Ін'єкції для краси

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Materynka, 4 Вересень 2012.

  1. Melifaro

    Melifaro New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Дівчата, пишу на цю тему статтю для журналу. Буду консультуватися у одного з кращих косметологів України. Напишіть питання які вам цікаві і я його запитаю. Коли завершу - кину посилання на статтю.
     
  2. Lietti

    Lietti New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    По собі можу сказати, що пілінг допоміг покращити шкіру, але не забрав маленьких зморшок. Попробувала мезотерапію - зморшки розгладила, але під очима скадно. Чекаю результату (наступає +/- через 3 тижні). Але я і так задоволена - небо і земля те, що було до того (я просто ще себе занедбала, але краще пізно чим ніколи).
     
  3. oyasenitska

    oyasenitska New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Мене дивує,що всі дописувачі досить часто згадують ботокс, а інші препарати зовсім не на слуху!!!
    Незаслужено не згадано такі "ін"єкції красоти",як Гіалуаль.
     
  4. Manusia

    Manusia New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Доброго дня усім! Власне недавно другий раз колола Диспорт. Після першого разу зрозуміла, що це саме для мене)))) "Розмовляю обличчям" конкретно, міміка дуже розвинена) Ну і, відповідно, це почало даватись взнаки - мімічні зморшки на чолі, "гусячі лапки" і т. д. Колола в спеціаліста, який приїжджає з Києва. До того вже хотіла заповнювати зморшки гіалуронкою, він мене відрадив. І був абсолютно правий. Заломи вирівнялись практично зовсім. Хоча колов він меншу кількість одиниць, бо я просила, аби міміка все ж збереглась, просто не була такою інтенсивною. Процедура зовсім не страшна і не болюча. Головне знати і довіряти людині, якій ти лягаєш під голку, бо "майстрів" провести таку витратну і непросту процедуру без відповідних знань у Львові більш ніж достатньо. Сама медик, тому знаю, про що кажу)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси


    Куди саме ви звертались і скільки вам обійшлась дана процедура?
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    І от в мене таж проблема зморшки на чолі, теж хотілося б позбутися того, але я так розумію що ця процедура одноразова не навсе життя, чи після неї зморшки розгладяться і вже більше небуде!!!??
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    А я своїй мамусі зробила подарунок на день народження.Купила подарунковий сертифікат на інєкцію ботексу,гусячі лапки.Вона спочатку відмовилась і сказала,що я дурнувата і вона таке робити не буде...але потім якось її вмовила.І знаєте що???Вона зробила і тепер ходить довольна як слон...і подумує над тим,щбо зробити тепер горизонтальні зморшки на лобі.Вона мені якось помолоділа навіть,все таки зморшки розгладились і зразу результат на лице))Я думаю ці гроші вартують хорошого настрою моєї мами))Та й спеціаліст попався хороший)так що з впевненістю можу радити всім!
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    А скільки приблизно вам коштувала така процедура!
     
  9. rose

    rose Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Не зовсім інєкції, тема найбільш підходяща. Дівчата, а хтось користується мезороллером?? А то , і хочеться, і колеться в прямому розумінні, і мамка не велит))
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Намовляля мене вчора косметолог на мезотерапію і я щось так загорілася, але прийшла додому і думаю, що мусять же бути якісь підводні камені....стала вичитувати відгуки. Начитавшись на ніч купу інформації, прийшлва ще до Вас....
    1. Якщо я правильно зрозуміла, то вікових обмежень як таких нема?! Мені, дамі 30 з хвостиком ніби вже треба:)
    2. Чи не перествнуть мої клітини самі виробляти всі необхідні речовини, якщо їх збагачуватимуть 'штучно'? Якщоза рік не повторити курс, чи не стане шкіра швидко старіти?
    3. Хочеться почути відгуки тих, хто робив...
    4. Один коктейль, одна баночка на один раз? Якщо вводиться лише в окремі ділянки
    5. Зорієнтуйте в цінах...бо мені озвучили 30 і 65 у,о. За один коктейль, лише той дешевший треба 10 курсів з проміжком в тиждень, а той дорожчий раз в два тижні 5 курсів. Чи треба мені ті всі курси?! І чи вартує воно взагалі тих грошей:)

