Інфекційний мононуклеоз

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mamba, 11 Липень 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    всі знайомі дорослі (студенти), які хворіли, по лікарнях валялись під крапельницею і потім ще печінку лікували. Ну але, як і з кожним вірусом, перебіг залежить від організму конкретної людини.
    Ну, що вважати - складний перебіг... в когось легше, в когось складніше. Я вважаю, що нам досить пощастило, бо ні краплі ніяких ліків не застосовували, організм впорався сам.
    Про поширеність - передається через слину. Поцілунки, спільний посуд, у варіанті дітей - бійки/плювання, свистіти в один свисток... взагалі, в маршрутці м. не заразишся - треба з'їсти солідну порцію вірусу, аби захворіти.
    епідемій мононуклеозу не буває, карантинів з його приводу - також. Поширюється у сезонні періоди розповсюдження інших вірусів.

    ---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

    Знаєте, є дуже різні дані власне тому, що заражаються поодиноко люди різного віку.
     
  2. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    У нас діагноз не підтвердився.. аналіз на вірус Епштейна Барра негативний, не один лікар не підтвердив мононуклеоз. Фактично це вірусне одне за одним чіплялось через слабкий імунітет, хоча були моноцити в крові... Дитина ослаблена, схудла, відгодовую і не тусуюсь серед людей сильно... Ось думаю, що буде в кінці серпня, коли трЕ в садок, знов таке певно чекає(((
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    до 10 лікарі навіть їх не зауважують. До 15 не хочуть ставити мононуклеоз, але якщо клінічна картина типова і лікар досвідчений - то поставить.
    Чудово, тільки вважайте про всяк випадок на печіночку. Щоб харчування правильне було. Зараз сезон рослинної смакоти - тим і відгодовуйте. Одужання вам швидкого і повного!
     
  4. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Нам знаходили атипові мононуклеари (у нас було 26!), як я розумію, саме їх наявність свідчить про мононуклеоз. А моноцити в крові до 6-7 це норма.
     
  5. Linna

    Linna Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Сьогодні здавали аналізи в Чорнобильській лікарні (завжди так роблю перед тим, як робити щеплення). Кров показала, що в організмі запальний процес : лейкоцити - 14, хоча ШОЕ - 5 та 2 атипових мононуклеари. Дивлячись на дитину, ніколи б не сказала, що щось не так : активний, апетит відмінний. Правда 2 тижні тому мали високу температуру 39.6, отит та пару днів підпухали повіки, але без гнійних виділень. Приймали антибіотик, ніби все було в порядку. А тут такий результат. Ще тоді, при температурі, також був аналіз (лейкоцити - 12, ШОЕ -20, але тих мононуклеарів не було). До педіатра сьогодні не потрапили, та й не дуже вона толкова і мені все ніяк не виходить з голови - невже дитина мала мононуклеоз ?
     
  6. erene

    erene Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    підчепити мононуклеоз як і любу іншу інфекційну хворобу можна будь де , в мене малий перехворів в 1 і 10 місяців, в садочок ще не ходили, а складність перебігу залежить від організму, в нас була збільшена тільки печінка, але сильно напухші повіки і лімфовузли, вичухались за тиждень, але лімфовузли ще були довго збільшені. Лікувались гомеопатією, хоча під тиском свекрухи подзвонила до лікаря з інфекційної, то назначив і антибіотики і протиалергічні і ще купу всього.
     
  7. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    В мене був ІМ рік тому - в 36 років!, дітки не заразились (ура!). Але точно знаю, що при даному вірусному захворюванні антибіотики не показані, мені прописували антивірусні препарати. Не пам'ятаю як вичухувалась (але було дуже складно, ще й пізно виявили), бо як раз тоді стала мамою, було не до того...
    В подруги малий роки в три мав ІМ, на щастя, толкова педіатр могла розпізнати хворобу ( бо вона ховається і за герпесом, і за типу ОРЗ, і за типо ангіною...). Каже, що після хвороби почастішали вірусні захворювання в синочка. Загалом, річ мало приємна...
     
  8. Linna

    Linna Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Скажіть, будь ласка, після закінчення захворювання хтось здавав аналізи, чи були в крові атипові мононуклеари і яка кількість? Моєму синові 1.2 роки, тобто в садочок ми не ходимо і де ми взяли ту заразу не знаю. Донька, майже 10 років, наразі почувається добре.
     
  9. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Щодо мене, здавала доти, доки не щезли мононуклеари. Потім по графіку мають бути контрольні аналізи протягом 2-х років: раз в півроку - весною та осінью (мені так призначили).
     
  10. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    це у вас на фоні перенесеного отиту такі показники. В знайомої мала восени часто вірусним хворіла, здали кров 5 мононуклеорів. Хотіла їхати до Гайдука але спочатку передзвонила, сказав, що така кількість мононуклер не свідчить про мононуклеоз, лише про перенесені вірусні захворювання.
     
