Іграшки власноруч

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Tutuka, 22 Жовтень 2007.

  1. cheshire

    cheshire New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Привіт, дівчата, а чим набиваєте м"які іграшки? Де купити такий м"якенький сінтіпон, не підкажете? Бо той, що у магазинах тканин продається, якийсь він жорсткий чи що, іграшка, ним набита виглядає якось безформенно, особливо коли зроблена з тонкої тканини. Я вже ріжу його на дрібненькі шматки і так, і сяк, але все одно, більше з того сінтіпону сміття накришується, ніж толку! Підкажіть, бідь-ласка, буду вдячна!
     
  2. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Особисто я часто експерементую з набивками. Найм"якіша і найприємніша набивка це холофайбер (найбезпечніша з сентетичних наповнювачів- застосовую її для іграшок, якщо роблю для маленьких діток) Цей рожевий кролик набитий саме холофайбером. Де беру? Пару раз замовляла в і-нет магазинах, але щось останнім часом він пропав..... то я купила подушку з таким наповненням і "патрошу" її.
    Якщо виготовляю інтерєрні іграшки то купую синтепон в магазині (він є різної жорсткості і якості) - походіть і порівняйте ;). Ще дуже люблю набивати іграшки вовною або мішати синтепон з вовною (іграшка виходить цупка). Ароматну колекцію набиваю синтепон/вовна + кава/кориця/ваніль (вибираю з списку). Ведмедів набивають стружкою (якщо робити в вінтажному стилі). Якщо хочу добитись жорсткості окремих деталей, то ріжу на маленькі шматочки залишки тканин з якими працюю і цим набиваю (але цілу іграшку так не раджу набивати бо потім важко буде її оформляти).
     
  3. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Також на фест поїде і кокетка "Мішуня":
    [​IMG][​IMG]
    Отака в нас дівчика!
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Народ, давайте наступну форумівку робимо на фестивалі!:girl_dance: Там і Алекс виставляється, і Лариса-mermaid зі своїми лячечками, бачу ще форумляни-учасники будуть. А?
     
  5. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Там вхід платний ;) і місця думаю не дуже багато. На "стометрівці" краще і хто хоче то піде своїм лялькам ляльки покаже ))))).
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Всі бачили???:girl_impossible: Вона відмовляє нас!!! :girl_crazy: Таку ідею зарубала!:girl_cray: Ми будемо по черзі там форумитись:) По одному просочуватись всередину, а потім мінятись) Шо, думаєш я 5 гривень не знайду, щоб на твоїх м"якеньких чудок подивитись?;) Вже починаю гроші відкладати)
     
  7. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Та нікого я не відмовляю ))))), але і запршувати теж не маю права (не санкціонована реклама) Але насправді була б рада там когось з форуму зустріти ;). Треба домовитись коли зручно було б побачитись, бо на відкриття я не піду (забагато люду для моєї малечі), а серед тиждня планую навідуватись, самій цікаво повитріщатись на чужі роботи і прикупити собі в колекцію дещо )))) люблю я то діло ;) Там ще й майстер класи плануються..... так всього того хочеться, таке то цікаве (але не впевнена що синок розділяє мої вподобання) буде видно... ще він на таких заходах не був
     
  8. cheshire

    cheshire New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    привіт всім
    не знаю чи то тільки я така, чи ще хтось є у кому живе Плюшкін... Так от, все почалося з того, що шила я у кравчині багато одягу, а клаптики з тих тканин, що залишалися було дууууже шкода викидати... Так от, потрохи приходить час, коли я знаходжу застосування всьому "непотребу" і він перетворюється в потреб :) Надихнулась я осінню (і таке буває!) і давай робити гарбузи. Що вийшло - на фото :)
    [​IMG]
    Подумала, що скоро Halloween, гарбузи знадобляться, а потім можна і інше застосування знайти, наприклад, подарувати набридливим кавалерам :)
     
  9. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Це вся моя "банда" яка вже відправилась на фестиваль. Хто піде то шукате їх по всіх кімнатах )))))) бо організатори дуже дивно розставляють експонати.
    [​IMG]
    Кролик лежить з такими мацюпуськими і гарнюськими медведиками (якоїсь київської майстрині) ну такі вони чудові ті мініатюрки :girl_tender: я собі вже парочку намітила, але ще піду і докладно порозглядаю їх. А долю решти експонатів ще не вирішили.... цікаво чи я сама їх там знайду......
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

     
  11. cheshire

    cheshire New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Alexx, просвітіть мене що то буде за фестиваль де і коли і чи всім можна участь прийняти. Не те, щоб я там хотіла приймати дуже участь, бо в мене в доробку тільки один ангелик :d64: , поки що, тай часу вже, мабуть нема, просто цікаво що це таке має бути. Це може на проспекті Свободи в музеї етнографії? Який їх розклад, коли відкриття? Буду дуже вдячна за інфо! Ваші роботи - супер :)
     
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Я за форумівку!!! Сьогодні розвідала "мєстность" там 5 залів!!! Ми всі помістимось!

    Так це там. На третьому поверсі. Завтра відкриття (на відкриття вхід тільки по запрошннях або в лялькових костюмах), а вже потім можна просто купити квиток і з 11 до 17 розглядати....

    Всі до Tanyunya за костюмами і можна фмівку прямо на відкритті організувати, а за одно і на фуршет попасти... :girl_claping: :connie_pull-pigtail
     
  13. cheshire

    cheshire New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    я закінчила ще 5 штук гарбузиків :) Тепер у мене сім"я Гарбузівських з 10 членів :)
    [​IMG]
    Завтра сфоткаю їх всім сімейством :)
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    :girl_claping: :girl_claping:
    От тільки Танюні не вдасться на відкриття потрапити :sad:, завтра в садочку батьківські побори збори на 17.30((( А я так хотііііііла(((
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2010
  15. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

     
  16. cheshire

    cheshire New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    як і обіцяла, сімейство Гарбузинських у повному складі :)
    [​IMG]
    П.С. Окрема подяка Танюні, вона знає за що :)
     
  17. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Не те слово.... я думала що вони розстарлять по авторах.... такі собі міні стенди... а як побачила, що одне туди занесли інше взагалі в другому кінці.... зробила авторскі коробки (стільки часу/ночей/ вгрохала в ті коробки), а як побачила що вони їх в один куток позкидали з всіма пакувальними (укрпоштовськими) то трохи шкода мені стало і часу і зусиль.... (((((, але сьогодні побачу, як і що... може то тільки підготовка так страшно виглядає.....
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Ну? І як шо? Де вихвалялки?
     
  19. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Так от, вихвалялок толком не зробила (бо на відкритті неможливо було нормально фото зробити.... ще буде), а враженнями поділюсь:
    Плачу....
     
  20. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Не плаааач!!! Все одно твої роботи побачили всі:girl_tender:


    Я в дівинки питалась за Агафку і трон, а вона каже: "А він ведмедю дуже пасує, його так і принесли на тому кріслі" - от тобі і божевілля. Ну хоч кролика твого я врятувала))))