Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on 24 Вересень 2009 відповідей - 2.447
  1. Зорянівонька

Зорянівонька Well-Known Member

я просто в шоці. Змінила код на телефоні і не можу згадати. Телефон заблокований. Треба йти шукати де перепрошиють.

• Співчуваю Співчуваю x 3
  2. Oleksandrochka

Oleksandrochka Well-Known Member

Зранку виходити з хати - нема ключів. Малий десь бавився і заховав. Ну що робити, на роботу спізнююся, лишаю двері відкриті та й їдем. Сіла в поїзд, розслабилась, виходжу в центрі на станції, дивлюся на свої ноги, а я у в'єтнамках, в яких біля хати ходжу в дворі. Добре, що не боса і педикюр перед тим зробила))

• Смішно Смішно x 7
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Яська Березнева

Яська Березнева Well-Known Member

Мало того, що закинула сосиски варитися в целофані, добре, що через 30 секунд помітила. Так ще й сиджу на фб, дивлюся сторінку людини на прізвище Савицький і кажу Яні: варю савицькі! (замість сосиски) :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

• Смішно Смішно x 5
  4. Яська Березнева

Яська Березнева Well-Known Member

Запхала телефон у чай... нема слів)))))))

• Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

Я так раз приїхала з відпочинку і треба ж щось поїсти. Йду в магазин і на касі на оплаті забуваю свій пін-код картки. Просто вирубило. Вибачаюся, вертаюся додому і в документах знаходжу код. Це означало, що відпочинок був 100%.

• Смішно Смішно x 1
  6. flame

flame невгамовний експериментатор

гииии, то ще нічо. Я цього року так "вирубила" мозги на відпочинку, що забула свій номер телефону і як зареєстрована в ФБ. Реально заклинило. Людина певно подумала, що я якась шизанута. :crazy:

• Смішно Смішно x 2
  7. LadyEva

LadyEva Member

Заповнюючи документи на дозвіл на проживання, забула дату народження мого молодшого сина!!!!

8. svoybox

svoybox Well-Known Member

Забула недавно в маршрутці пакет з речима, нове плаття, футболка і пару старіших лашок(((
    Це скоріше в тему "я - лох"