі зайнялася собою-усе пройшло. Тому я таки не згідна про жінку в тілі. Якщо комусь так комфортно і добре-то супер, головне самопочуття. Але я зрозуміла, що для мене то проблеми зі здоров'ям. І про фото тих модельок крупни- мені не подобається зовсім... Ну чесно.. Нє, ну ясно, молодці, що їм то подобається, комфортно і нема комплексів щодо того, але та остання знимка в штанах-ну це ж надто...
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    трохи худші, ніж на тій знимці "запливша жиром" Лорен ;)
    Вірочко, тобі справді дуже личать твої форми :girl_flirt:

    ---------- Додано в 22:50 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    ага, ну хоч на чомусь ми зійшлись))
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  5. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Та в тому ж то і сіль, що поняття "повненька", "пишка" у всіх різне!))) Тут для когось одна і та ж фігура повна, для когось ідеал, для когось може й захуда. Кому вірити?:girl_wink:
     
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    своїй совісті певно :)
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    людина не може бути кращою ніж вона є
    бо вона міняється і те яка вона буде через 5 міс тренувань - це не *краща_ніж_є*, просто новий етап життя
    то моє махрове ІМНО
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    ну для мене то власне відчуття кращого , тому НМСД-таки може бути кращою, ніж є :) І то не тільки у фігурі, але й в характері, вчинках, поведінці.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    одним словом, дійшли до висновку, що рух, це по-любому добре.. а як ще в кращу сторону)))
    якщо психологічно нічого не змінилося, то цілком можливо.. але в основному ефект доміно спрацьовує і одне-друге тягне...
    "палять контору" вони тими своїми очима)))

    але я шото не доганяю чому тема про ідеальні фігури сходиться на особисте... я розумію що кожен шукає собі подібне.. мені подобається Моніка Белуччі, а моїй худорлявій подружці білявці - Дженіфер Еністон... у тих, хто фітнесує - фітнес- кумири, у пишніших - пишні моделі...
    але якщо чесно від того природа і здорові норми ваги не змінилися.. якщо кг відносні, то зашкалюючий відсоток жиру він є недобрий і нагрузкою для організму... так само як недобір ваги виснажує.. як і лишня накачаність в жінки спричинює свої проблеми
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2013
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Про наболіле ))) Сама собі вже не вірю, але в мене була гарна фігура, не ідеальна, але гарна : то була моя гордість. Я все думала, що ліцом нє вишла, то хоч фігурою. Це мене втішало. Зараз це спогади, але хочу назад хоч щось від того що було.
    Я глибоко впевнена, що справа не у кількості кг, а у підтягнутості. Терпіти не можу обвислі боки, "рятувальне коло" і животик, який лягає на коліна, коли жінка сідає. Я не хочу так виглядати, мене це турбує і мені вже навіть сняться кошмари. Влітку сусідка сказала мені:змирись, бо то вже вікове. А сама старша за мене і має гарну мініатюрну фігурку юної дівчинки від природи. Файно їй казати! А я ще не готова з тим миритись, я ще не готова здаватись. Звичайно, я хотіла би важити 55 кг, та навіть якщо я буду важити 60, але при тому буду мати підтягнуту фігуру - мене влаштує.
    Тепер мода на молодість. Всі хочуть зберегти її якнайдовше, всі засоби йдуть в рух, кому на що фінансів вистарчає, бо глянець тисне пропагандою, що всі хто важить більше ніж 49 кг балансують на межі ожиріння. Ми живемо в епоху протиріччь - смачна та різноманітна їжа, але вона не для тих, хто хоче гарно виглядати. Кругом стрес і рахування калорій. Насолоджуватися їжею тепер непристойно. Не хочу стати такою зацикленою.
    П. С. У фільмі "Паркер" Джей Ло роздягається і демонструє те, що для мене є зразком жіночності. Гарні округлі форми. Все в міру, нічого забагато, нічого замало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?



