Я - мама дитини з ВВС

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Птася, 19 Серпень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    І в мене 3+ нажаль. але думаю в Кмєві не проблема знайти донора. Успіхів вам з мацьопкою :connie:
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птасю, у Вас просто неймовірна донечка, з такими глибокими, проникливими оченятами!Божа ласка була з Вами коли вона народилась, і зараз Ви теж під її опікою!Ваш ангелятко скоро буде здоровеньке!!Вірте!
     
    • Подобається Подобається x 24
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птасю не засмучуйтесь, що операція буде через тиждень, добре що виявили вітрянку ще тоді коли ви не потрапили в лікарню, В Даринки обов"язково все буде добре-полікують вашу кицюню а ми потім влаштуємо форумівку на її честь правда дівчатка
     
    • Подобається Подобається x 21
  4. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Говорили з лікарем, відділ закрили на 2 тижні на карантин, операцій робити не будуть. Сказали розраховувати на 26 число а може і пізніше. Пообіцяли дати кров на операцію, так як з нашої сторони вже 6 донорів здало кров, її зараз комусь віддадуть, а нам потім дадуть іншу. Хоча вони і тоді говорили, що дадуть, а ми потім за останній день самі шукали. Радує те, що в нас є ще час і ми можемо чекати.
     
    • Подобається Подобається x 36
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    в мене знайома з синочком так попали на коклюш. Вже їх готували до операції і терміново відпустили, але малий таки заразився і хворів. Але добре, що до операції, а не після, бо від кашлю б була загроза для швів :sad:
    тому все складається добре - раз відклали. значить ще не час ;) ми за вас дуже хвилюємось і морально підтримуємо!!!
     
    • Подобається Подобається x 27
  6. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птасю, тримайтеся, ми всі тримаємо за вас кулачки. У вас і Дашеньки все буде гаразд, вірте у це. Ми всі будемо молитися за вашу доню.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птасю, все буде добре! Тримайся дорогенька!
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Все, завтра йдемо на операцію. Вже сьогодні поклали але я випросилася додому, все ж таки в рідних стінах легше ночувати. Прийшлось розписку писати, що всю відповідальність за дитину я беру на себе (так ніби до цього часу хтось інший за неї відповідав). Звтра в восьмій ранку вже будемо в лікарні, операція планується на 11-12 дня. Сказали дитина в операційній проведе мінімум 4 години, а далі видно буде, потім реанімація, а потім моє сонечко до мене переведуть. Хоча пообіцяли що до неї в реанімацію пустять.
     
  9. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птася ми з вами!!!!Будемо молитись і все МАЄ бути добре!!!!!!!!!!!!
     
  10. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Заскочила на 2-ві хвилини додому. Малу прооперували, в операційній була 4,5 години. Операція була складна, але тепер все ок. Поки лежить в реанімації, приходить в себе. Мене відпустили додому на годину, ночувати буду напевно в кріслі в коридорі, немає місць в палатах для мам, чиї діти в реанімації. Сказали будемо в реанімації як мінімум добу.
     
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Уррааа :radist::radist::radist::radist:

    Тримаєм кулачки, щоб і далі все було добре
     
  12. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Дякувати Богу! Вам зараз, напевно, і на підлозі би добре спалося, бо найголовніше, що успішно пройшла операція. Тримайтеся! Ви обидві - великі молодчинки!
     
  13. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Я всю операцію молилася, поки не вийшов хірург і не сказав, що з серцем все тепер добре. Я казала що буду стоячи спати, аби з малою бути. То вона в мене молодчинка, їхала на операцію і посміхалася. А я розплакалася, коли її забрали і плакала коли з операційної вивозили. А коли молилася під час операції, то такий спокій в серці був.
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Ну ,нарешті!!!!!!! Я весь час чекала ваших дописів!!!!!! Дуже тішуся, що з лялею все добре! Тепер і у вашому серці буде спокій! Цьомайте доню!
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Слава Богу! Як то правильно кажуть, все добре, що добре закінчується :girl_smile: Птасю, тримайтеся і підтримуйте своє малятко усмішкою :girl_in_love:
     
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Боже яке щастя!!! Птасю ви молодець а доня ваша супер молодчинка. Маленька і сильна-справжня жінка
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птасю, як добре, що все минуло! Тепер все буде добре, відкладайте хвилювання і хай маленька швидше одужує, і росте здорова! Ми з вами :)
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Значить, все буде добре! Материнське серце в такі хвилини не помиляється! Божої вам помочі й надалі!!!
     
  19. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Дівчатка хочу подякувати: Oddly, Olenka, Nadijka, algo, Анута, Xomka, Kasia, Orman, Бурулька, Holly, Irynka за ваші відкритки з вишитими сердцями, тепло ваших рук передалося мені в серце, і дякую Лілі за відкритку з самої Оттави, це було для мене великим сюрпризом отримати від вас листи, дякую!!!!!
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    То Анута таку ідею запалила й нас гарно зорганізувала. І в це ми всі вклали багато любові, тепла й молитви за вас із донею! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
    Ви молодці! Я впевнена, що Матір Божа над вами свій покров тримала увесь цей час і далі тримає! :girl_in_love:

    до речі, щось мені підказує, що той листівкопад ще не скінчився
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2009