  11. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    У малого також аналізи виявили моноклеоз. В п"ятницю раптово піднялась температура поїхали в Ахмадит, там направили в інфекційну з симптомами фіброзної ангіни. Крім високої температури, збільшених аденоїдів і нальоту в горлі нічого не було. Печінка і підшлункова в нормі. Потім аналізи виявили, що ІМ. Температура спала вже в суботу, наліт пропав і у вівторок аденоїди вже були нормальні. Якийсь атиповий перебіг. Але від малого підхопила я. Почалось в понеділок ввечері - температура 40, у вівторок вже не було, сьогодні 37,3 дало ускладнення на легені - кашляю як пес, наліпила пластир, стало ніби краще. П"ємо багато води і налягаємо на фрукти.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    розповім тут по порядку, може комусь пригодиться.
    В мене Дмитрик переніс мононуклеоз у квітні 2013, Сергійчик - у вересні-жовтні 2013.
    Попередній діагноз ставили підчас фізикального обстеження (збільшення лімфовузлів, мигдаликів, повністю забитий ніс, наліт у горлі, збільшення печінки і селезінки при пальпації). Загальний аналіз крові з формулою показував наявність мононуклеарів (в Дми було 12, в Сергія 24).
    У Дмитрика ускладненням стало збільшення аденоїдів, у Сергійчика - бронхіт.Від антибіотика я обидва рази відмовляласьпід свою відповідальність. лікування практично не було, як при звичайному вірусі - багато пиття, при потребі - краплі в ніс. щотридні, а потім - щопять здавали аналіз крові і спостерігали поступове покращення стану.
    Сергійчика "витягнуло" з бронхіту ГВ, бо пити не хотів і поїти не давався.
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    В нас обійшлося без ускладень. Медикаментів при мононуклеозі ніяких не приймали ( моя дитина нормально переносить високу температуру, то я і не збивала), для реабілітації нам "виписали" перепелині яйця, козяче молоко і свіжі фруктові соки. Повторно аналізи здавали лише раз. .
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Щойно з інфекційної, в малого мононуклеоз. Понавиписували куупу ліків, добре що хоч не антибіотики. Написала відмову від госпіталізації. Стріпали мені троха нервів, спочатку на орлика, потім в інфекційній. Але на мої питання так і не дали відповіді. Малий цієї ночі дуже тяжко дихав, Півночі тримала його на руках, решту ночі боялась заснути. Ви щось давали, щоб полегшити дихання? Де зробити узд печінки і селезінки? Як довго то є заразне, яка ймовірність. що дівки чи ми то матимемо?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    УЗД не робили.
    Дихання полегшувала тільки триманням на руках, потім вже набряки самі стали спадати і стало легше.
    Владімірова сказала, що діти в одній сім'ї заражаються лише у 10% випадків
     
  16. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Коли я сама хворіла вичитала (в неті є достатньо інформації), що передається ІМ частіше через слину (тому інколи цю хворобу називають хворобою поцілунків). Лікар теж підтвердила, що за діток можу не переживати.
    УЗД робила, бо ця хвороба уражує всі "лімфатичні" органи.
    Антибіотики при даному захворюванні не приймаються,а в більшості випадків ускладнюють стан хворого.
     
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    В дорослих рідко виявляють, якщо і є то протікає безсимптомно, передається через слину - не цілувати, окремий посуд. І ми не пили антибіотиків, лікування було симптоматичне, здається давала лише антигістамінне. УЗД робила на 1 пов. на Орлика. Інкубаційний період - від кількох днів до 1,5 міс, немає чіткого визначення днів, як у вітрянки чи кору. І в нас наслідком цього захворювння стали збільшені аденоїди.
    А нам навіть і не пропонували - оглянули і сказал їхати додому,щоб ще чогось не підчепити:girl_smile: Видужуйте!
     
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    В мого брата в 25 років виявили, але перед тим кілька тижнів лори, терапевти лікували ангіни, віруси і т.д, бо 2 тижні боліло горло і висока Т, добряче прибили організм антибіотиками, аж потім, коли нічого не допомагало, вирішив в інфекційній здати аналізи і виявили мононуклеоз, місяць в лікарні з крапельницями, органи збільшені, дієта. А все тому, що лікарі не могли припустити ймовірність, цієї хвороби в дорослому віці.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    є вік, коли серед дорослих дуже ймовірне зараження на ІМ. в неті читала, і лікар підтвердила. 32-35 років чомусь. мій чоловік добряче перестрашився, йому якраз 34 було. обійшлося, на шастя
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Дівчата, а хто в курсі в який час і скільки часу є заразною інфікована дитина?
    ми довший час гуляли з хлопчиком, і от в суботу у нього почались ознаки а вчора і аналіз і узі і гайдук підтвердили мононуклеоз.
    Ми з ним не цілувались, але діти поряд бавились, обмінювались іграшками ( тоді в того хлопчика ще не було проявів хвороби, але він вже був я так розумію інфікований ( і ми навіть вже прикинули звідки він міг його підцепити).

    В той час як и з ним бавились, тогді могли вже заразитись?
    Скільки часу нам тепер чекати на ймовірний пріход хвороби?
    Накрились наші відпочинки тепер, тож мабуть ризиковано їхаьти на моря будучи ймовірно інфікованим, правда?

    А якщо я через тиждень другий здам дітям аналіз на наявність вірусу Ебштейн-Барра, це щось прояснить? Чи він вже уловлюється значно пізніше?
    А ЗАК з лейкоформулою ( ще до проявів хвороби) покаже наявність мононуклеозу?