Ін'єкції для краси

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Materynka, 4 Вересень 2012.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    @Raven, а ви по відеоуроках займалися чи з "тренером"? Бо я так погуглила трохи відгуки і бачу, що це не така безпечна штука як здається. Деякі люди собі проблем поробили: мають гірший стан, ніж до. Так зрозуміла, фейсбілдінг не для всіх типів старіння підходить і плюс дуже правильно треба вправи виконувати. Тобто якась попередня консультація повинна би бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Online, по відеоуроках. Я собі обирала тільки ті вправи, де мені було потрібно. Результат мені дуже сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    він дієвий до певного віку. Коли ще не пішли видимі вікові зміни. У інстаграмі є одна дуже відома тренер-гуру по фейсбілдінгу. Їй за 40 добре, виглядає шикарно, заробляє гарні гроші на тренінгах, включаючи виїзні і т.д. Тільки мало хто знає, що її реальний шикарний вигляд- то результат зовсім не фейсбілдінгу :)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    @Zaychenya, а ви робите в неї ін'єкційні процедури чи просто знаєте її як людину? Бо мені імпонує, що кометолог з вищою освітою, досвідчений, препарати європейські, а не економ-варіант. Але сама організація роботи там...Неоднозначні враження.
     
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    в мeнe є космeтолог, приймає в своєму кабінeті, тільки європeйські прeпарати (сама в нeі нeбула, алe відгуки дужe хороші, знайомі ходили).

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Киньте контакт будь-ласка :)
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @lyanysya, і мені скиньте контакт, будь ласка
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Накидали мені коліжанки контактів, ще тут трохи почитала відгуків, походила на консультації, попиталася... Ну що сказати. Досвідчених косметологів з відповідною освітою, які працюють з європейськими/американськими препаратами у Львові трохи є. Тобто, не так все сумно як я собі спочатку уявляла. Але. Особисто моє враження від спілкування. Обираючи косметолога, треба вже чітко знати, що ти хочеш: яку саме процедуру (який препарат, на яку ділянку). І тоді в умілих руках буде тобі щастя.:) Бо вірогідність отримати незаангажовану консультацію дуже невисока. По-друге, не всі "європейські" препарати і виробники однаково європейські. Є й такі, про яких за межами СНД ніхто не чув. Тому варто сходити на пару консультацій, записати рекомендації, а потім сісти і прогуглити, почитати відгуки, подивитися фото. Я пробувала це робити наперед, але там мільйон варіантів, немає сенсу.
    Ну і щодо альтернатив, для себе зробила висновок, що в'янучу шкіру, дрібненькі зморшки, попливший овал можна "витягнути" біоревіталізацією, хіромасажем, плазмоліфтингом, РФ-ліфтингом і т.д. Для глибоких зморшок альтернативи філерам і ботоксу/диспорту/ксеоміну немає. В моєму випадку, різні пропоновані схеми виходять плюс-мінус на одну суму. Бо дешевші процедури треба проходити курсом, дорожчі - одноразово. Але обіцянки про півроку-рік ефекту треба ділити на 36)). Ну, якось так поки що.
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А розкажіть трошки про вартість цих всіх процедур.
    Дякую.
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Ціни відрізняються трохи залежно від клініки/салону, апаратури, препаратів, але якщо приблизно то хіромасаж в районі 350 грн. за сеанс - йде курсом від 6, реально треба з 10 хоча б; рф-ліфтинг 500 грн за сеанс - курсом 6-15 процедур; плазмоліфтинг - 2000 грн. за сеанс - курс 2-4 процедури; біоревіталізація 100-150Є за процедуру; диспорт/ксеомін в районі 100$ за дозу; філери залежно які і на яку ділянку... Загальна ціна питання залежить від стану шкіри і від бажаного результату.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    От я практично так сама визначилася. Кого цікавить в ютубі є косметолог Аміна ( та сама, що з Холостяка:girl_crazy:) Багато чого прояснилося після її відео. Гляньте, може знайдете для себе щось корисне.А ще чула таку пораду, приходячи до косметолога оцініть його вигляд, бо часто в них теж стирається грань між естетикою і губами качечками. Якщо в нього з тим перебор, то швидше за все і вам він пропонуватиме зробити ,щось на зразок себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, то який вибір ви в результаті зробили? І чи робили взагалі щось? Мене турбує вертикальна міжбровна складка яка з'явилась пів року тому якось та краптово. Ну і зморшки на чолі полізли. Мені 38. Порадьте щось не кардинальне, але ефективне.
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Залежно наскільки глибокі ті зморшки. Я чоло підколюю диспортом, бо апаратні та інші методи тут мені не зарадять. Оскільки чоло вузьке, то йде одна доза і на нього, і на міжбрів'я. А загалом, з власного досвіду: якщо наважитесь на щось радикальне, то перед консультацією в косметолога хоча б з місяць спробуйте дотримуватись питного режиму і режиму сну. Хоча вже за 2 тижні видно результат. Плюс нормальні доглядові засоби само-собою, масками і сироватками не нехтувати. В мене рясне пиття і нормальний сон знімають 50% проблем, якщо не більше.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене міжбрівні зморшки давно, і вони вже дуже глибокі (така генетика). Косметолог пропонувала ботокс- диспорт( міжбрівя і чоло) + можна заповнити їх гіалуронкою.
     
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    а можна тільки гіалуронкою? без ботоксу чи диспорту?
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та напевно можна, воно типу заповнює ту зморшку. Ботокс напевне не дає прогресувати тій зморшці. То краще в косметологів питати. Я от більше переживаю ще за нижню половину обличчя. В мене опущені кути губ і в загальному дуже сильна тенденція до опускання. Один косметолог пропонував гіалуронку, в подальшому можна нитки Аптос. Інша сказала тільки пластика:girl_crazy:
    Якщо що я була на двох консультаціях. Перша детально оглянула мої зморшки, пальпувала, просила показати міміку. Але вона суто інєкційний лікар. Інша робить всяке-різне. Але просто сказала, що колить ботокс, а носогубні для мене тільки пластика. Отак от.:girl_mad:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Мені здається, що це буде неефективно, якщо ви використаєте в цьому місці просто філер. Та й не факт, що філер взагалі потрібен. Можливо просто достатньо розслабити перенапружений м'яз і зморшка розійдеться. Якщо ви категорично не хочете ботулотоксини, то проконсультуйтеся зі спеціалістом з хіромасажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    @Materynka, мені теж казали, що припідняти можна гіалуронкою. Хоча кокретно в тієї косметолога кутики губ трохи неприродньо були припідняті.Характерно так, як в деяких наших зірок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. rose

    rose Member

    Дівчата, хтось колов собі таку штуку?
     

    Вкладення: