Я - мама дитини з ВВС

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Птася, 19 Серпень 2009.

  1. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Всім привіт, ми повернулися :) Трохи прийшлося побути в гостях у свекрухи, а там небуло інету. Зато ми тепер у Львові. Даруська почувається добре, навіть на 2 дні в Трускавець їздили. Така шкодна, на місці не сидить, вже не так страшно що постійно в русі. Навіть потроху почала її під руки піднімати (до цього часу лише під попу можна було). Вже все згадуєтья як страшний сон, хоча ше шрамік червоний і страшненький, сказали що як мінімум рік має пройти, щоб він нормального кольору став. А так радіємо що все закінчилося і все вчасно зробили :)
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Вітаємо з поверненням, ми думками були з Вами!!!!
     
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    дякую, дякую, дякую!!!! Я завами всіма дууууже скучила
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    давайте нам свіженькі знимочки аби ми могли вами полюбуватись!!!
     
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Во во. Як добре що ви з нами, ну то коли забацаєм форумівку на честь одужання манюні (я обіцяла)
     
  6. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Раді Тебе бачити :girl_tender: Нам Тебе бракувало. Тепер не пропадайте з Даринкою. А щодо форумівки, то справді треба відсвяткувати те, що страшилки залишилися позаду
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Тепер напишу про нас. В пологовому почули шуми і возили нас в 2 дні на УЗД на Дністерську, написали ВОВ - 4 мм і контроль в 3 місяці. Поїхали ми в 3 місяці туди ж. Поставили нам діагноз ВВС - ВОВ - 6 мм і стеноз клапана легеневої артерії. Щойно приїхали з УЗД з Лисенка. Там написали ВОВ 5 мм і ніякого стенозу не побачили.. От лежить переді мною 2 ідентичних листка з різними діагнозами. Йти до 3го лікаря чи як..
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Звичайно!! і до 4 можна!! треба бути певним!!!
     
  9. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    спробуйте, погоджуюсь з

    algo.
    Я знаю випадок, коли ще внутриутробно поставили діагноз, щоправда мозку. Так аж 4 лікар сказав ,що нічого не виявив і дитина народилась здорова. А мама вже хотіла зробити аборт:sad:
    я тільки сьогодні прочиатла історію про
    Птася, плакала всі сторінки. Яке щастя що все добре і жаль що не бачила історії швидше і не молилась. Ангела - Хоронителя вам і нехай росте доця здоровенька:)
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Мене ще педіатр мучить щоб я показала результати УЗД. Напевне дам їй то що без ВВС.(з Лисенка) На листочку з Дністровської ще й великими буквами написали - Протипоказів до щеплень немає..
     
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Не переживайте ВОВ це не діагноз, післ 3-х місяців кажуть показатися в 6-ть а потім і в рік. У нас ВОВ було в 6-ть місяців, а в 1,5 року воно вже закрилося. А хто вас дивився в Охмадиті?
    Ми після народження лежали на Орлика, нам зразу сказали що в нас ВОВ 3,5 мм. Сказали нічого страшного, якщо не закриється то з тим жити можна і дитина навіть про то знати не буде. В 6,5 місяців нам вже поставили 4,5 мм. А в 1,5 року воно вже було закрите.
    Треба нам молитися, що б дійсно останній діагноз був вірний і з легеневим клапанов все ок. Я в цьому просто впевнена
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    наразі ми лежимо на Орлика з іншим діагнозом.. Напишу в іншій темі..
     
  13. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Прочитала темку і сльози на очах. Від всієї душі бажаю всім діткам ЗДОРОВ'Я! Бо це найголовніше і ніякі земні блага не можуть його замінити. Нехай дітки ростуть здорові, і їх усмішки гріють нам серця! Бо бути справді щасливим- це бути здоровим!
     
  14. zakvas

    zakvas New Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    а я почала читати і не можу((( так страшно стає. Бажаю всім здоров"ячка міцного!! Хай Вас Бог береже!
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Zoryanazirka, як там ваш діагноз, бо я щось певне пропустила...
    всю тему перечитала.
    Птася, - Ви чудо.
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Нам Куриляк поставила ВОВ 5 мм і сказала прийти в рочок!!! Так що ми заспокоїлися, ростемо і набираємо вагу :)
     
  17. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Пройшло вже 6 місяців з дня операції. Вчора ми цілий день просиділи чекаючи черги на обстеження. Такі очікування вимотують, але дітки прижають зі всієї України. Ми були десь 80-ті в списку. Думала якісь аналізи здавати треба буде, будуть ретельно дивитися. А нам зробили лише ехо серця. Все решта маємо робити у кардіолога по місцю проживання.
    В нас залишився 1 мм дефекту. Я думала вмру прямо там в кабінеті. Думала що знов прийдеться корекцію робити. Але, слава Богу, мене заспокоїли, що це лише спостерігати треба. Що бувають випадки коли воно само заростає, а якщо не заросте, то з цим можна жити. А всі перешиті сосуди в нас працюють добре. Коротше, поки написали стан після операції задовільний. І відправили нас ще на 1,5 роки гуляти до наступного обстеження.
     
  18. natscorp

    natscorp Well-Known Member

    Відповідь: Я - мама дитини з ВВС

    Я розумію вас Птасю. Моїй Іринці в 3 роки поставили діагноз ВВС. Через 2 р. зробили операцію там же, де і вам. Робив Сегал - також чудо-лікар.Це було 2005р. Сьогодні Іринці 10 років - дякувати Богу і лікарям вона повністю здорова. Головне, що нам казали після операції - це,щоб дитина не хворіла. особливо не кашляла, бо це велика нагрузка на серце.Хочу порадити вам зі свого досвіду: Загартовуйте дитину, укріпляйте імунітет , але тільки не аптечною хімією. Здоров"я вашій дівчинці і вам також!
     
  19. Strelka

    Strelka Member

    Доброго дня.Моя дитина з діагнозом ТМС ,була оперована в 8 днів свого народження.Зараз у вісім років має виражену серцеву недостатність.Чи є тут мами з такими дітками і як у Вас справи після операції.