Іспанія. Куди краще?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Nett, 9 Травень 2013.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А Ви жили в апартаментах чи в готелі? Можете щось порекомендувати чи на що звернути особливу увагу при виборі помешкання?
     
  2. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Ми жили на півострові Хандія, містечко Коста Кальма. Сезон на Фуерте кінець вересня, жовтень. Ми були в кінці жовтня. Бронювали апартаменти: кухня, вітальні і спальня. Два роки тому це коштувала 180 євро за 7 ночей. Правда апартаменти не на березі моря, а трохи далі, орієнтовно 10 хв йти. Ми шукали бюджетний варіант :) якщо перша лінія, то буде дорожче. Зараз через букінг цей готель не можна забронювати, тільки в них на сайті. Aparamentos Althey http://www.hotelscombined.es/Hotel/Althay_Apartamentos_Fuerteventura.htm
    Харчування можна в них замовити, але ми самі харчувались. В подарунок від готелю в перший день в них був сніданок. Іжі багато і на різний смак :)
    Взагалі містечко дуже маленьке, для тихого сімейного відпочинку.
    Ми його вибрали заради пляжу Сотавенто, протяжність 30 км, ширина до2 км. Пісок дрібний вулканічний, від жовтого кольору до чорного. В сусідні міста і на другий бік острова ходили пішки. Трохи далеко, але цікаво. Краще брати машину на прокат, без неі важко кудись добратись. В готель з аеропорту замовляли трансфер прямо в готелі, бо таксі дуже дороге, а громадський транспорт ходить рідко і квитки дорогі.
    Барів і дискотек майже немає, може одна, дві дискотеки. Є супермаркет, ціни не дуде дорогі були. Кг королівськоі креветки 5-6 євро, вино 1-2 євро, риба теж 5-10 євро. Дуже смачні фрукти і овочі, по ціні були так як і в нас. Тільки картопля і вода дуже дорога. Обідали в місцевих кафешках, в готелі нам показали, куди ходять місцеві жителі. Там було і дешевше і смачніше, але кухарі знають тільки іспанську. Замовляли тарілку рибного асорті (10 видів риби смаженоі і креветки, кальмари)+ салат і картопля фрі коштувало 25 євро. Ми вдвох з чоловіком не змогли все з'істи.
    В кінці містечка є готель Sol Gorriones, там знаходиться найбільший в світі центр віндсерфінгу.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 3
  3. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Ви знаєте ціну, хоча б приблизну, на прокат машини??? Ми будемо біля Кости Дорадо...мені здається це десь біля Вас....
     
  4. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Коста Дорадо ніби на материку, якщо я не помиляюсь. А ми були на Фуертевентурі, це Канарські острови. Два роки тому машина на прокат коштувала від 25 євро в день. Але на материку може бути дорожче.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На Фуертевентуру теж летіти дорого. Але я знайшла не погану ціну на Пальму Майорку і без пересадок. Плюс цей острів позиціонує себе як сімейний. Може то туди катнутись:girl_in_dreams: Для мене острівний відпочинок - це бунгало в зеленій зоні, неподалік моря. Без всяких там ол інклюзивів, але з місцевими ресторанчиками-кафешками з смачними і не дорогими морепродуктами. Таке реально? Чи тут такого нема? Я шукаю на Букінгу житло, і щось нічого цікавого знайти не можу. Поділіться хтось лінками, хто відпочивав на Майорці і залишився задоволений...
     
  6. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    При плануванні самостійних поіздок користуюсь цим сайтом
    http://forum.awd.ru/viewforum.php?f=550
    Нажаль, він російський, але інформаціі дуже багато.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. koza

    koza Active Member

    Дякую за детальний опис.Інформативно та цікаво. А як були справи з погодою, як не як кінець жовтня?
     
  8. tuti

    tuti Well-Known Member

    не допоможу вам сильно, але теж розглядаю Пальму де Майорку - то дивлюсь, що 90 відсотків всього вже заброньовано, або ціни космос ( були знайомі минулого року, правда без дітей, жили в самій Пальмі - то казалаи класно, але море трохи брудне було - початок липня
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    На Фуерте жовтень якраз сезон. Але там взагалі не буває сильноі жари чи холоду. Температура повітря 25-28 градусів, вода 20-22. Так як це океан, то вода теплішою не буває. В липні, серпні температура повітря може бути і 29-30 градусів, але досить вітряно.
    А, і ще один нюанс! Фуерте позиціонується як нудиський острів. На центральних пляжах в містах не дуже багато нудистів, але якщо трошки відійти в сторону, то 90% це нудисти.
    Відпочивають там в основному німці і французи. Росіян зустріли один раз.
     
  10. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Так. Це материкова частина.

    Також від початку планування відпочинку брали до уваги Пальму, й справді острів позиціонує себе, як відпочинок сімейного типу....але вже потім, коли почала глибше "копати" розвідала, що це відпочинок трохи спокійніший чим ми любимо :girl_crazy:....а любимо ми дуже активний відпочинок: :girl_crazy: розважальні парки, атракціони, аква - парки...тощо. Думаю, що "райську насолоду" острова точно відчуєте...:girl_smile:
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Моя душа бажає
    А мамська моя частина каже, що треба шукати щось з
    А чоловік бажає багато свіжих смачних морепродуктів і за нормальною ціною.
    Десь є така універсальна місцина?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. tuti

    tuti Well-Known Member

    Ми теж з тих батьків, що на пляжі довше ніж 2 дні сидіти не можемо( але подивилась, що на Пальмі є і аквапарк і океонаріум і зоосафарі, тому думаю на 10 днів знайдеться чим зайнятись. З самого початкку розглядала варіант Аліканте - там багато поруч атракціонів і розваг, але ціни на переліт якісь космічні. Поїхала б з малим на Коста Дорада - в Салоу - там і парк розваг близько і пляж супер, і до Барселони близько, але були вже 2 рази в тих краях, хочеться чогось нового :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Ну от власне...через це і вибрали Салоу....

    Якщо вже 2-а рази тут були....можу зарекомендувати відпочинок в такому стилі...в Італі, а саме м.Ріміні....це біля більшого міста Болонія....це північна частина Італії але південніше чим Венеція. Там, минулого року ми себе відчули з дітьми в казці ДіснейЛенду, Атракціонів....океанаріум там просто бомбезний....аквапарк в тих же ж парках є....малі й досі кажуть, що не хочуть ніякої Іспанії, а тільки Італія-Італія-Італія....мікі-мауси, баксбанні....принцеси....одним словом - казка... :)

    П.С.: а для себе з чоловіком, позакінченні відпочинку ще забронювали одну ніч в готелі в Венеції...уммммм.....
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. tuti

    tuti Well-Known Member

     
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Ой, дорога в нас була складна....зі Львова Візейром в ВенеціюМестре, тоді автобусом на вокзал ст.Тревісо, далі 3год - калатання в поїзді здається до Болоньї і звідти вже в сам Ріміні.

    Це при тому, що діткам моїм було 2роки і 3 роки....але ми ні одного разу не пошкодували, що там відпочивали. :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Grizli

    Grizli Member

    а хто відпочивав у Мадриді?куди варто піти,що подивитись?
     
  17. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    А поділіться будь ласка звідки і якими авіалініями ви туди летіли..
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2015 ---
    Крім всього що можна прочитати в путівниках, сходіть на пиво в ElTigroDelNorte. Замовте пиво і буде вам щастя- ціла таріллега тапасів))) Ну принаймні так було два роки тому)
     
  18. Grizli

    Grizli Member

    ЦЕ ЦІКАВО:girl_yes2: ДЯКУЮ
     
  19. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Щойно побачила пост. Ми летіли двома авіакомпаніями Візеіром і Ранеіром. Катовіце-Барселона-Пуерто дель Розаріо. Але зараз вже немає тих авіарейсів. Сестра моя летіла Візеіром з Києва в Барселону.
    Подивіться на сайті Ryanair, але вони тільки по Європі, в Україні немає рейсів цієї компанії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tuti

    tuti Well-Known Member

    Можливо хтось з дівчат підскаже - плануємо їхати в Аліканте в кінці вересня. яку погоду можна очікувати? і наскільки ймовірні дощі? І ще питаннячко, можливо хтось в курсі, як там зараз обстановка з нашим сусіднім "братським народом"? Дуже дякую за усі можливі відповіді