Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on 24 Вересень 2009 відповідей - 2.527
  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну як вже пішла мова про т9, то я сьогодні в повідомленні написала " податкові наклАдені" замість накладні.
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Хотіла написати аж в жилетку, але вирішила таки сюди, так як все добре закінчилося) Захлопнулася на роботі в туалеті. Щоб розуміли, то туалет в нас на вулиці, до нього так треба йти через двір, і ключем відкривати. От я ключ залишила з вулиці (але завжди так роблю), а там шось чи заїло, чи ще якась фігня, але вийти не можу! І телефон залишила в офісі, тобто нема кому подзвонити, щоб мене звільнили. Почала стукати в двері, але там рідко хто ходить, то з другої сторони гаражів, і там хібашо деколи хтось з роботи машину паркує, але не завжди. В туалеті холодно, в мене почалася паніка, бо реально страшно, бо не знала скіки там буду сидіти. Вже почала думати може то двері вибивати (вони дерев'яні, але не суцільне доска). Але на 3 місяці вагітності думаю не подужала би. Трохи копала ногами, кулаками била і пробувала кричати. Захотілося вже плакати, але вирішила заспокоїтися, помолитися про звільнення, і знов продовжувати стукання. Уявила себе як в якомусь фільмі жахів. Чи піде хтось мене шукати аж до туалету? Але на щастя (майже зразу після молитви:)) почула рятівні кроки. То з гаражів почув мене працівник, і пішов звільняти) Нє, ну то може і смішно, але в мене ще досі трохи трусяться руки, болять (від того, що стукала), і колотиться серце. Але вже сиджу в кабінеті, і більше без телефону в туалет не піду)) То напевно хвилин 15 була закрита, і навіть не хочу думати, що би було, якби сиділа довше, чи якщо так ніхто би і не почув..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я така затуркана... така затуркана, що вчора вкинула свій зимовий чобіт в сміттєвий бак.:facepalm::girl_cray:



    Возила дітей, своє до роботи і мала ще непомітно прихований) пакетик сміття біля пасажирського, переднього сидіння на коврику. Закрутилась геть чисто, вже після усіх-усіх своїх доріг повертаюсь додому, згадую, що всі свої справи виконала- все роздала, купила, поносила... а сміття везу додому.:girl_crazy: Завернула до смітників, а там темнота просто непросвітня, лампочки не вмикала, бо діти позасинали. Відкрила дверки, витягнула пакет з сміттям, ще завязала, бо розвязався, вкинула в бак напомацки і поїхала додому.
    І то за щастя, що вирішила я все порозвантажувати і позаносити до хати, бо інколи до ранку можу залишити. Ношу-ношу і тут бац, а один капець є, другого нема. Я лажу, я шукаю, навіть під машину лізла, не понятно чого- НЕМА.
    Нове, якісне, зимове взуття. Таке купую раз на три роки- каапець!:girl_cray:
    Потім беру себе в руки, згадую де перевзувалася останній раз- біля Арсену. Їду в той Арсен, облазила усю парковку, думаю ну одного черевика ніхто не вкраде, по максимуму десь відкинуть. Нема!
    Сіла, похилила голову на кермо і ревлю. Добре, що подруга подзвонила і якось мене зібрала в кулак. Пригадай та й пригадай... пригадала, викидала сміття напомацки, відкривала ті дверки, де капці лежали в низу на коврику біля сміття. Ну, але яяяк, в голові якось не вяжеться.
    Поїхала на смітники. Сидять три бомжі, дивляться, частуються:crazy:. Вилажу з машини, свічу телефоном, хожу навкруги, а потім довго не думаючи обходжу їх і їхню вечірню трапезу і по забору карабкаючись заскакую в сміттєвий бак.:girl_crazy:
    Отож яка там обстановка я описувати краще не буду.:scare:. Бомжі повтікали (добре шо не набили, а то ше б подумали що я у них харчі зібралася красти:sarcastic_hand:)))))). Знайшла я свій пакет , розвязала, а на самому верху мій черевик. Фуууууххх...:dance3:
    Але радість оця шаленна дуже швидко закінчилась, коли я зрозуміла, що стою так, що з баку лиш голва виглядає.
    Короче, стояла я з тим чоботом в зубах)) не довго, помітив мене якийсь добрий дядько-водій і хепі енд урррааа, подав мені руки, взяв на плечі витягнув мене з того бака з тим чоботом.:superman2:
    На моє "просто не уявляю, що Ви про мене подумали..."), розказав мені смішну історію, як вони з жінкою колись посварилися і вона в нервах викинула його подаровані кульчики в смітник, а потім вони до 5-ї раня рили лопатами і шукали.

