Інфекційний мононуклеоз

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mamba, 11 Липень 2013.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в звичайній лабораторії можливо здати на мононуклеари? їх має показати загальний розгорнутий аналіз?
    може Епштейн барр одним махом здати?
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Вам потрібно, щоб Вас нормально проконсультував лікар, сказав, що здавати, чому і т. д. Ну, що Ви будете самі вигадувати і здавати?..

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    нормально це як? якоїсь специфічної кваліфікації?
    бо до нас приходила лікаря яка недавно вела 2 чи 3 дітей з мононуклеозом і власне припустила такий діагноз, сказала здати загальний аналіз
    я не впевнена чи хочу їхати в інфекційну з дитиною з "дивним горлом" і температурою 37 раз в 3 дні
     
  4. HalynaKv

    HalynaKv Member

    так, нам робили в поліклініці на Симоненка, звичайний розгорнутий аналіз крові показав наявність атипових мононуклеарів
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Та ні, не треба специфічної кваліфікації, потрібно, щоб людина розуміла з чим має справу і могла нормально продіагностувати.
    Те, що лікар вела кілька дітей з мононуклеозом і не скеровує Вас на аналіз крові на наявність мононуклеарів, то якось дивно. А на основі чого вона ставила тим дітям діагноз і на основі чого ставитиметься діагноз Вам?
    Я не знаю, де ще можна таке діагностувати, ми, повторюсь, були в інфекційній. За 2-3 години був готовий аналіз і виключено це захворювання. І не треба думати-гадати :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Багіра нам колись Сінево робили з ручним підрахунком формули, то в примітці присала, що є мононуклеари у відсотках. Вже не пригадую скільки їх було. Але Гайдук сказав, що то не мононуклеоз. Тоді їх більше мало б бути. Я думаю, що в любому випадку здати аналіз не зашкодить.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    направила на звичайний розгорнутий аналіз

    я питала досвід мам і їх дії, а не що вони думають про мого лікаря
    там були типові картини, от і був діагноз, який у важких випадках підтверджувався у стаціонарах
    тут ті симптоми що присутні на даний момент їй є подібними
    а по-друге, я питала чи ще щось варто здавати одразу, щоб потім не здавати повторно
     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, а ну порадьте мені.
    Моя дитина мала контакти з дитиною з ІМ. І вже минула кілька тижнів від того часу, коли та дитинка була хвора.
    Доці моїй зараз майже 3 роки, літає як віник, лімфовузлів збільшених не прощупую і не бачу, нальоту на язику нема, температури нема
    Іноді підкашлює вдень і вночі, десь до 10 разів/доба. Зранку носик не дихає щодня, хоча капаю фізрозчином, якісь козульки забираю і ок до вечора, очі трохи закисають, промила, витерла і ок до вечора. Кілька днів назад сказала один раз, що болить животик, правда вона тоді голодна була.
    Мені вже у всьому ввижаються симптоми, ну ви розумієте :)
    Так от, що порадите робити?
    Йти в лікарню, здавати кров, шукати моноклеари (але я так зрозуміла, що їх може й не бути), робити узд печінки-селезінки, чи чекати , може температура буде, і тоді йти? Шкода зайвий раз того пальчика колоти.
    Чи правильно я зрозуміла, що якщо у дитини сильний імунітет, то дитина сама може перебороти ІМ, за місяць чи більше з легкими симптомами? Чи обовязково антибіотик?
    Дякую вам.