Я - представниця покоління Y

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Lady_Opium, 13 Листопад 2009.

  1. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Для початку пропоную визначення з тирнетів, котрі, на мою думку, найясніше характеризують покоління Ігриків

    повна стаття

    Резюмуючи: я молода, активна, цілеспрямована. Я володію потужнім багажем знань. Я хочу працювати - багато, якісно, і, безперечно, за достойну оплату. Попри те я розумію, що робота - далеко не єдина сфера життя, де я прагну зреалізуватися.
    Також в мене часто виникають конфлікти з колегами старшого віку та керівництвом через нерозуміння ними мене або ж неякісне донесення мною моїх бажань та потреб. І все ж - я представниця покоління Ігрик, і майбутнє саме за такими, як я;)
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    А хто їх так назвав?
     
  3. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    дякую за чудесне питання:)
    теорію поколінь висунули Нейл Хоув та Вільям Штраус
    більше про саму теорію поколінь можна прочитати тут
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    я думаю, я більше під покоління X-Y підпадаю, суміш.
    а логічно буде, якщо майбутнє - за поколінням Z. все-таки
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    Я за собою спостерігаю якусь суміш :) в мене в запасах - стільки, що можна робити блокаду Львова. Мабуть, далися взнаки скрутні часи дитинства. А от про лікування - чиста правда :)
     
  6. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    логічно, але я на те і Ігрик, аби висувати себе на перший план:)

    та й темка не дарма у розділі "Бізнес-леді";)
    поки то Зет виросте, закінчить інститути і зможе стати мені конкурентом на професійному ринку.. не мало часу повинно минути;)
     
  7. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    ага, якраз правильно зазначено у поданих статтях, що важливий не час розквіту людини, а саме період пристосування до життя:)
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    я так розумію, і ікси, і ігреки не надто досконалі в плані вміня просувати себе і свої послуги на ринку.
    свої помилки вони виправлять на наступному поколінні.

    все-таки ця інформація, як на мене, корисніша для оцінки споживачів і їх типів, а не для тих, хто надає послуги.
    (+ минуло два роки від часу написання статті - думки мабуть удосконалилися, і покоління навчилися багато чого нового, удосконалили свої вміння і відкорегували свої недоліки)
    звичайно, зручно ввести класифікацію за періодами формування цінностей.
    але я думаю, треба враховувати і інші фактори - в період 12-24 цінності, припустимо, сформувалися, але життя не зупинилося, суспільство далі розвивається, причому ще швидшими темпами. відбуваються кардинальніші, поворотні зміни, які здатні вже закладені цінності змусити переглянути і навіть змінити!
    тому, напевно, спиратися тільки на таку класифікацію замало. для якоїсь певної категорії - можна використати (для споживачів, як я вже казала), але так само відносно.

    от наприклад, ще одна думка - соціотипи за Юнгом (чи в інтерпретації Корунця). вони універсальніші, я думаю.і в маркетингу і досьогодні широко використовуються. і не тільки в маркетингу

    от тут є трохи
    http://www.aratta-ukraine.com/books_ua.php?text=34
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    Я з 79 року і мені 30.то хто я?
     
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    просто стаття 2007 року
    пацієнт, не хвилюйтесь, з вами все добре
     
  11. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    Одлі, дякую за таку поширену відповідь:)

    розумію так само:)

    наскільки я знайома з теорією, ні
    представники покоління самостійно ідентифікують себе на основі пережитого, перш за все у ранньому віці

    людина пристосовується і змінюється - це не підлягає спростуванню:)
    але сама теорія виробилась приблизно в 1990 році, статей ж є велике число - і більшість з них лише відрерайтені, нічого нового, зрозуміло, не додалось:)

    я обожнюю соціотипи Юнга, дякую, що нагадали за них:)

    точного визначення людині сучасній розумній, думаю, не дасть жодна теорія:)
    наприклад, за останній рік я перетворилась з Жукова на дон Кіхота:)))
    особисто для мене, поділ суспільства на покоління більш точніший у вузькій сфері кар.єрного розвитку;)

    про соціотипи пропоную Вам почати нову темку;)

    думаю Ікс - потреба в допомозі самоідентифікації, і, будь ласка, не сприймайте це за діагноз:)))
    а стаття - згодна, застаріла, каюсь
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    неформальность взглядов, поиск эмоций, прагматизм, надежда на себя, равноправие полов.
    а чо..трохи є шось з цього
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    колись дуже захоплювалася )))

    думаю, ніхто ні на кого не перетворюється, переконана в цьому. може, ви себе просто не точно визначили з самого початку? плюс не треба забувати про супер-его )))

    починайте, а я з задоволенням підтримаю
    колись навіть читала книжку (і спілкувалася з автором)))) про використання соціоніки в розвідці ))) дуже цікаво.
    може, просто зараз ця тема не дуже модна, але свого часу ми з друзями детально захоплювалися - для пізнання себе і людей
     
  14. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    А я Габен виходжу. Дуже підходить, але в соціотипах можуть бути запозичені риси характеру і тоді виходить коктейль з двох. Наприклад був час, що влізло багато рис і не найкращих Цезаря.
    Добре, що нагадали...треба знайти всю цю літературу і тести.
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    Луччє не питайте...[​IMG]


    Варіантів 2:
    1. Ікси
    2. Нулі.[​IMG]


    І більше...
    В гороскопні прив'язки до років народження не надто вірю. У кожному поколінні є різної успішності\працездатності представники.
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    насмілюсь спитати,Пане
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    Гмм, можливо, я чогось не розумію, але кому потрібні отакі поділи ( ну окрім тих, звісно, які вивчають сподивачів, і відповідно продають їм товари і послуги, як сказала Одлі). Тобто, звичайно, завжди майбутнє за молодими, і кожне покоління "становлюється" в різних обставинах, які відповідно на них і впливають. І в тому поколінні люди настільки різні, що мамадарагая :girl_crazy::girl_crazy:

    Просто не розумію, як цю інфу ви будете використовувати. Щось на кшталт, я роблю те і те, тому що я людина У і "не інтересует"? :girl_crazy::girl_crazy:
     
  18. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    щось я потрапила у самісінький епіцентр :girl_crazy::
    Мабуть, майбутнє за мною :girl_cool::girl_crazy:
     
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    якраз в соціотипах нема ніяких прив"язок ні до років, ні до гороскопів. а друге ваше речення буде там однією з провідних думок

    і то тільки в певний конкретний період, і для певної конкретної компанії. тоді вже ті поділи не претендують на універсальність, а значить суб"єктивні.
    але цікаво дізнатися - для історіїі і для статистики. ну, і для самоосвіти ))
     
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    ок, сьогодні ввечері, ну в крайньому випадку завтра до обіду зобов.язуюсь створити топік для обговорення
    готуйтесь;)
    зацікавлення у мене почалось з того, шо одна з компаній (ніби-то просунутих, ніби-то креативних) на співбесіді визначила мене "надто У", а тому й надто невідповідну посаді, на яку я претендувала:girl_haha:
    я почала читати статті, теорії, побудовані на них практик - і захотіла тим всім поділитися:)