Я поправилася і мені байдуже!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Лютий 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    кльові параметри. Канхветка.

    Мало в якої моделі (шо би вони не говорили) різниця талія-стегна - 30 см. Це дуже сексі.
     
  2. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ги-ги... В мене різниця між талією і стегнами 30 см, але я цим страшенно не задоволена!!! Мені б трохи меншу дупцю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    а от і зря :)
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    І мій весь час каже, що чим більша тим краща :clapping:
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    О, знадчить я тоже сексі.:girl_in_love: Ура!!!:radist:
    Ще б до тої краси пару кілограмчиків скинути... Але, думаю це малоймовірно. Апетитесько останнім часом звірський. Певно стреси заїдаю.:girl_mad:
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

     
    Останнє редагування модератором: 30 Березень 2011
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Та байдуже, але до пори до времени:girl_impossible:
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Навіть не знаю, чи в ту тему попала.
    Ситуація така, що останнім часом я бачу і відчуваю що погладшала і мене це явно не тішить, але поскільки не сідаю на ніякі дієти і не роблю нічого для того щоби схуднути, то напевно все таки мені байдуже.
    Біда в тих нервах, я коли нервуюсь, то дуже багато їм, особливо солодкого. До декрету нерви переважно були на роботі, бо додому я приходила можна сказати тільки переночувати, а на роботі не завжди є змога відкрити холодильник і напхатися. Тим більше нерви переводились здебільшого в дим. Я була троха куряга,:girl_blush2: а тепер дома, дитина увесь час тримає в напрузі от і рипаю тим холодильником взад-вперед і то все поїдаю прихапцем, тому відповідно ніякої міри.
    Зауважую, що коли гуляю з малим на вулиці і він мені впаде в чергову калюжу, чи закатає істерику, я відповідно веду себе спокійно, але відразу купую щось солодке і заїдаю і ота внутрішня напуга розвіюється безслідно. Солодкотерапія якась.))

    Трохи страшно подумати, що на носі свята, гучні застілля, а за столом коли я сиджу посеред купи наїдків, то відмовити собі в чомусь геть не маю сили волі.
    Нещодавно приходила кума і каже :" ти так дивно поправляєшся, жир на бедрах і на ногах, а живота нема":girl_devil: Комплімент на УРА. Глечик-глечик, дай мені попити називається.:girl_crazy:
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Хочу похвалитись:) я за цей місяць поправилась - і ВПЕРШЕ В ЖИТТІ!!!! мені байдуже.Не в тому плані, що пофіг як я виглядаю, а в тому, що мені комфортно незалежно від того, що показує вага. І чоловік робить купу компліментів, бо я дійсно виглядаю файно. Відчепилась від цифр, нарешті...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Я також поправилась і тому тішусь:) бо перед тим була як скелет
    При рості 178 важила 55кг
    Тепер +5 і гарно себе почуваю і кісточки не стирчать ))
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    В мене практично та ж ситуація, тільки при 174
     
  13. Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    У мени питає подруга, ти на дієті? я кажу ні! подруга: ти сумна що не худа?
    Я кажу ні, я груба та щастлива))
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Я після третьої вагітності набрала 5 кг, накінець мама щаслива. Було заледве 53 при 175.
     
  15. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    я позаминулого року після США поправилась на 8 кг (ріст 170, була вага 49 кг) - і щаслива! зараз трошки підтягнулась, тому коли виявила, що схудла - то розстроїлась. Але добре, що тримаюсь на стабільгих 53-55, принаймні не виглядаю хворобливо і кругліша, смачніша :girl_cool:
     
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Наша тренер з йоги статна жінка, але така красиииива. Бо головне - не вага і об"єми, а як ті об"єми тримаються у формі. Можна бути худою, але з дряблим животом і целлюлітом,а можна бути 46го розміру, але "підтянутою".
     
  17. Imbyr

    Imbyr New Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    дивно, але мені теж так добре з чарівними формами)))
     
  18. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    мда.. багато пишуть про заїдання стресу, а в мене взагалі якийсь суцільний жор - стрес заїдаю, все добре - жру від щастя, проблеми минули - ух, нарешті, тре щось з"їсти, комп - давай "сємки". І то не для того, щоб напхатися, а щоб постійно жувати:confused: Виглядає, що мені байдуже, якби не пробувала худати і не знала, що получається. Хотіла б виглядати інакше ,але добрими намірами самі знаєте, куди дорожка веде. Хотіти замало
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    ніколи не думала, що колись в мене будуть такі думки))) але я поправилась і мені байдуже :girl_blum: ото щойно вертілась перед люстерком в білизні, кажу мужу: "Я тобі так заздрю!" :girl_blush2::girl_haha:
     
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    в мене навпаки: коли стрес, переживання, нерви-не можу їсти взагалі!Кусок в горло не лізе. А коли хороший настрій, то хочеться їсти,але такого чогось...ну таких люгумінів: хурми хочеться, ананасів, витребеньок якихось, короче)))