Інтервальні тренування

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 15 Жовтень 2012.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    там можна зереєструватися і в особистому кабінеті можна вводити усі прийоми їжі, слідкувати скільки на сніданок-обід-вечерю є калорій, а також яке співвідношення жирів-вуглеводів-білків. Дуже зручно. А я собі ще купила нарешті кухонну вагу, то взагалі казка :)
     
  2. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Стараюсь збалансовано і ті продукти вживати, які не мають високого глікемічного індексу. Шоколад якщо і їм, то тільки чорний і тільки до 12 год. З мучного тільки чорний хліб. Про різну здобу давно забула. Хіба можу деколи сирник з"їсти. Єдину маю слабість - це фрукти (можу навіть після 19год. з"їсти з 2 яблука, апельсин).
    Я пробувала рахувати, але щось мені не іде. Треба постійно важити, а не завжди виходить. І ще мені не зрозуміло як воно рахує, наприклад, салат заправлений олією або кусок сиру твердого чи сулугуні?..
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    продукти купуєте, то знаєте скільки купили, нє? в супермаркетах взагалі не проблема в точності до грамів
    скільки олії в салат+скільки яких овочів*к-сть салату
    такі продукти на упаковці мають БЖВ і к-сть калорій, вводите в базу "свій продукт" і більше тим не паритесь
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    такс дівчата. Я троха відходжу від ІТ, бо буду бігати як мінімум весь наступний місяць. Буду виконувати всі три пліє з НМС по програмі 3-4 тижня, вчитися підтягуватися, троха віджиматися.
    Не складаю ніяких програм наразі нікому, бо маю мало часу.., але підкажу як це робити самостійно.
    1. Ваше тренування не повинно бути довшим ніж година (з кардіо). Якщо ви тільки освоюєте програмку, то це можливо, але після освоєння не більше години.
    2. На початок тренування виносіть щось не надто складне, але багатосуглобне, щоб тіло розімялося, а вже натсупною вправою ставте найважче навантаження яке вам треба виконати.
    3. Для схуднення, краще комбінувати 3-4 вправи ріундами. Тобто робите по черзі 1,2,3,4 вправу = 1 раунд і мотаєтете по кілька раундів (в ідеалі поки маєте силу)
    Для мязів, краще робити одну вправу в кілька підходів підряд і тут вже не на час по таймеру, а на кількість працювати. Останні повтори мають даватися через силу, а якщо повторів надто багато (більше 25) краще взяти додаткову вагу.
    4. В кінці тренування обов"язково додавайте інтервальне кардіо і розтягуйтеся як під час самого тренування, так і після кардіо.
    5. Міняйте програмку раз в 2-3 тижні. А краще всього комбінуйте дві три програмки на тиждень. Наприклад одна програмка на ніжки, інша загально розвиваючі, на подобі тих що ми практикували на початках.
    6. Заповняйте таблички як і раніше кожного тренування. Пишіть пульс, вагу і обміри.
    Щоб вас не лишати на призволяще, хочу ще подивитися, що ви там наскладаєте собі. Тому чекатиму ваші плани барбаросса тут. Поправлю якщо щось.
    Задавайте питання якщо щось не ясно. Хоча ми вже стільки тут трави витоптали, що я переконана в тому що ви самі можете для мене скласти програмку))
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    в мене план на наст. тиждень - "сушка", харчування зкорегувала і одразу побачила прогрес, але мабуть буду бігати цілий тиждень і придумувати план на наступний
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    То ми вже з наступного тижня(тобто від завтра) починаємо самостійне тренування?
    Пічялька:girl_cray:
    Йду писати листа з вправами....
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Все буде гуд)) Ми є можемо підтримувати зв'язок в темі.
    Мія, ти нас трохи "озадачила", я маю такий пункитик - я собі за всі-всі-всі свої тренування виділяю улюблені вправи, які мені подобається робити, тому не знаю чи коректно я собі складу програму, але спробую))
     
  8. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Скажіть, будь ласка, інтервальний біг - це так як після ІТ кардіо чи щось інакше?

    ---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

    Я сьогодні почала бігати(бігала 2х2х2 і по три). А тепер думаю чи це інтервальний біг.. І ще думала, що хоч трохи тренована, а виявилось, не зовсім.. В дома після ІТ було набагато легше мати кардіо ніж на вулиці..
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    так, це інтервальний біг. Інтервали можна обирати самому в залежності від часу на який вас стає. Наприклад можна 50/10, 40/10, 30/10... де 10 це відпочинок, а 30 біг. Нижче 30 опускатися не варто. Перерву можна змінювати ходьбою.

    реальний біг завжди важчий ніж будь-що інше. Але тут треба терпіння. пройшовши 21денний курс бігу ви вже ніколи не захочете нічого іншого :)
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    хм, написала собі дві програми, і ще одну про запас.
    Отже, №1:
    1. Розминка (коло 5 хв, планка 1 хв, віджимання з долонями під кутом 45 град і звичні віджимання, по одному підходу 12 р, вправа для рук зі стільцем 12 раз, 2 підходи)
    2. Бокові випади - по 30 сек, 3 підходи на кожну ногу.
    3. Махи ногою з гантелькою (з колін) - по 30 сек, 3 підходи на кожну ногу.
    4. Зовнішня сторона бедра з гантелькою (та з дивану ;)) - по 30 сек, 3 підходи на кожну ногу.
    5. Пліє 3 позиція (6 раз, 3 підходи)
    6. Внутрішня сторона бедра з м'ячиком - по 30 сек 3 підходи
    7. Інтервальний біг (18 хв)
    №2:
    1. Розминка (коло 5 хв, планка 1 хв, віджимання з долонями під кутом 45 град і звичні віджимання, по одному підходу 12 р, вправа для рук зі стільцем 12 раз, 2 підходи)
    2. Легкий біг - 2 хв
    3. Жим - 30 раз 3 підходи
    3. Берізка - 2 підходи по 10 раз і і один підхід з боковим пресом, теж 10 раз.
    4. Жим з піднятою ногою, 15 раз на кожну ногу, 3 підходи.
    5. вправа на прес з нашої програмки (не памятаю вже як називається, там потрібно підніматись з ліктів), 30 раз 3 підходи (якщо зможу це зробити :girl_crazy:)
    6. Боковий прес з рівних рук - 10 раз 3 підходи.
    7. Інтервальний біг.
    №3
    1. Розминка (коло 5 хв, планка 1 хв, віджимання з долонями під кутом 45 град і звичні віджимання, по одному підходу 12 р, вправа для рук зі стільцем 12 раз, 2 підходи)
    2. Бокові випади - по 30 сек 3 підходи на кожну ногу.
    3. Мертва тяга - підходи по 15 разів на кожну ногу.
    4. Присідання з гантельками (те, що в три рівні йде) - 15 разів 3 підходи на кожну ногу.
    5. Пліє 3 позиція (6 раз, 3 підходи)
    6. Внутрішня сторона бедра з м'ячиком - по 30 сек 3 підходи
    7. Махи ногою з гантелькою (з останньої програми, там де ми півколо ногою малюємо)
    8. Інтервальний біг (18 хв)

    Якось так кострубато в мене вийшло :girl_in_dreams:
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    на найближчий тиждень маю таку програму №1 для ніг :
    Розминка - махи, скрутки, легкий біг
    1. Стрибки альпініста (3 р.*30 сек.)
    2. Мертва тяга (3 підходи по 20 на кожну ногу)
    3. Зовн.бік стегна з четвереньок з обтяженням на стопі (20-30 р. три підходи на кожну ногу)
    4. Гіперекстензія (30*3)
    5. Вн.бік стегна з гантельками (поточкова фіксація положень ніг)
    [​IMG]
    ІТ-біг
    Розтяжка
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    я пробувала робити ту вправу, тільки без гантельок, то тряслись ноги дуже.

    Сьогодні бігала по парку:)))Я таки наважилась. 2 хв бігла, 2 йшла, і так десь 4 км. Ще десь 2 км пройшла (до парку, з парку і трохи по парку вже як йшла назад, бо кров так бухкала, що я вирішила на цьому зупинитись). Прийшла додому вся червона...
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    так буде певний час і нема на то ради. Я червона ходила місяці два.. Тепер тільки злегка румянію але вареного рака не нагадую. Судинки, капіляри напомповуються кров"ю, що в принципі оздоровлює весь організм, але все ж таки не звично в такому об"ємі, бо судинки звужені, тому червонієте.
     
  14. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Пробувала і я робити. В мене досить прес працює, а про ноги не говорю..
     
  15. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Мія, а можете порекомендувати якісь відео тренування, а то я сама якось не можу, мені легше за кимось повторяти, Дякую.
     
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Інтервальні тренування

    це в хвилинах чи секундах?
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    секундах звичайно )))
     
  18. lia lemony

    lia lemony New Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    хм , авжеж , солодке не дає схуднути і є великою спокусу )) та треба ж не тільки з цього виходити, з її щоденного раціону , може вона раз на тиждень оце з'їла , яка калорійність = добова норма у співвідношенні до її фіз. активності.. тощо..
    Якось дійсно дивина ,якщо за 3 місяці дійшла до 10 км. ...не схудла, хоча , наприклад,в мене останні місяці вага " застигла" , лише м'язи підкачалися .

    Раніше не подобався ІТ, "відволікали " від мети. , хоча розумію що дуже ефективні , а саме для тих хто бажає схуднути.
    Підкажіть , зараз вже рік бігаю ( раніше була перерва в 5 років..) 4 км, 3 рази на тиждень , як краще скомбінувати і ІТ і мою дистанцію . ?
     
  19. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    Ой помагайте , пробігла можливість зїздити на море ,вчора поміряла купальники і капець :girl_devil: на ногах целюліт і попа така слбі не підкачена (така нерівна шкіра це ж целюліт правда?) чи можливо за місяць щось зробити ? підказуйте
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Інтервальні тренування

    та можливо трохи підтягнутись. В неті відео до кольору-до вибору. Обирайте собі щось для сідниць і починайте тренуватись:)