Іграшки власноруч

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Tutuka, 22 Жовтень 2007.

  1. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Так цікаво. Викладайте фото, що наліпили :girl_smile: А чим фарбували тісто?
     
  2. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    використала харчовий барвник. наліпили ми не багато, більше рвали на шматочки, тикали та виймали макарони різної форми, робили пальчиком дірочки.
    просиділи за цим заняттям півтори години. Сьогодні вже набридло швидше, ліпили десь з годинку.
    За ніч тісто трохи присохло, але повернути йому нормальний стан виявилося легко: розімняла у вологих руках.
    кажуть, що коли тісто зробити рідким, то вийдуть екологічні пальчикові фарби.
     
  3. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    [​IMG]

    Розібрали дерев"яний масажер для спини, і вийшла ось така зручна шнуровочка
     
  4. Jak Nana

    Jak Nana New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    А як застосовуєте таку шнуровочку?
     
  5. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Нанизуємо намистинки. Потім знімаємо:girl_smile:
     
  6. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Цікава така шнурівочка :) спробую синочком таке зробити :girl_tender:
     
  7. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    зробила ось таку зручну підставочку для маркерів. І не валяються. і дрябна моторика тренується - два в одному
    [​IMG]
     
  8. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    а ми зараз зробили дуже примітивну іграшку назбирала старі гудзики нанизала на ниточку і оки шо ми просто їх теребимо і вибираємо гудхичок який сподобався
     
  9. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    О, цікава і справді проста забавка! Треба собі таке зробити. А що значить -"вибираємо, який сподобався"? Знімаєте його чи шнурок все-таки варто міцно зав’язати?
     
  10. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Я таку забавку своїй племінничці робила... так дитина від неї "кайфувала" могла годинами перебирати і на надоїдало їй )))).

    На рахунок шнурочка, то треба зав"зати і то поміцніше. Бо в нас така забавка курсувала з рук в рот.... і більшу частину часу була в роті.... я дуже слідкувала, щоб вона той шнурочок не перегризла.
     
  11. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    власне я звязала їх вільно (щоб мали вільний хід), але дуже міцною ниткою. бо в нас один раз вже така іграшка порвалась. добре, що татко був поряд.чому вільно звязала бо вона собі вподобає якийсь гудзик вибирає його пальчика і тоді вже конкретно теребить його.Нзнаю чи зрозуміло пояснила.
    а ще ми любимо бавитись фасолькою+ горіхи грецькі. насипаю їх в миску і вона вибирає з фасолі горіхи.
    або на тканинку поначіпаю прищепки а вона їх стягує.
    і ось ще одна більш грандіозніша,але ше повністю незавершена
    Я її називаю квіточки для доні. Значить, в середньої квіочки всі листочки напхані різними крупами (гречка, фасоля,горіхи,рис,горох) , в лівої різними кульками,шоб шелестіло,ватою, в один листочок запхала пікалку. А третя поки на доробці, але там є замочок шоб можна було розчіпати,також хочу нашити гудзики , є один листочок по принципу рукавички. Стеблі можна розпускати, а можна заплести в косичку.Всі листочки продубльовані на тканині шоб потіи вона могла знаходите їхнє місце. Серединки квітки: 1-просто шершава тканина,2-зеркало ,3- відрізала верх від пляшки з під олії та й пришила, потім коли навчться буде відкручуати
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Ого яка грандіозна забавка! Можна Вашу ідейку й собі застосувати? Обіцяю не передирати повністтю ;), дуже люблю щось такого плану робити, будемо якось вдосконалювати на свій лад. Дуже хороша забавка!!! МОЛОДЕЦЬ. Схиляю голову.
     
  13. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Не знаю, куди цю ідею запостити. Ніби і не іграшка, а забавка для дитинки або з нею :)
    [​IMG]
     
  14. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Наздоровячко.використовуйте я АБСОЛЮТНО не проти можете й передерти.
    ооо я також з своїми племінничками таке робила.використовували макарони,рис,гречку,каву,вату і ше шось....вже не памятаю
     
  15. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Я колись знайшла в якомусь журналі ідею для дитячої книжечки. Основа сторінки - якась тканина, можна кожну сторінку іншою робити. А на самих сторінках фантазуємо - можна вишити-нашити звіряток, овочі-фрукти тощо. Особливість в тому, щоб частини були різними (трохи туманно пояснюю, але сподіваюсь, що зрозумієте). Наприклад, я робила котика, тільце і голову нашила на сторінку, носик - гудзик, хвіст - з іншої тканини, пришитий лише до тільця, ніжки - сплетені з ниток і теж звисають. Можна ще підпис вишити. Короче, є де розгорнутися фантазії. В мене, на жаль, як виявилося, руки не з того місця ростуть, та й матеріалу для роботи замало. Може, комусь вдасться втілити цю ідею в життя.
     
  16. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Ідея супер-хороша! Я вже давно дивлюсь на такі книжечки з паралоном в середені і обмірковую, що б то такого й собі придумати )))). Матеріалу достатньо ;), та й безсоння мордує, одже по півночі лежу і вигадую різні штуки, але ще б часу на їх втілення десь взяти )))).
     
  17. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Ділюся з вами ідеєю "веселого лялькового театру".
    Варіант 1.
    Виготовляю паперові фігурки тваринок з прорізмаи для дитячих пальців таким чином, щоб вони "перетворювались" у хобот для слона, роги в корови, дзьоб пташки тощо. Можна намалювати чарівних істот, а з пальчиків зробити ноги, або інопланетян з очима на пальцях.
    [​IMG]
    Варіант 2.
    В аркуші паперу вирізаємо дірку для дитячого обличчя, а навколо малюємо "антураж": зачіску, головний убір героя, якого дитина потім гратиме.
    [​IMG]
     
  18. Dimokl

    Dimokl Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Зоопарк свійських тварин та птахів! Буде на 2 фесті "Ляльковий світ". Композиція буде розширена новими експонатами! :)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Конячка з возиком просто супер!!!! Мій малий вже просить таке:girl_crazy:
     
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Такого Кролика "Соню" зробила спеціально на фестиваль "Ляльковий світ" і присвячуюю його свому синочку (хочеться щоб і він так само гарно спав, як цей кролик і давав мамі час на творчість))))))
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]