Інтервальні тренування

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 15 Жовтень 2012.

  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Kerzenlicht - Ключ CR
    olevitska - Ключ F
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Спробувала, таймер налаштувала, найважче мені даються стрибки альпініста : Girl_impossible:
     
  3. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    дуже змучена, но зробила.
    126 присідань, робила 4 хвилини, пульс 138. Дякую, що почекали і внесете в таблицю.
     
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Мене знову цікавить питання їжі:) Скажіть, будь ласка, якщо тренуватися зранку чи краще вправи робити за годинку - дві після файненького сніданку, чи щось згризти - потім вправи - потім сніданок?
     
  5. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Можна через годину після повноцінного сніданку, або щось перекусіть, випийте кави/чаю солодкого і вперед. (багато з"їсте буде важко тренуватися). І через годинку можете снідати як звичайно. Пийте багато води, бо пів літри води (враховуючи що ви любите поїсти) - це дуже мало. Мінімум півтори літри води і намагайтеся до 2 - 2.5 довести. Це без врахування зуп, чаїв, кав ..

    ---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний в 00:15 ----------

    все тіло задіяне, гарно спалюється зайве ну і на суглоби навантаження помірне, бо високо ви не стрибнете а коли відстрибуєте назад навантаження більше на руки і прес.
    Мязи сідниць розтягуються ще, але це не шкодить))))

    Зовсім інша розмова :) А то я вже думала чим би то вас таким грузити щоб пульс розігнати до потрібної відмітки))))
     
  6. tvm

    tvm New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Тобто треба виконати 1, 2, 3 вправу одна за одною по 30 сек з перервою 10 сек і потім знову по колу ще 2 рази? чи спочатку виконується 1 вправа з повтором 3 рази, потім 2 вправа так само і третя?
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    перша вправа 30 сек, 10 сек перерва, друга вправа 30 сек, 10 сек перерва, третя вправа 30 сек, 10 сек перерва, перша вправа 30 сек і так далі..
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    щойно відтренувалась :connie_pull-pigtail
    враження:
    1.ненавиджу пищання таймера, коли минає 10 секунд)) але як добре, що він в мене є, я б чокнулась інакше з тою швидкістю
    2.згадувала всіх друзів-альпіністів і Оленку (тренера з Ківі), котра давала нам ці вправи і як ми здихали під кінець))
    3.третє коло думала, що не переживу, але ніц, ще й пишу))
    4.ніби пройшло всього 10 хв, а враження, ніби займалась повноцінну годину, супер!
    йду в душ! чао! :girl_flirt:
    Міє, дякую :kiss:
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Я теж відтренувалася... зовсім не легко було. Два місяці відпочинку дали про себе знати. При чому не в плані ЧСС (не піднімався вище 130) а в плані фізичної спроможності зробити вправу на останньому раунді.
    Той альпініст дав жизні))))

    ага.. наставив і забув. Харить рахувати повтори. Але по них бачиш як даєш собі раду.
     
  10. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    І я відзвітуюся:
    займалася зранку о 9 год. На посиденьки зайти не змогла, тому робила по пам'яті. Під кінець першого раунду згадала про розминку :connie_pull-pigtail: Загалом зробила три підходи, між раундами мусіла робити невеличку перерву (до 30с.), щоб записати кількість виконаних вправ. Підозрюю, що стрибки альпініста виходять наразі не дуже правильно, але будемо старатися :girl_yes:
    Тепер питання - ЧСС після тренування міряємо коли - відразу? чи вже після розтяжки?
     
  11. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    відразу міряємо.
     
  12. Strawberry

    Strawberry New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    І я відтренувалася щойно:) Робила перерву між раундами - хвилину, то забагато, завтра зроблю 30 сек. 10 сек-дуже-дуже мало) раз і нема:girl_crazy: Віджималась, як могла, бо добре не вмію. Але старалась. Ну і альпініст фореве:) Задоволена:girl_dance:
    Ще маю питання: в нашому 'щоденнику' шкідливі продукти - мається на увазі після 12 год чи взагалі впродовж дня?
     
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Дівчата, підозрюю, що вже пізно до вас приєднуватися, але так хочеться...
     
  14. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Після 12 години
     
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    І я відзвітуюсь. Робила вправи рано-вранці. Зараз таку крепатуру в руках відчуваю. Ну то ясно, я стільки разів підряд ще ніколи не віжималась :)
    Думала, що "Метелик" - то найлегша вправа, ага... На третьому раунді я вже ледве стрибала:)
    "Альпініст" - то жесть, важко йшов, як кожна нова і незвична для мене вправа, надіюсь ми з ним подружимось.
    Думала, що важко буде рахувати кількість повторів, але чесно кажучи ніякої складності я не відчула. Тих 10 сек відпочинку якраз йшли, щоб записати кількість повторів.
    Оскільки сайт глючив, то виконала не всі вправи з розтяжки.
    З таймером вчора трохи намучилась, але сьогодні вранці зрозуміла, що така класна штука ;)
     
  16. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    а у мене сьогодні лише на 30 відсотків... вчорашніх 160 присідань не безслідно пройшли...
     
  17. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    І я сьогодні позаймалась. Шкода що не можу вранці займатись, ввечері вже трошки змучена, але всеодно старалась працювати по максимуму. Сказати що було важко це взагалі нічого не сказати :) Отой альпініст то взагалі...)) З віджиманням в мене теж туго, сили в руках зовсім нема.
    Після вправ руки-ноги абсолютно не слухались, таке враження що відпрацювала в тренажерці добру годину-півтори. Зараз навіть не уявляю як можна зробити більше ніж 3 раунди підряд.
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    намагаюсь не думати, що той день настане ;))
     
  19. Jersey

    Jersey Active Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    І я позаймалась ввечері, але від завтра вже зранку буду тренуватись. Досить нормально було, найлегше метелик а найважче альпініст. І 3 раунди то якраз люкс а от 6 то вже мабуть важкувато буде )) ну але треба себе налаштувати на роботу ))
     
  20. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Байдики пробили:
    Kerzenlicht
    Fiyalka
    tvm
    Chereshka
    lovikyou
    Melisa

    :babruysk: