Я - представниця покоління Y

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Lady_Opium, 13 Листопад 2009.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    :8::8:

    Це типу замість того, щоб нормально пояснити, придумали "вумну" причину :girl_crazy::girl_crazy:
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    Деякі ознаки представників покоління Y.
    Покоління "Y" намагається не вступати у відкриту конфронтацію. Вони приймають свої рішення у групі, голосуванням, спільнотою, а не галасом чи балачками "поза очі". Вони радше змінять місце роботи, ніж будуть продовжувати працювати, таємно плекаючи ненависть до свого керівника. Це покоління, в якому найвищою цінністю є взаємна повага. Звісно, це не означає, що вони взагалі не скаржаться на своїх керівників. Вони просто роблять це по-іншому. Замість того, щоб розповісти про образу колезі, вони можуть поділитися нею зі всім світом, скажімо, через блог або Twitter.
    І ще "ігреки" набагато більше цінують інші речі більше, ніж гроші - і в першу чергу - взаємоповагу. Роботодавці, ви можете зекономити гроші на зарплатні, якщо навчитесь бути соціально відповідальною компанією, в якій так хочуть працювати молоді спеціалісти (і інші люди також).
    "Ігрекам" взагалі не притаманно розділяти світ на "ми" і "вони". Для них весь світ єдиний. Можливо, цьому посприяв Інтернет, який став невід’ємною часткою їхнього життя. Якщо ви пишете замітку у блог о 2 годині ночі у Мінеаполісі, то перший відвідувач, який її прочитає, найімовірніше буде із Австралії. Чи Сингапуру. Інтернет – це середовище настільки відкрите для співпраці, що державні кордони стають розпливчастими.
     
  3. Bilenjka

    Bilenjka New Member

    Відповідь: Я - представниця покоління Y

    Оце штука! 100 %!!!
    Шкода, що вони не збігаються... Ой як не збігаються (по собі знаю:girl_cray:)!

    ...і то правда. ВЕЛИКА ПРАВДА (по собі знаю :girl_cray:)!!!
    От і пристосування до життя...

    Тепер шукаю, де б то себе прикласти...
    Хм, мабуть то вже офтоп.