    Загалом, роблю висновки такі, що з сміттєвими баками у мене окремі рахунки.
    Колись ключі викинула, вчора капці.:pardon:

    Треба себе брати в руки і бути трохи уважнішою. Нині згадую зі сміхом, а вчора стрес дістала ше той, як то кажуть- проблема з нічого.:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
    • Смішно Смішно x 17
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Жанна, навіть не знаю, що поставити, чи то співчуваю, чи то смішно))) шкода, немає знаку "токапец"))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Нині можна (і треба))) посміятися, бо взуття на місці, я щаслива фактично з нічого. Як то кажуть не було би щастя, так нещастя помогло...:girl_crazy:

    Колись я так викинула ключі. Тримала в одній руці сміття і ключі, думаю викину сміття, поставлю ключі в сумку. І фігась- шпурнула то сміття разом з ключами в контейнер. Тільки мені тоді пощастило, місцевий мисливиць на щось смачненьке з смітників:pleasantry: за 20 грн люб"язно мені ті ключі звідти добув.
    А вчора так би не вийшло, бо я мала гроші лиш на картці.)))) Тай три помножити на 20- троха закруто і розцінки вже мабуть помінялись:girl_haha:, прикол з ключами десь два роки тому як був.
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Тепер вже точно напишу про смішне:)
    Тему "Не в грошах щастя?" прочитала як "Не в грудях щастя". Ще й подумала : "ого хтось таку тему відкрив ":)))
     
    • Смішно Смішно x 3
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Побачила в фб одну картинку і згадала свій затурк. В мене є такий тостер "книжкою", де кладеш хліб і закриваєш. Я часто зранку відправляю малу і чоловіка, поки молодші продирають очі, варю каву, ставлю той тостер на стіл і при тому читаю нет з телефону. А одного ранку закрила двері за малою, взяла в руки каву, відкрила тостер, сіла перед ним і думаю "що за ...? Як тут пароль вводити, коли клавіатури нема?" І це все побачила моя дитина, співчуваючи подивилася на мене і каже: "Мамо, комп'ютер в кімнаті. Роби тости":girl_impossible:
     
    • Смішно Смішно x 20
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. ilu

    ilu миється в бані

    Викликаю сьогодні таксі і відкриваю двері нашої квартири подивитися який в нас номер ...
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Чомусь згадала і сміюсь з себе до себе)

    Пробігаючи повз двох мужчин (я дуже-дуже швидко ходжу), постаті яких я помітила кутовим зором та не зреагувавши на їхнє "дєвушкапрівєт", за декілька кроків усвідомлюю,що голос видався доволі знайомим. Розвертаюсь, "впізнаю" свого російськомовного колегу, радісно наближаюсь до них (одного знаю 10 років, з іншим я не знайома) зі словами:"Сірьожка, прівєт, не впізнала тебе зовсім, думала,що то якісь хлопці до мене пристають". А вони стоять,дивляться і посміхаються (уявляю,що вони подумали). Це був не "Сірьожка". Його звати Семен.:)
    Ключове тут "не впізнала тебе зовсім" :)
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Креативно Креативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    ну вчора був шедевр. зайшли з подругою в ресторацію, накавували , нагодували дітей. встали і поіхали. дома згадую що не оплатили..... :girl_blush2:добре що тепер то все можна зробити онлайн. як же офіціанти втішились і дякували ))
     
    • Смішно Смішно x 9
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Назву теми на ДП "Страхування життя" прочитала як "Страхування котиків"(???) Де "життя", а де- "котики"...Хоча, що то за життя без котиків)))) Понеділок...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Замотиличена моя голова має звичку бігом записати номер телефону без імені, чи іншої якоїсь ознаки, чий він є.
    Номер перукарні, яку відвідую) записано маю на квитанції. Дзвоню, щоб записатись. Відповідає чоловічий голос- "Ало?..." Та дивно, бо перші слова мали б бути "Салон ... слухаю Вас")).
    -Ееее. А з ким я розмовляю?:facepalm:
    -Привіт Наталя
    -......О_О
    -Ти, мабуть, хочеш зі мною знову поїздити?))))
    - :dash1:
    І тут, до мене дійшло, то мій інструктор з водіння. Якось треба було і я швиденько переписала від чоловіка... на квитанцію.
    Посміялись але мені було дуже:girl_flirt:
    Сиджу підписую номери або видаляю:girl_cool:
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2018
    • Смішно Смішно x 4
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А я люблю не записати, а запам'ятати останні 2 цифри і так собі ідентифікувати якихось тимчасових людей. Недавно треба було мені видзвонити майстра, який клав підлогу. Шукаю в журналі дзвінків потрібний номер за останніми цифрами, відповідає чодовічий голос.
    "Міша, добрий день! Мені треба ще раз маслом покрити в кімнаті, коли зможете?"
    На другому кінці дроту:
    "Добрий день. Але я не Міша"
    "А, то ви Коля. То коли ви з Мішею приїдете?"
    "Знаєте, я й не Коля?"
    "Як не Коля? А чого ви в мене тут як Міша записані? (То вже собі трохи прибріхую про "записаний")))
    "Ні, я точно не Міша і не Коля"
    Кладу слухавку, але ніяк мені не дає спокою той номер. Думаю, може глюк якийсь. Набираю ще раз.
    "Ну ви не Міша, а ви точно не клали мені підлогу?"
    Чоловік такий вже добряче стурбований, але такий стриманий і по голосу чути, що перейнявся моєю підлогою.
    "Та ні. Я точно не Міша і підлогу вам не клав. Я взагалі не вмію класти підлогу"
    "Хм. Дивно. А ви цим номером давно користуєтеся?"
    "Так, дуже давно"
    Я і досі не знаю, кому я дзвонила. Але такий приємний чоловік, я щось конкретно зранку тормозила зі своїми допитами, він навіть тону привітного не змінив. Потім виявилося, що Міша загубив телефон, але мене знайшов Коля)))
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 1
  16. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Йшли ми з малечею гуляти. Вдягла, взула, вийшли на вулицю. Але лиш ставлю на землю - малюк чогось зі здивованим виразом моськи і йти не хоче, проситься на рук. Пройшлася до Нової пошти і назад, а маля все ніяк само йти не хоче. Сіла на лавочку, дивлюся на нього і думаю: "Що ж не так?!" А я його черевички переплутала і взула правий на ліву ногу, а лівий на праву :girl_crazy:
    Дитина спить, сідаю за комп, вдягаю навушники, вмикаю фільм,... а звуку нема. Підкручую - далі тиша! Вже злякалася, що щось поламала. Добре помордувала свій втомлений мозок і аж потім зрозуміла, що навушники не підключені до роз'єму :girl_blush2:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я так взимку малого в тапках на вулицю випустила. Поки сама вділась десь 5хв пройшло, вийшла на подвір'я, а він в тапках по снігу скаче))))
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я так на роботу була посунула, добре, що в ліфті дзеркало величезне, то верталась...
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну я в бахілах в маршрутку сіла...аж одна пані мені пальцем показала на взуття , а то би щиголяла вулицями міста.:girl_blush2:
     
    • Смішно Смішно x 4
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Завелась в нас тут нова тема на форумі - "Моя дружина-дурепа?"...Я чомусь постійно візуально сприймаю цю фразу як "Моя дружина-депутат"...
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1