Інтервальні тренування

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 15 Жовтень 2012.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    так було 2 перші тренування

    з задишкою, але можу, в голові не паморочиться, лиш інколи бухає ,але ЧСС нараховується 156-168.
    головне, що це ок, нічого хвилюватися. серце не болить і не тьохкає
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Сьогодні вперше з початку ІТ я каталась на велосипеді, а то все часу бракувало/чоловік хворий/пізно вже і тд. Думала, що після наших занять їздити буде легко. Ага, щас... Чи то від довгої перерви, чи через колесо, яке постійно спускало, але мені було так важко, наче я вперше їхала.
    Ну і про штани (Мія колись питала, чи одяг вже став меншати): мої штани для катань на велосипеді раніше були мені в обліпку, потім трішки вільнішими стали, а зараз я навіть термобілизну можу під них одягти і вони все одно вільні :girl_smile:
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    в мене навпаки, щось я поправилась, в штани котрі зазвичай влізала вільно, останні тижня два не дуже вільно вдається:) поправилась трохи:girl_impossible:, але наприклад форма ніг стає гарнішою, а це "приятно":girl_dance:
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    я коли після НМС почала бігати то перед тим думала "легко мені піде бо я ж вже ножки добре підкачала".. да те.. дуууже важко було спочатку. Інша група мязів інший тип тренування.. Тому якщо можете то займайтеся і велосипедом для різноманіття. Все що важко дається - є добре!

    а кажете результату не видно)) Штани всьо бачать))
     
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  6. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Вже писала Мії в листі, що мабуть скоро перестану взагалі важитися. Бо доходить, чесно кажучи, до абсурду, тіло стало більш підтягнутим,( і на роботі , і чоловік це помітили), а об'єми цього тижня трошки збільшилися і вага також пішла в +.
    На рахунок штанів. Нещодавно купила 2 пари джинсів. Одні якраз, а інші трошки замаленькі( для стимулу). Так от, ті що якраз, то вже завеликі, а до тих що замалі, залишилося ще зовсім трішки пузіка скинути, щоб застебнути. Ось так.
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Цього тижня ми будемо тренуватися по 40с і 10с перерви.
    Впроави майже ті ж самі, що і минулого тижня. Чередуємо програмку один і два.
    Програмка один.
    1. Біг на місці (високо коліна)
    2. Півальпініст лівою
    3. Півальпініст правою
    4. Пліє з жимом
    5. Альпініст
    6. Внутрішня ст. бедра з м’ячем
    7. Пліє з другої позиції
    8. Розтяжка квадріцепса з підлоги.
    5 раундів.
    Охолоджуюча розтяжка.
    Програмка два.
    1. Біг на місці.
    2. Стрибки альпініста
    3. Підйом з упору
    4. Боковий прес з упору
    5. Жим
    6. Жим з поворотом
    7. Стрибки альпініста без підйому
    3 раунди (якщо на другому раунді відчуваєте себе комфортно, додаєте четвертий – Категорично протипоказано в КД)
    Розтяжка пресу.
     
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Ех, я пас на кілька днів.
     
  9. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    А я йду відробляти програмку минулого тижня. Якось в мене тепер виходить так що відпочиваю п'ятниця-субота, а з неділі знов приступаю до тренувань.
    Міє, якщо сьогодні в мене з минулого тижня програмка на ноги, то завтра починати по новій програмі з пресу?
     
  10. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  11. Strawberry

    Strawberry New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Я теж на вихідних відробляю пропуски. І чекаю КД:)
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    а в мене капєц якийсь того тижня :girl_mad: як не одне, то 2-ге... ІТ робила тільки 2 дні, оп"ять доганяти :girl_sad:
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    нащо доганяти. Займайтесь в своєму темпі. Я от теж пропущу на цьому тижні, але на вихідних наздогнати не зможу. Ну але ж ми не проект здаємо, що все має бути вчасно.

    ---------- Додано в 19:46 ---------- Попередній допис був написаний в 19:44 ----------

     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Ммммм, які вкусняшки:):girl_claping: Хочу щоб у мене боліли м"язи, тоді відчуваю що є ефект:) а то в мене після вправ на животик трошки поболіло, і фсьо:sad:
    Доробляю цього тижня програму за минулий, а потім і до вкусняшек доберусь:)ех, які ми всі красуньки на літо будем....
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Яка ви, однако, оптимістка :girl_crazy: Я з жахом подумала про додаткових 10 сек. Я до 30 сек не завжди дотягую на деяких вправах, а тут...
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    ну, я деколи на 4 раунді починаю здихати:) але коли після вправ м"язи відчуваю, то виникає відчуття що таки для себе щось зробила, плюс раунди тримають в тонусі(принаймі мене), бо просто 20 чи 30 вправ - то якось так, хочеться щось пропустити, трохи на разслабоні робиш, перерви між вправами виходять більше 10 сек, бо поки результат записав, і наприклад в пліє встав - то в мене сек 20 точно проходить:)
    За годинку буду займатися, то погляжу чи буду я мертва чи "скорее жив, чем мертв":)
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    а нащо тоді Вам таймер?:girl_crazy: то цілком реально встигнути за 10 сек. і записати і ще 5 сек. відпочити

    суть ІТ саме в часі інтервалів
     
  19. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    :) ну я наприклад поки від крісла після випадів відклеюсь, поки запишу результат, поки потім в наступну позу складуся, то 10 сек не вистачає:) ще й малявка моя деколи вправи робить( і за крісло тримається, і в зошит результат пише), ще й поки на вправи гляну ( це я про випадок коли багато вправ,без раундів)... а от коли раунди, то там все чітко, плюс вправ небагато, легко пам"ятати що за чим іде:)
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    скажу за себе: в більшості випадків я встигаю за 10 сек записати вправу, але коли треба кардинально міняти позицію, наприклад після пресу почати робити стрибки альпініста я не встигаю, кілька сек затримки точно є.
    оце ви точно підмітили. Не знаю чого так, але коли робила вправи просто на повтори (до ІТ), то воно в мене якось так мляво виходило, останні вже й робити не хотілось.
    А в Іт виходить так, що мусиш (правда не ясно, хто заставляє :girl_crazy:) і робиться швидко, на повну силу.
    Певно завтра до вас приєднаюсь .