Івано-Франківськ, де зупинитись, що подивитись?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Ярочка, 23 Червень 2016.

  1. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Плануємо поїхати в Івано- Франківськ. Поїдемо на вихідні з двома дітками. Взагалі збираємся в гості, але хочемо ще трохи подивитися місто.
    Передивилася готелі, трохи дорого, наразі, зупинилися на оренді квартири подобово. Можливо хтось має знайомих, що здають, чи знає добрий і недорогий готель? ( найбільше підходить район вул.Дудаєва)
    Цікавить, що можна/треба подивитися?
    Де можна цікаво провести час діткам 2 і 4 рочки?
    Де смачно поїсти?))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    на їхній алейці центральній є кафешка Десяточка. там - суперово! ціни доступні,порції великі досить і смачні. а ще там дуже смачний лимонад:) можна замовити їжу " з собою". ми коли їздили на фестиваль - там з дітлахами протягом дня харчувались все сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    якщо будете машиною, дуже рекомендую Чорний Замок - гарно смачно, нормальні ціни. Дітям цікаво буде на території
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    оооо, то моя любов :girl_blush2: справді дуже хороший заклад, через місяць буду мати нагоду відвідати:girl_tender:

    насправді місто дуже компактне, а стара частина - мегакомпактна, тому багато часу у Вас екскурсії навряд займуть - пройдетеся їх 100 метрівкою, там далі центральна площа з яйцем та ратуша, кілька гарних храмів от і все. Може то я розбалувана Львовом, та особливих архітектурних атракцій для мене там нема, проте в Франківська є особливий дух, якась така чаруюча периферійність, вже ніби одною ногою в горах, але ще у великому місті.
    Через місто протікає 2 річки, якщо такі розваги підійдуть, то для дітей то саме те - ріки мілкі і за сприятливої погоди швидко прогріваються, тоді містяни окуповують галькові пляжі
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ммм далеко не все, але треба когось місцевого щоб поводив, бо отак на пальцях розказати важко. Є в центрі купа завулків дуже цікавих, абсолютно не львівського характеру, старовинна одна-двоповерхова забудова. Є атракції архітектурні по старих околицях, але то треба знати місця )))
    в хорошу погоду зранку видно над міським озером і над рікою гори.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ооо, і я тут напишу про своє місто :girl_blush2: Обов'язково відвідайте парк ім.Т.Г.Шевченка, він - величезний. Там і озеро, і поїсти є де, і дитячі різноманітні атракціони, і океан свіжого повітря :girl_in_love: Плюсуюсь про заклад "Десятка". Ще рекомендую піти в кафе "Легенда" навпроти ратуші, на 5 поверсі, чудовий краєвид і неймовірно красиві та смачні десерти:girl_dance: Також на стометрівці є Ляльковий театр :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та ню. Порівняно з Стрийським - то маленький, але мииииилий. Сто років не була.
    ставок. Озеро міське - через дорогу. Прокат човнів працює?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Думаю, що так.
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ще можна зайти на Бастіон.
    На рахунок проживання - непоганий колись був Парк-готель біля озера.
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Ярочка, в Франківську є галерея сувенірів Оле-тур на Січових стрільців 19. Це магазинчик з дуже цікавими композиціями біля входу. Його важко оминути. А в середині як в казці - купа різних цікавинок. Я завжди на довго там зависаю.
    Там теж гарно, для дітей діють майстер-класи.
    В парку атракціонів можна погуляти, покататись на качелях. В ставку плавають качки і маленькі каченята, їх можна погодувати. Через дорогу - міське озеро, там теж дітям буде цікаво. Сходіть на річку, на мілководді тепла водичка, моя мала там постійно сачком рибу ловить, а малий камінці в воду кидає. Вони якраз зараз у свекрів в гостях там.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1