    трохи вдарилась в філософію
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  13. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Вставлю і свої 5коп. на цю тему. Почну з фоток, які дівчата виставляли.
    Світлана Єрегіна - так накачене тіло, жодної ознаки жиру чи целюліту, але (на мій смак) не гарно, більше нагадує фігуру мужика накаченого, чим сексуальної жінки. Тому або фото не вдалі, або ...
    Тренер Рони - фігурка шикарна, груди я там побачила і цілком нормальний розмір для такої структури. Як писала одна форумлянка, про їх відсутність - тут скажу, що не у всіх розмір 2-3 і вище, тому писати таку фігню якось не культурно, а робити висновки тільки по розміру бюсту не дуже правильно. В загальному симпатична і гармонійна дівчина.
    Фотки дівчини, які запостила Орман - також дуже сподобалися, як на мене ідеальне поєднання параметрів (не повна, але не худа), якраз дуже апетитна фігурка.
    А в загальному є одна дуже гарна фраза "Не стовори себе кумира". Для чого підлаштовуватися під чиїсь параметри, особливо якщо це люди які або професійно займаються спортом, або зайняті в сфері модельного-рекламного і т.д. бізнесу. Це їх робота, вони кожен день години проводять в тренажерному залі, харчуються під наглядом дієтологів, або по спеціально для них розробленій дієті, ну і плюс ідеальне тіло на фотографіях ще створюється (як вже і писали) за допомогою правильного освітлення, олійок, бригади косметологів і візажистів і звичайно, куда без нього, фотошопу. Тому створювати собі кумирів з них не дуже правильно.
    Кожна з нас є єдиною і неповторною в своєму роді, в кожного своя структура тіла і конститція, яку змінити досить важко. Тому потрібно доглядати за собою, підтримувати форму, у всьому знати міру, не впадати в крайності і головне Любити себе такою, яка є.
    Повністю згідна, щастя не в кг-вазі і інших параметрах, а в тому як кожна людина себе почуває.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Всьо так - тре себе любити якою є. Але це не заважає прагнути до кращого. Я так розумію, тут ми ділимся своїми стимулами. Я не можу сказати, що в мене фігура погана, але я чітко знаю над чим ше можу попрацювати щоб бути повністю задоволеною. Мені подобоється подобатися собі і іншим. Я знаю, що таке не хотіти дивитися на себе в дзеркало. Мій вибір - йти до свого ідеалу.
    Кого влаштовує те що є - супер. Кожному своє. Хоча я не можу уявити собі красиву фігуру вагою 100кг. Але якщо себе хтось з такою вагою почуває щасливою, то це чудово.
    Так, зараз мода на сухих. Але моди на целюліт не було ніколи, тому в тренуваннях і намаганнях мати підтягнуті форми не бачу нічого поганого.
    А в чоловіків теж різні смаки. Одні люблять худих, інші пишних. Всім не вгодиш, тому буду вгоджувати собі коханій і свому коханому :girl_blum:.
     
  16. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Рубенс би з вами не погодився... :girl_wink:

    [​IMG]
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Ну вимальованого целюліту там нема і талія є у всіх.
    Кожному своє. Мене такі форми не приваблюють.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    тема про целюліт

    там і відовіла
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    мені чесно всерівно, що подобалося Рубенсу.. я або собі в дзеркалі подобаюся або ні
    а що намалювали на глянці чи картині - то не моя справа)
    ІМХО, жінки які свідомо вирішили бути як "у Рубенса" - то є позиція яка варта поваги, але якщо причини у здоровї чи то погляди-переконання.. і при тому вони не перестають любити себе, доглядати за собою і слідкувати за станом здоровя (тобто не запускають себе).. ну не всі мають худнути, то не панацея...
    але якщо це суто лінь чи відмазки то краще промовчати.. або хоча б не говорити худим (не анорексичкам, а тим у кого вага в нормі по лікарським показам), щоб вони щось зїли, або що вони прям хворі
    (це я говорю при тому, що сама не модель, а лінюшка ще та:))

    ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    ... так само дико звучить, коли худа починає гнати бочку на повніших, показувати на знаменитостей, що вони теж такі...
    ну коли жінка працювала над схудненням, щоб покращити своє фізичне і психологічне здоровя, самоповагу - стимулює інших жінок, то файно (стимулює, але не звинувачує, не у всіх одинакові можливості)
    а коли все було дано природою, то чого виступати, то ж не твоя заслуга))
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

    Щонайменше, це просто некоректно і негарно. Це так само, як сказати алкоголіку, ти що не можеш взяти себе в руки і кинути пити? Не в руках справа, але тверезим цього не зрозуміти. Все зводиться до того, що не можна міряти інших людей на себе. Acceptance is the key!!!