Іменини - у вас вони є? а коли?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Jupiter, 30 Липень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та нема такої святої. А в останню неділю року точно нема іменин Лілії.

    Це вже народні вигадки, бо по ідеї Зоряна - ім*я язичницьке...
    Навряд. Лілії є на стількох образах, що й іменин не треба. ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    щось запізно подумала: іменини же ж святкують не за паспортним іменем, а за іменем, що дане при хрещенні, так що, любі Лілії, не все ж втрачено! :) правда, народні забобони радять не розголошувати ці імена: здається, вважається, що ім'я дане при хрещенні не повинен ніхто знати, бо смерті легше буде знайти ту людину... але я в таке не вірю
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Отако познущатися над хрещенням. Блін, ті погани усе в гріб зводять. Ото вже смерті бояться, більше ніж вогню. :girl_crazy: Маразми такі, що в голові не вкладається!!!

    На жаль, у мене другого імені нема. Мій Дарко теж не має, тому в нього покровительниця свята Дарія. :)
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Я купила собі образочок з святим Ярославом. А Ярослави нема:girl_cray:. Коли іменини - забула:girl_crazy:. Гляну в календар.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А мені файно. В мене іменини 18 травня і 27 квітня :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    мене саму такі маразми дістають :girl_devil:

    в мене іменини (Марини) 13 березня (не святкую, бо у цей день народився мій меншенький братик, що зара зростом 1,93 :D), ще - 30 липня (періодично забуваю); колись надибала ще якісь дві дати, але геть-чисто забула коли ж то воно...
    ще, виявляється, бувають іменинни в Марина (чоловіча версія імені) - 30 березня, 19 липня, 20 серпня, 31 жовтня, 29 грудня
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    В мене немає іменин... Взагалі мене не хотів священник хрестити таким іменем, бо воно колись не було таким поширеним, як тепер. Тому в мене інше ім'я, але якесь церковне, навіть ніколи не запитувала в батьків, яке.
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    з моїм іменем все просто, але як вибирали імена донечок то шукали чи є така свята. Юстини іменини в жовтні є, а Корнелії іменини є лише в римо-католицькому календарі - то як нам святкувати?
     
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Свої святкую 7-го липня, а за календарем в мене іменин багацько
     
  10. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А в мене 25 листопада:girl_in_love:, а всі вітають 7 грудня:girl_cray:, якщо згадають..
     
  11. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А в найменшого синочка - Павлика цілий рік були іменини, бо то рік св. Павла, от пощастило:girl_claping:
     
  12. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А в мене Галини 23 березня,тоді й св'яткую(ще є десь в літі але я навіть незгадаю вже коли саме),але всерівно ніхто крім мами не пам'ятає:girl_sad:,тож якщо хочу подарунка від хлопця то мушу вдавати заклопотаний вигляд і "невзначай" ніби промовитись що то я маю на роботі виставляти,і як воно все має бути....тоді зазвичай очухуються:girl_devil::girl_devil::girl_devil:
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А як ви святкуєте свої іменини?
     
  14. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Ми замовляємо на цей день Службу Божу, усією родиною (із бабусями та дідусями та хресними батьками) беремо в ній участь , а потім їдемо додому на спільний обід. Зазвичай усе скромно, алкоголю більше ніж 0,5 л. вина не беремо. Вечірня та ранішня спільна молитва присвячується імениннику.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Ух ти!! Ми ще іменини Даркові не святкуємо, бо маленький і не дуже розуміє, але вашу модель візьму за приклад!!! [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    В мене дітки 8р5 , 7р, 4р2 ,1р7 і меншеньким святкуємо так само. Можливо вони не до кінця розуміють, але старші приділяють їм в цей день більше уваги та любові. Вони навіть концерт спільний завжди готують - кожен по віршику та кілька спільних пісеньок. Павлик , правда віршики ще не говорить, але от пісеньки з показуванням з радістю показує. Це смішно, але дуууууже щиро. після такого свята на душі спокійно і відчувається родинна єдність та любов.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Я про свої iменини дiзналась в останнiй рiк школи, i з тих пiр єдинi люди котрi мене вiтають це колiжанка одна з України по СМС i то не завжди. Але я навiть деколи сама забуваю за тi iменини. Дзвоню завжди бабi на Катерини, i шлю СМС подружцi, ну i Котю цьомкаю. А ще брата вiтаю з Романом, бо той сi дуже гнiває як його не привiтати. Решта у мене в прольотi, особливо тi, у кого iменини кожного мiсяця :D
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Я про свої іменини взнала тільки коли почала зустрічатись з майбутнім чоловіком.Він свої святкував 11 вересня,а 8-го вересня знайшлось Наталії.Раніше іменини були просто приводом зустрітись з друзями,накрити стіл.Зараз якось вже і не святкуємо.скромно вітаємо один одного і виходимо кудись повечеряти.
    Зате тепер не знаю,коли іменини в доцьки.Будучи вагітною,в інтернет-календарі знайшла Анастасії 23 березня (вона в мене з 29 березня) так і впевнилась в виборі імені.Але всі родичі мені доказують,що цього числа тільки Галини.Ось і не знаю,коли ж то Анастасії...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Знайшла в Календарі Української Православної Церкви. Анастасiя-мц.: квiт.15, лип. 4, жовт. 30, груд. 22; прмц.: жовт. 29; прп.: бер. 10 - воскресiння (грец.) (мц- мученеці, прмц-першомученеці, прп-?)

    Римо-катол. 27 лютого, 15 квітня, 17 серпня, 11 листопада, 25 грудня.
    Греко-католицького нажаль не знайшла..
    Отож, вибирайте і .. святкуйте!!!.:girl_wink:
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    8 травня і 10 червня.:girl_smile: