Іменини - у вас вони є? а коли?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Jupiter, 30 Липень 2009.

  1. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Це виходить що іменини Каріни 2 серпня чи в день народження?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Іменини Рози - тобто моє. Ось - ось 4 вересня і потім ще 4 жовтня. А народилась я 4 травня. Ось таке 444 - мого імені число.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    В нас тут багато мамусь, в яких донечки Яни! Коли в них іменини?
     
  4. Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Іменини є--14 лютого Валентина і 23 дютого Валентини.День Валентина святкує більшість,а день Валентини --відмазка від святкування дня Валентина.:girl_cool::girl_crazy::girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Ну Яна то ніби Іоанна чи Іванка, то мало б бути на Івана?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Мене цікавить саме Яна або Йоанна, бо моя подружка має в грудні родити і хоче так назвати, вона казала, що чула, що є іменини в польському календарі 15.12, от я і спитала чи дійсно є і коли саме.
     
  7. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    тут знайшла іменини Йоанни, написано, що 12 грудня іменини Йоанни. Ще тут є календар з польськими іменами, то там в грудні два рази є іменини Яна (чоловіче ім"я).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А я не знаю коли Юлії. :girl_flirt: Тому іменин у мене ще не було... Коли Сергія знаю (чоловік), Дениса (син), Наталія (мама і свекруха, і кума). Всіх вітаю, а мене ніхто. :girl_flirt:
     
  9. Natalia H

    Natalia H Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А знаєте, моєї коліжанки (Лілі) мама придумала давно таку цікаву річ - вони святкують її іменини, коли в них на дачі зацвітають лілії. Погодьтесь, щось в тому є :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    В нашої донечки Марії ми рахували - 37 разів в рік іменини, а які святкувати так і до тепер не знаємо, а в мене Маргарити - 30 липня, а 29 липня я народилась і тільки в 18 років дізналась, що я маю іменини але ще не разу не святкувала
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Святкуйте ті, що найближче до Дня народження!!В мене цьоця Іра, то в неї теж багато, і теж так робить!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Є. 25 січня - Тетяни. А народилася в вересні. Ото місяць багатий:) - новий рік, ДН чоловіка, Різдво, іменини чоловіка (14-го), Йордан і нарешті мої іменини:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    В мене дочка також Лілія, і родилась майже на саме християнське свято Марії, і мені одна людина порадила, якщо не хочеш називати Марією (а моя бабуся Марія категорично заборонила так називати, бо, на її думку, у всіх Марій дуже важка доля), то назви її Лілією - бо це квітка чистоти і невинності, квітка Божої Матері.
    Тому я частково розглядаю іменини Лілії як такі, що мають відношення до Марій.
     
  14. adyl

    adyl Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А я печу іменниний пиріг 29 вересня!!!! в цей день Людмили!!! А на наступний день Віри, Надії, Любові і їх матері Софії:) Тому знайомих з такими іменами завжди вітаю, а вже далі по календарю ніколи не памятаю в кого коли день Ангела:sad:
     
  15. ТАНЮСЯ

    ТАНЮСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Мій день-25 січня.Цю дату також знають всі студенти. А в моєї донечки Мартусі іменини 17 липня іменини,а через кілька днів день народження,тому ми це все об"єднуємо.
     
  16. Ameli

    Ameli Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    У мене іменини 3 червня- Олени.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ТАНЮСЯ

    ТАНЮСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    А також іменини Ірини -1 жовтня.Мого чоловіка сестра народилась в цей день,то назвали її Іриною,правда тепер відмічають ці іменини чомусь частіше 18 травня.
     
  18. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Юлії зимові святкують 3,01,знаю ,бо сама святкую хоть я з травня,!!! ,а ще вродіби в липні 27 ,
    А хто знає є іменини Вікторії???
    Віктора знаю є в листопаді!!
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2009
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Угу якраз на мій ДН 24. А Юлії я знаю 2 або 4 липня мо помиляюсь
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Ми теж 18 відмічаємо, тим більше, що 17 - річниця нашого весілля :) Так приємно було, коли на весіллі після 12 години всі почали мене вітати... :girl_in_love: Чоловік пісню замовив - "Іра, Іринка, Іруся"... :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: