Я - мама дитини з ВВС

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Птася, 19 Серпень 2009.

  1. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Дякувати Богу!!!
    Хай процес одужання буде таким же легким!
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    ага, і подяка нашому "шпійону", котра допомогла з адресою призначення, а то б ніц з того не вийшло.
    і нашим дівчаткам подяка, за те що всі такі дружні і чуйні, і небайдужі до чужої біди!!!!
     
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    дякую, дякую, дякую всім!!!! ми поїхали в лікарню, о можливості буду відписуватись про наш стан
     
  4. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Великої Милості від Бога вам птасю!!!!
    Віри в найкраще.

    моїй мамі , коли я народилась сказали, що я не буду жити, (7 місячні новонароджені в мому стані не виживають), це був 1983 рік, тоді і техніки такої не було як зараз.
    Але я боролася і мама вірила в найкраще! Я зараз дуже рада що живу, і виношую малюка. І прошу Бога щоб він допоміг мені в цій нелегкій справі.
    Тримайтеся!!!! І ВІРТЕ!!!!! Бог допомагає!!!!
     
  5. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Я тільки сьогодні натрапила на цю темку. Перечитала від початку до кінця не могла відірватись.Дівчата ви молодці, з такою підтримкою, можна гори звертати. Птасю і ми за вас дуже раді, операція пройшла добре, за ваше маленьке янголятко молилось і молиться багато людей. Видужуйте і проживіть довге і щасливе життя.Цілуйте свого ангелика від нас усіх.:girl_in_love:
    ДП це велика сила і підтримка, я вражена як всі згуртувались. МОЛОДЦІ!!!Так і жити легше.
     
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    І я... сплакалася, чому я також за вас не молилася... досі пам"ятаю, що у нас ПДР був на один день - 10 липня, чомусь викарбувалося в пам"яті. Цьомай малечу, хай Бог вас охороняє, ви світлі і хороші люди і маєте ще багато добра внести у цей світ, лишайтеся такими, всіх благ і міцного-міцного здоров"я, хай це буде найгірше, що довелося пережити.... сльози котяться, зара проснеться чоловік і подумає, що я звар"ювала, серед ночі за компом ридаю, а я не ладна спинитися... так рада, що все налагоджується, слава Богу!
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Виздоровлюйте поскоріше і більше ніколи-ніколи не хворійте!!!
    угу... правильно підказує :)
     
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птася, молилася за вашу малечу в неділю в церкві, усю службу думала про вас із донечкою, і я тільки можу уявити як то все пережити. Але добре, що найважче позаду, тепер тільки трошки терпіння і малеча знову буде бігати і радіти.
    Кілька тижнів тому прооперували серце донечки мого співробітника, ми на роботі всі чекали на новини від нього, а він прийшов за тиждень після операції і сказав, що мала вже гасає по хаті як завжди, і що не знають як забезпечити їй той спокій як вона таке шило.
    Бажаю вам теж легкого одужання і багато щасливих посмішок від доні! Дякую Богові, що операція була вдалою!
     
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    І я за вас молилася. Дивилася на доцю свою, як вона спала ввечері та думала за Вас з донею. Нехай мине все легко, ростіть здоровенькі, та щасливі. :girl_in_love:
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Дівчата, як там Птася та її Даринка? Хтось щось чув? як вони?
     
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Привіт, ми повернулися :).
    Нас виписали в четвер, мали раніше, але в малої в понеділок піднялася висока тепмература і не падала 2-ві доби. Тепер починається період довгого одужання. Сказали, що для нашого пороку характерно підняття різко високої температури, тому зразу треба буде збиратися в лікарню. Купатися ще тиждень не можна. Грудна клітина буде заживати ще 2 місяці, тому не можнапід ручки піднімати. Про перебування в лікарні розкажу потім як малу спатки покладу. Дякую всім дівчатам, які переживали за мене, з вашими молитвами ми йдемо на поправку
     
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Молодці!!! :girl_in_love:
    Тішусь за вас:girl_claping:
     
  13. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Дуже-дуже рада, що найгірше вже залишилось позаду). Птасю, пиши по можливості, що і як. Терпіння вам, і цьомки Дариночці!
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Яке щастя. Пишіть і фото красуні вашої чекаємо
     
  15. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птася, Ви дуже сильна МАМА!!!
    Випадково попала в цю гілку, перечитала все, аж серце болить... Але щиро рада, що у Вас вже все добре! Здоров"ячка Вам!!!
     
  16. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Привіт, всім дякую. Одужання це буде дуже довгий процес. В неділю після виписки в малої почався сильний кашель. А заним і соплі, притому що ми нікуди не виходили. Я злякалася, понеділок цілий визвонювала лікаря з центру де нас оперували, вона не брала трубку, у вівторок взяла - і сказала, що то я простудила дитину і тому до них це відношення не має, лікуйтесь самі чимось. Притому що ми над нею дмухаємо, ніде не ходили. Ось така у нас медицна.
    Викликала по страхівці педіатра, і мені дуже пощастило. Прийшла дуже приємна лікарка, ще й дитячий педіатор-кардіолог. Довго спілкувалася, слухала, дивилася. У нас короче все накупу, почали лізти зуби четвірки, на них соплі, а з сопель почався ренофаренготрахеїт. Сказли мити носик і заставляти кашляти.
    Сьогодні знов приходила педіатр. В нас почався дисбактиріоз і сіла кандида на слизовій рота. Тепер п"ємо пробіотики. Вона сильно здивувалася, чому пробіотики ще в лікарні нам не почали давати. Короче після лікарні ще купа балячок вилазить
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Виздоровлюйте поскоріше - ми за вас будемо молитись!
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птася, нехай ці болячки швидко проходять,і щоб ви старшнішим ніж сопельки ніколи не хворіли,а бажано щоб взагалі не хворіли!
     
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птасю, ми з вами і у думках, і у молитві. Чим скорішого виздоровлення донечці)!
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Птасю все буде добре!!! Даринка дуже сильна ляля а ви великий молодець!!!