Інтервальні тренування

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 15 Жовтень 2012.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  2. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Не бачу в тому проблеми. Кисло молочний сніданок - це теж добре. Щодо 19:30, то теж приймається. Пів години різниці погоди не роблять.
    ТОбто ви вже себе досліджували, і прийшли до певного варіанту який вам пасує найкраще.
    Ми ж не в концтаборі і можемо корегувати певні речі відповідно до індивідуальних особливостей так само як і навантаження та вид вправ. Будете присилати мені файлик, то вкажіть там не 19:00, а 19:30.
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    сніданок : каша(манна, вівсянка,кукурудзяна на молоці з маслом) + булка/бутерброд(якщо каша солодка з варенням чи медом), або як варіант сир домашній зі сметаною, хліб, може бути деколи файний шмат пирога чи булка(якщо дуже поспішаю з малою). Деколи можу доїсти бульбу чи макарони якщо лишилися з вечора з яєчнею чи омлетом. до того чай зелений\чорний або молоко(0.5л).

    обід: обов"язково перше з хлібом(супи варю ситні, просто бульону з грінками не готую) в супній тарілці приблизно 350мл, плюс на друге - картопля, макарони,гречка,рис + до них варені або тушені овочі, чи салат чи сосиски, ну щось таке. чай чи компот (0.5л)

    полуденок: їм щось з обіду:) або першого порцію, або друге, деколи можу компот\какао з булками чи пирогом.

    вечеря: мясо чи риба,курка(98% вечерь обов"язково присутнє щось м"ясно-рибне) і відповідно гречка,рис, макарони,картопля. до того в залежності від пори року салат чи якась консервація. можуть бути різні запіканки чи піцца. чай чи компот(0.5л)

    крім того протягом дня погризую фрукти чи моркву гризу(дууже люблю), чи щось солодке типу чоколядка чи халва:) деколи грішу чіпсами і сухариками:)
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    багато простих вуглеводів, які просто згорають.. хліб сірий, з висівками або чорний. Пшеничну, ячневу кашу пробуйте, відварне та печене мясо, більше сирих овочей.
     
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Дуже дякую за поради!! тре переглянути наше меню:)
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Знову я з дурними питаннями :)
    То треба 5 хвилин поприсідати? І тоді вимірювати пульс?
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    не можете 5 хвилин присідати, то міряєте ЧСС на останньому присіданні.
    Зрозумійте, тренування будуть тривати біля 15 хвилин в інтенсивному темпі і дійсно важливо знати як ваше серце справляється з навантаженням. А якщо доприкладу в вас буде пульс на 5 хвилині 180 ? Ви просто не витримаєте навантаження на 15 хвилин.. тому я питаю про це і прошу таки поприсідати максимальну кількість раз щоб знати ваші можливості. Не тренованим дівчатам будемо давати менше раундів і чередувати інтенсив з розміреним темпом, щоб серце адаптовувалося поступово.
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Скинула свій файл Вам на пошту. Дуже в мене камінцями не кидайте.... Жодного спорту вже майже рік....
     
  9. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Скинула тільки от файлик. ото присідання 5 хвилин, геть відігнало від мене сон, тепер тре щось читати)))))) щоб заснути. цілий день хотіла проробити вправу і під ніч дійшла до мети))))) НАДІЮСЬ ВПРАВИ Я БУДУ РОБИТИ РАНО)))
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    :connie_pull-pigtail то найменше, що воно могло зробити, після 5 хв. присідань в мене крепатура тиждень проходила :girl_emo:
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  12. Strawberry

    Strawberry New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  13. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    в мене на щастя ніц не болить. нині ходжу нормально))))) єдине що, то дуже засмутилась, бо пішла до сусідки поважитись (вагу вдома не тримаю з принципу), так поправилась +3 кг від початку вересня.
    Мія, добавте будь-ласка в моєму файлику +3 кілограми до тих, що я написала.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    і Ви робили повні присідання цілих 5 хв?
     
  15. tvm

    tvm New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Я також хочу почати інтервальні тренування разом з усіма бажаючими.Мія, табличку Вам відправила.
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Я не думала що 5 хвилин тривають так довго...:) я ледь доприсідала, ноги не слухались зовсім:)) тепер на разі хожу по хаті як робот Вертер:) сподіваюсь до завтра відпустить:)
     
  18. Strawberry

    Strawberry New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Мене найбільше боліли ноги на третій день після тих присідань. Відчувався кожен рух.
     
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    :girl_haha: Щойно пробувала скакати на скакалці. З першого ж разу ледь не розбила люстру. А я вважала, що кімната в мене велика :)))
    Ну я якось знайшла собі місце, крісла всі повідсувала, скакалку вкоротила і вуаля - я це зробила ;) Правда стрибати без зупинки не вийшло, ну але я буду тренуватись:))
     
  20. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    так я зробила 106 разів. помаленько, не спішучи. повний присід. мене ноги не болять, бо перед тим я один-два (деколи було і ноль) рази на тиждень робила комплекс різних вправ від Кроуфорд, ходила на плавання (коли плисти на спині, ноги сильно працюють). Також багато стою на ногах на роботі.