Інтервальні тренування

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 15 Жовтень 2012.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    може ще просто не відписались? га?
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    От не треба так категорично, я вже таймер налаштувала - йду відробляти...
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    В 11 вечора? ви жартуєте? НМС ще можна було займатися в 10 вечора, а от ІТ ну ніяк..

    може :) хоча?!..

    PS Virchuk вас руки болять, я думала мене теж будуть, а зараз відчуваю крепатуру по лінії згину ноги в бедрі і сідниці..
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Запізно Ви мені цу сказали :girl_crazy:..... А чому не можна?

    Неможна з першого дня відморожуватись. Як всі то всі, навіть якщо мені так пізно вийшло (але тепер я собою пишаюся). Надалі обіцяю бути чемною і займатись раніше.
     
  5. tvm

    tvm New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Звітуюсь:) Байдики не пробила. Займалася в восьмій вечора (поки що ще не визначилася, як мені буде краще з часом - або рано-раненько або десь під вечір). Звичайно, трошки сумно стало, бо розумію, що шлях до мети буде непростий. Але треба брати себе в руки і не жаліти, а нарешті займатися!
    Ще питання знову ж таки по тих "шкідливих продуктах" (щоб правильно вносити дані в таблицю)- тобто до 12.00 можна все смачненьке (фрукти, солодке, смажене? - можна?), а потім вже ні, так? Чи є якась заборона в принципі по продуктах впродовж дня?
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2012
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    тому що таке навантаження на ніч шкідливе для серцево-судинної системи, та й для організму вцілому. Тіло готується до сну, а ви його розганяєте по повній програмі, це не може не відбитися на метаболізмі. Зранку вам буде бракувати сил і будете відчувати себе втомленою, можлива тошнота і слабкість. Тренуватися (якщо хто хоче ввечері) можна не пізніше ніж за 3 години до сну. Але самі зважте.. через годину після тренування захочеться їсти і то так нормально.. і це б було варто зробити, як би не факт що вже скоро треба йти спати і все що ви з"їсте зупиниться в шлунку на півдороги. Тобто тренування так пізно подібні на те як ви на швидкості 120 км будете намагатися включити першу передачу... пошкодуйте себе.


    можна. Фрукти не те що можна а треба, прості вуглеводи теж можна ( по обіді складні) Смажене теж можна зранку. Після 12 солоденького не варто (чорний шоколад можна) хлібобулочні (білі) не можна. З фруктів яблука можна, цитрусові можна, ВИноград і банани не можна.
    Це стосується дівчат які мають надмір ваги більше 5 кг. Якщо до 5 то впринципі обмежень як таких немає. Тренування легко справляться з 5 кг зайвої ваги, більше того вони навіть будуть корисні в побудові рельєфу.


    я не вживаю молока. Ну і коли худла після других пологів то не вживала картоплі (хіба в зупах). Все решта сортувала по шкідливості. Відчуваю що "виросте" - переношу до обіду, а "зелений" продукт (мясо, риба, кефір) могла собі дозволити навідь після шостої (тоді я не їла після шостої), якщо голод душив сильно ))
     
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    вчора фотографувала себе в люстерку :girl_blush2:
    не так "всьо плоха", як я собі уявляла :girl_cool: на ногах видуманого целюліту нема, моль певно з"їла :girl_crazy: ну живіт тра довести до ладу... шо тра, то тра :)
     
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    мене позавчора чоловік фотографував, каже - нічо не тре худати, ну може трошки живіт. Ага, щас, я то знаю що мені ще працювати і працюати над своїм тілом...
     
  9. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Я не била байдики, просто мала вчора маленьке ЧП, і повернулася додому в 23-30, розпочну сьогодні і буду робити до суботи, щоб з вами закінчити тиждень, шлангувати не буду обіцяю.
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  11. Jersey

    Jersey Active Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Зранку знов позаймалась і тепер чую що руки поболюють))
    В мене питання про вечерю, наприклад кефір нежирний і яблуко підходить за вечерю? Чи то замало?
     
  12. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    замало. Гречку з яйцем додайте :)
    ВИно, якщо воно сухе, не є шкідливим продуктом.


    ---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    Ага... мій мені казав:" нашо ти себе мучиш тими вправами? всьо з тобою нормально" А через пів року :" та я тебе і таку любив, ну але така як зараз звичайно ти мені більше подобаєшся".. Вони не хочуть нас ображати, знаючи що зайва вага - це наше слабке місце.
     
  13. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    А мене після вчорашнього ноги зовсім не болять, хоча думала що зранку навіть не встану, а от руки... ледве піднімаю їх. І ще чогось відчувається верхній прес на животі.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

     
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    В мене теж не видно, але коли стисну кусок ноги))) то є)))
    З животом окрема тема. Вроді як стою його не має, але коли сяду - є.. При чому то не стільки жир як шкіра. І як її заставити зменшитися, поки не уявляю...( бо контрастний душ і пілінгуючі масажики дуууже незначно допомагають ((
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    то панятно, я думала, що його видко взагалі всім неозброєним оком, просто...
    в мене та шкіра щось дуже груба :girl_crazy: якщо защепити пальцями, то 3 см добрих буде... читала, що то від солодощів... від того наркотика ще не відмовилась і навіть думки такої не можу уявити :girl_in_dreams:
    короче, є над чим працювати...
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    неа.. естроген гармон жіночий. Він командує, щоб утворювався жировий прошарок власне на животі та боках, щоб захистити нирки, бо в жінок як правило мязової тканини не є достатньо от організм себе так страхує. А от на бедрах то стратегічний запас.
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Мені того запасу на все життя б вистачило ;)

    а мене не болить. Погано робила?
    Може то буде офф, але скільки разів за 30 сек вам вдається зробити отого "альпініста"?
     
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    стрибки альпініста 12-9-8 вчора, нині ще не займалася.
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    є 2-й день,
    стрибків альпініста виходить 10-10-10
    сьогодні дані ЧСС більш правдоподібні, зробила розминку і поміряла пульс безпосередньо перед раундами, і одразу після них
    бо вчора міряла в стані спокою і після фін.розтяжки (туплю, зато урок)
    внесла все в ел. таблицю, зараз вишлю, Міє