Інфекційний мононуклеоз

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mamba, 11 Липень 2013.

  1. Person

    Person New Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Минулого літа ми мали мононуклеоз, правда без температури. То ще й діагноз одразу не могли поставити - в ЗАК крові мононуклеари виявили тільки в чонобильській, а в інших лабораторіях не знаходили. Були на консультації в педіатра, гематолога і інфекціоніста - ніхто ніякого карантину не назначав. Весь час гуляли, бавилися з дітьми. Ніхто від нас на щастя не заразився. Я правда попереджала, що ми хворі на всяк випадок. Ну і більше я стереглася, щоб інші діти були здорові, щоб на сонці не був і тп....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    просто нет пише що передається при поцілунках, при контакті зі слиною хворого, в т.ч. повітряно крапельнм шляхом ( ну пчихне дитина на когось) - а гуляючи з дітьми це все може бути статись.

    Але ніде не написано конкретно в який период хвороби чи інкуб. період дитина заразна, таке враження що весь час а потім і пожиттєво після хвороби.
     
  3. Person

    Person New Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Серед знайомих ніхто хворий не був. Нам казали так само як вже писали дівчата вище, що інкубаційний період до півтора місяці і невідомо хто і де міг пчихнути на дитину. Просто на той момент імунітет дав збій... не пощастило. :sad:
    За рік до того в знайомого хлопчика був ІМ ми з ним активно бавилися, а у нього фактично на наступний день почалася дуже гостра форма - 2 тижні в лікарні лежали. Я два рази після того на вірус Епштейн -Барра здавала - все було добре.
    І ще нам казали, що в ЗАК крові спочатку моноцити піднімаються, а тоді вже мононуклеари зявляються
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Дівчата, в кого можна підтвердити мононуклеоз? Бо я майже впевнена, що в нас та фігня, але дільничного нема, інфекціоніста нема. В лікарню лягати не хотілось би. Хто підкаже в пп тел Гайдука і як він приймає
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    нам поставила лор - Владімірова
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    До Владімірової зараз навряд чи вже попаду. А завтра вихідні. Нас в кінці місяця чекає операція і я так розумію, що вже не чекає. В старшої тиждень тому була температура під 40, шое 26, моноцити 12. Робили аналіз в медісі, мононуклеарів там не дивились. Мала збільшені лімфовузли на шиї. Зараз та ж ситуація з меншою. Шое 31, гемоглобін 92, моноцити
    Моноцити (на 100 лейкоцитів)13.1 ,
    Моноцити (абс.)1.97 10^9 клітин/л
    Температура скаче, дихає важко, ніс закладений. Хоча бавиться.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    моноцити - це не мононуклеари. Це елемент лейкоцитарної формули, підвид лейкоцитів.
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Та то я знаю. Здавали кров в Сінево і наголошувала саме на мононуклеарах. В аналізі про них не написали нічого.
    Були ми в Гайдука. Казав, що це щось вірусне, але скоріш всього не мононуклеоз. І я вже до того схиляюсь, бо після дітей почав температурити чоловік. А в нього є антитіла до вірусу епштейна-бара, тобто повторно захворіти він не міг. Мабуть я наступна.
     
  9. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    я перехворіла у чорнобильський 1986 рік і всі лікарі в один голос говорили що то ангіна на фоні підвищеної радіації.... Температура під 40, горло страх!!! .. пам"ятаю як страшно самій було це бачити.. а педіатр встановлювала різні діагнози.. грип, ОРВІ, ангіна, гнійна ангіна а потім коли висипка з"явилась то то стало кором(не знаю, чи правильно написала) Кір. Червоний сип по тілу, навіть на ступнях ніг був.
    Зрештою дільничий лікар все ж призналась, що не може встановити діагноз через місяць часу(((((
    і нарешті викликали швидку, яка забрала мене в медінститут. ДО цього часу пам"ятаю, як мені було страшно їхати, а мед. брат з швидкої взяв мене за руку і сказав "треба їхати". від тих звичайних слів стало чомусь спокійно на душі і з"явилась впевненість, що все буде добре. Дякую йому величезне. І дякую старшій жінці-лікарці, яка встановила діагноз і казала, що в мене "все точно, як пише в книжці" та лікувала мене звичайним пеніциліном, від якого вже через кліька днів настало полегшення. Нажаль я не пам"ятаю її прізвища, але вона врятувала мене тоді. Мамі сказали, що якщо б ми не приїхали того вечора в лікарню-мене б певно не врятували.... Дякую лікарям, які робили свою роботу.
    В той час напевне з діагностуванням були проблеми... і ліків таких не було.
    Не хотіла на наводити чорних фарб, але я ще довго боялась, коли починало боліти горло.... Головне правильно і швидко встановити діагноз. Це основне
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Мононуклеоз це вірусне захворювання. Воно не лікується пеніциіном. Хіба ускладнення вже лікують антибіотиками.
    А хіба буває висип при ІМ?

    ---------- Додано в 23:45 ---------- Попередній допис був написаний в 23:44 ----------

    ІМ дає стійкий імунітет. Повторно захворіти практично неможливо
     
    Останнє редагування: 10 Липень 2014
  11. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    в мене був, але то можливо післі прийому великої кількості ліків (це я тепер так думаю)


    можливо ще якісь були препарати, але на той час кілька уколів-і я відчула полегшення
    зрештою то пройшло багато років... коли побачила ту тему.. згадалось
    Головне - правильно посатвлений діагноз і швидко-це я писала для того
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    На ускладнення від ІМ антибіотики пеніцилінового ряду не діють. Застосовують еритроміциновий ряд - наприклад, азитроміцин.
     
  13. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Буває якщо дають антибіотик. Ми коли з малою лежали і їй капали АБ, то лікар все приходив питатись чи нема висипки і дивувався, бо зазвичай при мононуклеозі є таке явище, а в нас не було.
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Там висип є при якомусь певному антибіотику. Забула з якої групи Комаровський про то говорив. Це може служити підтвердженням, що людина дійсно ІМ хворіє.
     
  15. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Дівчата, напишіть будь ласка чи дитині лікар забороняв на рік ходити в садочок після мононуклеозу? Знайомій заборонив на рік, а їй взагалі нема де діти дитину((.
     
  16. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Взагалі, ні... Хоча дитина буде ослаблена і може частіше хворіти певний час. Але це на розсуд батьків - ходити в садок чи ні, в такому випадку.
    Знаю, що є обмеження на сонце роки на 2. Не зловживати, ми сиділи на морі в тіньку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Дівчата, прошу поради, і підтримки мабуть, бо щось мені вже страшно...
    Малий температурить з кінця середи мин. тижня. З четверга стабільно 38,5-39. Сеча нормальна, в крові аналіз не дуже, ось тут писала
    температура не спадає, хіба від нурофену знижується.
    Зараз булит на узі - підщелепні збільшені пакетами, збільшені печінка і селезніка.

    Ну ніби все вказує на мононуклеоз, і я би вже рада. якщо можна так сказати знайти діагноз. але подзвонила в Медіс, у нас там зараз біло 11 моноцитів, місяць тому було 10 моноцитів. Я їх питаюсь за мононуклеари, а вони відповіли що лейкоформулу у них рахує людина а не автомат, тому якби були мононуклеари то їх би визначили.

    І тепер питання, якщо це мононуклеоз, який тільки от тиждень по суті як проявився ( якщо це він) так може бути щоб не було мононуклеарів?

    Я просто вже холодна...
    Завтра поїду до Гайдука особисто, бо по телефону я його вже задовбала напевно.

    Хто в інфекційну звертався. там можна по пириїзда одразу порахувати мононуклеари, і чи принципово бути зранку не снідавшим, чи можна впродовж дня?


    Але рвота в середу зранку і слабість? Чи це просто могло співпасти?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    наскільки я знаю, не принципово для мононуклеарів.
    думаю, що так щоб взагалі без мононуклеарів - то ні. З Дмитриком - здавали кров вже коли хвороба йшла на спад, було 12 мононуклеарів. З Сергійком здавали кров у розпал хвороби - 24 мононуклеари, через днів вже було 5 мононуклеарів, але пішов лейкоцитоз, бо мононуклеоз ускладнивс бронхітом.
    шлунково-кишкові проблеми можуть бути повязані з тим, що вірус мононуклеозу уражає печінку.
    Одужуйте.
     
  19. Zironka

    Zironka New Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Ніколь, в мене малий минулої зими переніс інфекційний мононуклеоз, правда Богу дякувати температура була не дуже висока. Коли здавали на мононуклеари, то було 5. Через тиждень вже не було зовсім. Нам тоді діагноз поставили під питанням, бо була невелика кількість мононуклеарів. Але симптоми співпадали. Обкладені світлими комочками мигдалини та страшенний нежить, набрякший ніс, він дихати толком не міг, сьозотеча, слабість. УЗД ми не робили, бо нас не направляли. Лімфовузли були збільшені. Читала, що мононуклеари тримаються в крові не довго.
    Лікувались близько 10 днів. Нам виписували антибіотики, потім курс протифлазіду.

     
  20. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Ніколь, ми звертались до гематолога в Чорнобильській. Діагноз ставили по узд (селезінка,печінка!!!), лімфовузлам, ну і звичайно аналіз здавали там. Мононуклеари рахуються вручну! Нам педіатр сказала, що в таких випадках діагноз і лікування повинен ставити саме гематолог! На вірус Епштейн-Бара здавали? - він точно покаже

    ---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний в 00:26 ----------

    Щодо аналізів - здали там кров натще зранку,близько 2-ої дня мали результат, в будні дні
    Ви так сильно не переживайте- температура довго тримається, але особливого лікування немає, тільки полегшення стмптомів, головне моніторити показники крові і до пів року показуватись гематологу.
     
    • Подобається Подобається x 1