    ---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

    Ага, чи є годування грудьми протипоказом до мезотерапії? Бо косметолог не називала гв як протипоказ, а щойно на одному із сайтів вичитала, що є.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    я не робила, але над тим думала. Консультувалася із своєю сестрою -косметологом ( на жаль, вона у Києві працює) і вона аж так щоб дуже, то не радить . Собі, між іншим, вона теакож ніяких ін єкційний втручань поки не робила ( їй 35)-обходиться іншими методами
    обмежень вікових немає. Навпаки , в 30 років ще мезотерпаія пказана, а вже з 40- біоревіталізація ( мезо уже не такі результати дає)
    про швидке прирднє старіння не кажу, але процедури треба повторювати, бо просто за певний час ефекту від них не залишається
    Одна доза на один раз
    то залежить від клініки чи салону. І, звичайно, препарату, який мусить підбиратися індивідуально. Найдешевше, що я дізнавалася, то 400 грн за раз.Тобто від цієї ціни "стартує"
    теж не скажу, як з часом, але одразу після курсу мезо бачила результат на своїй знайомій ( на той час їй було 38 чи 39 років). Я її реально спочатку не впізнала :). За 2 роки правда вже знову все повернулося в неї "на круги своя", але вона потім знову вже проходила якісь втручання ( що саме уже не підкажу) і далі вже підтримує постійно

    ---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------

    до речі, а про ЕЛОС терапію вона як альтернативу не згадувала? Вона ніби є непоганим аналогом ін єкційних втручань, вартість курсу десь така ж, як мезо в загальному ( може трішки більше).Правда, у Львові не так багато ще клінік чи салонів мають апаратуру для ЕЛОС омолодження
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Сніжна,ні, про Елос ні слова, лише про мезо, ревіталізанти, що входять в склад. Сказала, що то треба детальніше обдумати, який коктейль моїй шкірі треба. Думаю, що собі вона точно щось робила, бо обличчя в неї як у фарфорової ляльки, аж занадто, без міміки, жодної зморщечки чи заломинки, хоч їй точно за 40.
    Ех, чому мені генами не передалася гарна шкіра? Плакаю...
    Але так хочеться хоч один сеанс спробувати, але як то потрібно змінитися, щоб тебе близькі не впізнали:) :) :)
     
  13. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Ін"єкції краси


    Ага, купила в мин році- 900 грн і результат дорівнює нулю!
     
  14. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Дівчата хтось має хороші відгуки про ЕЛОС?!! Я прочитала кучу відгуків майже нічого позитивного не почула. В Москві цієї послуги повно і роблять давно ,гроші деруть ого-го які ,ще й наслідки в вигляді опіків часто бувають. Мезотерапія в цьому випадку безпечніша , правда ефект тримається не довго. Я надумала було мезоролером скористатись (в домашніх умовах) ,та з подіями в країні цієї зими відпала та ідея.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    у нас у Львові її роблять не так давно. Та і , здається, апаратуру має тільки Оксфорд -медікал ( про якого слава не дуже у всіх його напрямках- розкручують на все що можна) і Версалія ( ну тут мені цей заклад ніц не говорить, то можна в їх комерційній темці питатися). Не знаю у Львові поки нікого із знайомих, хто би це тут проходив. У Києві знаю і ніби непогані відгуки ( власне через те, що тут ефект на кілька років, але процедура повинна проводитися кваліфікованим не просто косметологом з будь-якою медичною освітою ( курси медсестер і іже з ним), а власне кваліфікованим медиком, який працює косметологом.

    З мезо проблем в тому, що ефект недовготривалий. І за рік-два треба проходити заново. А оскільки ця процедура теж недешева, то по сьогоднішному в середньому 4 тис. грн на рік . Та і ін єкційні втручання теж мають свої мінуси ( у мезо побічки більше як у ЕЛОСа. Гематоми і синці якраз при мезо утворюватися можуть, якщо капіляри та судини крихкі. Плюс врахуйте можливість алергічної реакції плюс можливі місцеві запальні реакції). Ну і якби то не було- мезо відноситься до болючих втручань ( звісно, то ще від больового порогу залежить, ну але пройти курс в 5 або 10 ін єкцій ( залежно від обраного коктейлю)- то не для слабонєрвних.

    Мене би зараз цікавила безін єкційна мезотерапія, але відгуків щодо ефективності особливо теж немає.
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ой, і в мене така ж проблема. Креми нічого не дають, хоч користуюсь не масмаркетом і не дешевими. На обличчі нема заломів, а під очима вжеє конкретні "гусячі лапки".
    Подумую про мезотерапію вже рік, дуже хочу спробувати, зорієнтуйте хто знає, які зараз ціни і порадьте, з досвіду, толкового спеціаліста.
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2015 ---
    Чи може є які безін'єкційні методи позбутися тої проблєми?))
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в Медіостарі непогано ін єкційні втручання проводять ( та і взагалі косметологічні послуги на непоганому рівні). Плюс те, що працюють там власне лікарі-косметологи. А вартість то вам індивідуально порахують- залежно від кількості процедур ( кожному різна потрібна) плюс залежить від обраного препарату (були і по 600 за процедуру, були і по 1300). Єдиний нюанс- якщо вирішити робити ін єкції краси, то доведеться для підтримки ефекту постійно їх проходити. Ефект тримається до року часу ( препарати розсмоктуються з часом). А взагалі краще підійти на консультацію (вони в них безкоштовні) і вам індивідуально підкажуть, що можна зробити. Варіант же не лише на мезотерапії сходиться.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    А як щодо психологічної складової питання? От є в мене знайома, їй 33 роки, ін"єкції краси вколює вже роки 2. Виглядає дуже гарно і природньо, вміє стримувати себе і не переступати межу. Вона навіть підкачала собі верхню губу дуже натурально і майже непомітно. Процедури ці всі робить частіше ніж раз в пів року. Але якщо врахувати що
    Тобто зараз вона робить сталий набір процедур і задоволена ним на 100%, а через п"ять років цього сталого набору вже буде не достатньо? Тобто якщо починаєш щось колоти то це назавжди і з наростаючою інтенсивністю?
    Бо важко мабуть спочатку звикнути до хорошого результату, а з часом отримувати все менше і менше, а зусиль докладати все більше і більше.
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Мені десь рік тому косметолог в перлині пропонувала мезо, але вона казала про ефект до пів року. Мене трохи стримує страх, що як пройде дія, моя шкіра матиме гірший стан, ніж до, бо ж розліниться за той час?
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так і є. Від півроку до року- в кожного індивідуально
    не знаю- навряд чи гірший ніж до. Просто повернеться до звичного стану без ін єкцій. Бо ефект триває доти, доки розсмоктуються введені речовини. Звичайно, краще консультуватися індивідуально. І власне щоб косметолог з вищою медичною освітою ( не медсестри, а власне лікарі) дали реальну оцінку шкіри і чи можна іншим способом покращити стан, а не ін єкційно.
    в тому і справа, що на ін єкції тоді підсідається. Бо не хочеться виглядати вже гірше, ніж до. А враховуючи їх вартість, це задоволення вийде не з дешевих.Крім того, треба мати трішки вільного часу. Бо після кожної процедури ін єкції днів два шкіра виглядає не найкращим чином.У мене теж є знайома, яка з 39 років на постійних ін єкціях і виглядає дуже гарно. Ну але може собі це дозволити- у неї син-лікар працює в галузі медичної ( хірургічної) косметології.
     
    • Подобається Подобається x 1