Італія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем fiesta, 3 Квітень 2014.

  1. Marien Lux

    Marien Lux New Member

    Когось
    Вчора отримали нарешті з малою візу, виготовлялась вона 12 днів, заплатила за себе і за дитину (малій 1.5) 100 Є, просто на дитину не сплачується 35 Є, але док ну дуже багато потрібно, відкривали гостьову по запрошенні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я вам от що скажу: по автобану можна й не їхати. будуєте маршрут в гугл мапс з виключенням платних автобанів і він вам побудує маршрути через села-містечка. Але через обмеження швидкості програєте в часі, і в кілометражі, але то вже треба дивитися на маршрут.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Marien Lux

    Marien Lux New Member

    Підкажіть, якщо ми плануємо їхати до Італії через Словенію на 3 тиж, то брати вінєтки в Словенії на 7 днів чи зразу на 1 міс?
     
  4. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    словенська вінєтка минулого року була на 15 днів, я так зрозуміла що вам замало , запитайте які ціни , порівняйте чи вам вигідно брати 2 чи одну. Там в будочці де будете купляти на кордоні є ціни, так по памяті , мені здається що 15 днів мінімум.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Marien Lux

    Marien Lux New Member

    Саме так в інтернеті і знайшла є 15 д і 1 міс., тому думаю можливо хтось стикався і знає як краще. Їдемо до Італії на 3 тиж, тому 15 д замало.
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    О, мене теж цікавить. Кажуть, що на першій заправці часто якісь проблеми з вінєтками, а далі вже чекає поліція. Може хтось свій досвід розповість. Або можливо через Інтернет якось можна купити? ( питання щодо Словенії).
    О, дочиталася- то на кордоні в будочці? До кордону, після.. Скільки коштує то щастя на найменший термін?
     
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Минулого тижня іздили по Італіі. Ми проіхали по автобанах з Падуі до Камайору, то десь 300 км і з Камайоре до Швейцаріі, до іхнього кордону, ще десь 320 км, з австріі до Падуі, десь 250 км. То все по автобанам, за ці дороги заплатили 70 євро, я би сказала дорого, при в'ізді на автобан береш карточку з автомату, при з'ізді запихаєш іі в автомат і на дисплеі показуєтьсі сума до оплати. Приймаються в окремий приймач купюри, і в окрему монети. Платили готівкою, чи приймає платіжні картки не знаю, не пробували. Живих людей в будках не було:). Іздили в містечка по окрузі в радвіусі 120 км по безкоштовних дорогам, вузькі, обмеження по швидкості 90 км. Ми були в районі Пізи, то там дороги дуже звивисті, багато серпантинів, між горами. По автобанах в Італіі багато тунелів.
    --- дописи об"єднано, 16 Червень 2016 ---
    По часу, якщо порівняти автобани і безк.дороги, то виходить по безкоштовних дорогах рівно в 2 рази часу пішло більше, так і розраховуйте. Дизель на автобанах дорожчий, був по 1,4 євро, в містечках по 1, 26 євро. Бензин в містечках був по 1,41, на автобані не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Marien Lux

    Marien Lux New Member

    Дякую за інформацію!!! Але ще якщо знаєте підкажіть, ми думаю наїздимо близько 1000 км тільки по Італії, то приблизно можна прорахувати вартість, чи на кожному автобані сума на кожний км різна? І як взнати чи це остання заправка (щоб купити ті картки) перед автобаном, по чому орієнтуватись? І так як ви їздили по декількох містах Італії ви купували одну картку і на ній при виїзді була сума за весь км до оплати загалом, так? І ще, як знати де з'їжати щоб оминути автобан, орієнтувались по якому GPRS? Наперед дякую)
     
  9. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ви не купуєте жодні картки (вінетки)в Італіі. Ви під'ізжаєте до автобану (буде зелений знак магістралі і вказівник telepass), там стоять термінали зі шлагбаумами. Виймаєте картку з терміналу, шлагбаум відкривається і ідете. Скільки наіздите, стільки заплатите. Не знаю чи вартість зплежить від регіону Італіі, але точно залежить від проідених км. Перед з'іздом з автобану в тому місті де вам потрібно, знову telepass, вставляєте картку в термінал, він зчитує інформацію, де ви заізджали і на табло висвічує суму до оплати. Пошукайте в неті, можливо можна якось прорахувати. Наприклад об'ізна Мілану коштує 3 євро. Підсумуючи наші дороги загалом 870 км, ми заплатили 70 євро. То у вас скоріш за все трохи більше буде. Оплата, як у Польщі на автобанах. Єдине, що в Польщі якпсь жіночка сидить в будці і говорить вам скільки до оплати. В Чехіі, Австріі треба купувати на заправці до або післія кордону вінетку на тиждень, 10 днів чи більше і не залежить скільки кілометрів ви проідете. В Швейцаріі лише на рік 40 євро. Заправки в Італіі часто зустрічаються, кожні 15-20 км,деколи частіше. У маленьких містечках іх може бути по 5-7 шт. Переважно самообслуговуваня. При заправці треба орієнтуватися "на скільки євро ти хочеш заправитися?", а не "скільки літрів заправити". Сподіваюся зрозуміло написала;)
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    картки приймають, але це окремий виїзд. Треба орієнтуватися по знаках над виїздами.
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2016 ---
    ще важливий нюанс, на який ми попали біля Пізи. Якщо завправка - самообслуговування, то автомат оплати решти може не видати, і решту треба буде забирати в касира на заправці. А ми попали на тому, що це був вихідний, і магазин при заправці не працював, а отже і касир теж. Буває що і магазину нема, і решту можна забрати на іншій заправці тої фірми, але не кожна то ще робить і так далі. Ну, щоб ви знали.
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Дівчата, а хто може порекомендувати якісь пляжні містечка поблизу Рімміні?, бо самого Ріміні не хочемо, а прилітаємо в Болонью, а звідти найближче на Адріатичне узбережжя
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Минулоріч відпочивали в Ріміні (в районі Ріваззура), ходили прогулятися в Річчоне (невелике селище одразу біля Ріміні, яке на багатьох сайтах дуже хвалять).
    Я була шокована - з входу зі сторони Ріміні Річчоне мені нагадало якесь забуте людьми радянське селище. Звалища, закинутий стадіон, страшні обдерті огорожі... Покинута будова.
    Словом, пейзаж не викликав бажання заглиблюватися далі.
    А перед поїздкою мало не забронювали там готель, орієнтуючись на відгуки в інтернеті.
    Може, в центрі Річчоне справи інакші, але я б не хотіла кожного дня проходити повз оту "зону відчуження", як ми з чоловіком її назвали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    А як Вам Ріміні?, бо читаю, що людей дуууууже багато і вода грязна(((
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми були на початку вересня, то нам сподобалося.
    Людей було не надто багато, але в сезон, думаю, буде більше.
    Було трохи росіян, але вони не заважали, крім однієї дури на пляжі, яка несла такий брєд, що мій чоловік її ледь не тріпнув.
    Рівень цін на все прийнятний, накупили собі шмоток в аутлетах, є Ікея.
    Близько до Сан-Маріно, куди я дуже хотіла поіхати (але ця екскурсія мене розчарувала), до Венеціі якихось 200 км.
    Вода була чиста і дуже-дуже тепла. Теплішої води я ще за своє життя не зустрічала.
    Якщо все ж вирішите відпочивати в Ріміні, уважно поставтесь до вибору району в місті, де будете зупинятися.
    Там є реально райони, де відпочивають одні пенсіонери, і є райони, де двіж цілу ніч (Ріваззура, де ми відпочивали).
    Якщо ще щось цікавить, питайте.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Та в нас квитки власне на 2 вересня, то вже теж ніби трошки спад сезону. Плануємо в Болоньі взяти машину на прокат і трошки покататись Адріатичним узбережжям, хочемо в якусь гарну місцину, в ідеалі невелике, але справді цікаве містечко, але наразі щось не можемо знайти такий оптимальний варіант((( Ще скажіть -а як в Ріміні, природа гарна чи італійська Одеса?
     
  16. Ziben

    Ziben :)

    зараз ніби в Італії сезон, це відео з вебкамер Ріміні, народу майже нема
    Відпочивала там два рази (але в квітні), чуть пізніше напишу розгорнутий відгук.
    Live Cam Rimini Beach - Miramare
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Ой, як матимете хвильку-напишіть, будь ласка, бо квитки на літак взяли і щось ніяк наразі не можемо визначитись з місцем(((
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щодо природи - вона Вас точно не вразить.
    В Ріміні гарний центр міста, пляжі піщані (які особисто я полюбляю більше за галькові) і надзвичайно тепла водичка (як парне молоко).
    Щодо оренди авто - не забудьте, що автобани в Італіі дуже дорогі.
    Не раджу виділяти багато часу на Болонью - ми виділили цілий день, навіть з ночівлею; про це дуже шкодуємо, бо місто брудне і нецікаве. Краще б лишній день на морі потусувалися.
    Якщо буде можливість, дуже раджу Венецію. Ми ще хотіли Верону, кажуть, там також дуже гарно, але нам на Верону забракло часу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Дякуємо за пораду щодо Болоньї, у Венеції була, дійсно сподобалась, хоч моя безумовна любов в Італіі це звичайно Рим!!!! Цього разу плануємо більше на море, ще й на Адріатику, а тут я не орієнтуюсь зовсім
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ми повернулися з Італії. Їздили в будинку на колесах, відповідно зупинялися в кемпінгу. Я не знаю, чи це стандартна ситуація, але там були душові з гарячою водою, пралка, сушилка, супермаркет (з лише 10-відсотковою накруткою), ресторан... Головне, там можна було приїжджати звичайною машиною і платити малі гроші за оренду будиночка. Будиночки з кухнею, санвузлом, кондиціонером, терасою. Навіть харчування можливе. Коштує півпансіон 18-20€ за дорослого залежно від сезону. Але думаю можна знайти і дешевше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1