Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 5 Січень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Так і буде. Christ is risen. Тільки не знаю як саме зробити. Видрукувати якимось гарним шрифтом і приліпити?
     
  2. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Я чомусь це бачу штампом:girl_blush2: таким гарним написом як у вас є З днем народженням і З Днем Валентина:girl_wink: але, якщо такого штампу нема, то можна і таким шрифтом видрукувати і приклеїти:girl_yes2:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Наразі нема. Дуже сподіваюся згодом купити такі штампи на знижках.
    Ці листівки - це заготовки, для прикладу.
    Треба буде спробувати через лекала напис зробити. Як негарно виглядатиме, то видрукую.
    Нині ще дві великодні зробила в дорозі. Може, ще третю зроблю за вечір, то покажу всі три разом.

    А ще нині купила собі різак, бо вже дуже нервувало міряти лінійкою і різати ножицями. Тепер буде зручніше.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    А чим? :shok:
     
  5. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Ось ще одна відкриточка, то кумі на день народження:girl_curtsey:

    [​IMG] [​IMG]
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Гарненько вийшло! :girl_claping:
    Я теж той весільний тортик наколола на заготовку, але щось нема настрою зробити її. Лежить і чекає свого часу.

    Моя вихвалялка.
    [​IMG]
     
  7. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Ну Ліля, ви справжня майстриня!!!! І з повною серйозністю підходите до справи!!! МОЛОДЧИНА!!!! Вітаю вас з вдалою покупкою і бажаю тільки приємних процесів!!!!!

    Що до тортика, я його наколювала в 2-й ночі і коли наколола половину зрозуміла шо то весільний :) і придумала замість дзвіночка свічечку приліпити)))))
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Дуже симпатично вийшло, як на мене.
    А я щось наколола два різні й настрою до них не маю...
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Покажу вам ще трохи моїх експериментів. Щось мені нині знимки не йдуть, правда, будете вибачати.
    Ще одної не доробила, буду завтра домучувати, а тоді беруся за "моднячу" серію. :xaxa:

    Оскільки з цих листівок мені подобаються лише дві, то дуже прошу покритикувати. Хочеться наступні зробити кращими.

    Довго думала, що робити з написами й після отакої невдалої спроби:
    [​IMG]

    Вирішила напис вишити. Мені подобається. Тільки треба його трохи вдосконалити буде.
    [​IMG] [​IMG]

    Цій бракує напису, але я точно шукатиму стемпи для того.
    [​IMG] [​IMG]

    А тут трохи квіти затемні. І писанку я кольорами не розшивала, аби час не тратити.
    [​IMG] [​IMG]

    Чекаю конструктивної критики. :girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2011
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Щодо хреста, то він латинський. Мене вже Роман за нього скритикував. Маю ще одну з хрестом на меті, спробую. Мені вона подобається, правда.

    Щодо фігурнішого напису, то по ідеї можна шукати, але якось мені більше подобається друковані. Цей я просто роздрукувала з того, що маю у ворді й придумала, де дірки поробити.

    Мабуть, простіше коментувати в темі, бо не маю як тоді відповідати.
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

     
  12. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Лілю, напис мені особисто дійсно більше вишитий подобається до цих віткриточок, він якось краще гармоніює. Щодо останньої писанка супер а квіточки я би рожевий такий насичений дала, бо ті квіточки дійсно затемні.
    Ну це моя думка, може дівчата щось інше підкажуть:girl_wink:
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Виправила напис на бісерній писанці.
    [​IMG]
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Лілю, перша і остання писанки - супер. Тільки в останній або квіти справді затемні, або писанка забліда. Щодо вишитого напису, то підтримую того, хто писав, що треба фігурніший шрифт. А в першій листівці видрукований напис мені подобається, тільки можна папір на смужку взяти не білий, а світло-блакитний, буде і з взором гармоніювати, і не зливатиметься з фоном листівки. :)
    А взагалі, Лілю, ти молодець! Стільки краси поробила. І дівчат "підбурила" до створення такої краси. Дякую тобі за цю тему :)
    До речі, про листівку з хрестом: якщо б біля "підніжжя" хреста були писаночки 2-3, вербова гілочка, і ще десь збоку чи згори напис "Христос Воскрес", то було б ясно, що це великодня листівка. А так справді трохи похоронно виглядає.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2011
  15. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    підскажіть якусь схемку на 50 років :)
    для татка
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Ніяк не можу нормально зазнимкувати що в мене вийшло. Вживу мені дуже подобається, а на фото якесь воно ніяке. Треба терміново лампу денного світла, бо у Львові нормальне денне світло хіба влітку. Тим не менш, в мами завтра іменини :) Насправді, ниточка гарного яскравого золотого кольору і дуже гарно виблискує, папір має ледь помітну фактуру і перламутровий відтінок, а основа також гарного золотого кольору.

    [​IMG]

    До-речі. оця нитчка має дещо іншу структуру, ніж решта ниток моїх, ця більш пласка, хоч і тонка, але за рахунок того, що вона така розпластана, виходить дуже цікаво, загалом мені сподобалось
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ох уж єті добрі чоловіки. :girl_wink: Якщо чесно то більшість з нас такій деталі не надали б значення. Мені подобається.
    На тій де писанка і червоні квіти то трошки різка різниця між кольорами але мені всеодно дуже подобається.

    Написи подобаються коли або вишито або просто написано стемпом. Так найкраще. Листівка тоді така делікатна залишається, бо якщо щось ліпити то вже робиться більш громіздка... а мені власне такі делікатні подобаються.

    Неправда. Це для українців треба писанки і вербу, а для наших протестантів, ба навіть і римо-католиків це в сам раз. Власне те що треба.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Січень 2011
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Марусю,
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Як кажуть поляки, уся приємність по моєму боці. :girl_in_love:

    А я все чекаю дописів про спірелі, до речі. ;)
    Дякую! :kiss:
    Я мала взяти рожевіший меланж, але взяла темний, то вже так і вишила. А писанка - блискучим меланжем. Наступну зроблю нормально.
    О, я якраз на місцевих і розраховувала з тою листівкою.
    Але от нашим зовсім не подобається. Вчора ще одному хлопаці показала, то емоції такі ж, як і в мого Романа. :xaxa:
    Мені також. Але стемпів ще нема. А наліпки лише з яйцями чи зайцями, написів не бачила. Ти ж знаєш, що тут такі речі сезонні.
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Листівка для La esposa (дякую Іринці за фото :) ).
    [​IMG] [​IMG]