Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on 24 Вересень 2009 відповідей - 2.517
 1. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  В мене затуркання конкретне. Вчора ввечері сиджу за компом, складаю дітям Олімпіаду шкільну. Ну і там всякі важкезні завдання, щоб реально сильних відібрати. Знайшла якусь дурну задачу про жуків. І розумію, що сама не розумію, як її розв‘язати. Помучилася хвилин 10 і, думаю, ну її - ту задачу - йду я голову помию. В ванній вирішила не так собі помити голову, а помити її і полежати трохи. А думки всі про ті жуки. Набрала собі ванну, гріюся, раптом розумію, що задачка не така вже й складна, собі в голові все розв‘язала, лежу собі горда собою:girl_haha: в так довго була в тій ванні, потім витираюся, приходжу в кімнату і ... йду назад, бо забула помити голову. Чоловік був трохи в шоці:girl_crazy:
   
  • Смішно Смішно x 18
 2. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Так тема активізувалася на осінь ))
  А я ото днями трясу -трясу флакон з лаком для волосся, а пінка все не виходить )) добре, що поруч був ще один флакон - з нього пішла пінка!)


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Смішно Смішно x 9
 3. Melian

  Melian Well-Known Member

  В мене так в тата недавно захлопнулись двері, коли він на загальний коридор виніс пакет з мусором, щоб потім його донести до смітника. Все б нічого, та тато був у одних трусах! Це був ранок, а мама додому мала повернутись десь ближче до 17 год. Тато додумався піти до сусідки знизу, старої пані (додам, що батьки живуть за кордоном), позичити в неї спортивні шорти її внука (більше ні в який одяг тато свої пишні форми втиснути не зміг) і так от топлес, в спортивних шортах і домашніх тапках через історичний центр міста (де купа туристів і знайомих, бо ж то була субота) тато погнав до друга сім'ї за запасними ключами. Коли дядько відвозив тата назад додому, він ржав так, що аж сльози з очей текли. А я собі уявляю, що подумала старенька пані, коли побачила вроді нормального сусіда в одних трусах))))

  Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
   
  • Смішно Смішно x 23
  • Зе бест! Зе бест! x 3
 4. dilaila

  dilaila Member

  Смішно , коли вдома таке чудиш. А от коли на роботі втнеш дурню в тому, що робиш вже роками, а ще 2-3 рази на тиждень, то задумуєшся про обстеження голови.
   
 5. marianast

  marianast Well-Known Member

  На кухні, на звичайному кінескопному телику йдуть якісь зіркові історії чи щось таке, то мачуха моя дивиться, але там фон схожий на ДПшний. Під Уітні Х‘юстон з‘явилася строка з мілким шрифтом, капець як схожа на повідомлення про нові сповіщення на ДП, я в глибокій задумі тицькала пальцем в ту рамочку щоб переглянути нові сповіщення на посиденьках...:girl_crazy:
  Моя мачуха на мене так запитально глянула... кажу: екран весь в пилюці, наче мушки повзають.
  Йой:ed4d70def841dc74b57
   
  • Смішно Смішно x 11
 6. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Написала в "майже діловому" повідомленні - "клімактерична техніка", замість "кліматична". Так і відіслала.:girl_crazy:Сподіваюсь мене вірно зрозуміли.
   
  • