Ін'єкції для краси

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Materynka, 4 Вересень 2012.

  1. Anabelll

    Anabelll New Member

    Я робила ботокс на лоба, нічого страшного, просто не можеш дуже емоціонувати. Гіалуронку робила на складку біля губи, мені не помогло і кутики рота піднімала теж гіалуронкою. Робила мені точно добрий майстер, бо я ходила як моделлю на навчання. На мені показували молодим косметологам.
    Але вона казала, що треба піднімати якось шкіру зверху тою ж гіалуронкою і тоді зморшки не буде. Але то виходила надто велика ціна.
    А взагалі тішусь, що ми живемо в такий час, що існують ці всі уколи краси
     
  2. Atra

    Atra Member

    хотела делать носослезку, но косметолог отговорила сказала, что в эту область опасно колоть, и сейчас не рекомендуют уже делать
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. alviprg

    alviprg New Member

    Дівчата.
    Дуже корисна процедури кисневої мезотерапії.
    Ніяких уколів, ніякої болі.
    Проходила процедуру ось на таком апараті - https://alvi-prague.ua/apparaty-kislorodnoy-mezoterapii/
     
  4. Helenaden

    Helenaden New Member

    Я робила ботулінотерапію в серпні на лоба і складки біло носа, то я дуже задоволена
    Робила вперше, ефект тримався 2 місяці, після трохи попустило, але мої м'язи вже звикли і таких зморшків не було
    Через тиждень йду поновлювати
     
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Може хто підкаже по губах.
    Підозрюю,що треба виводити філер, з'явились якісь відчуття, наче обпекла слизову рота. По чому приділяють, що саме час вивести? Чи це лікар має радити?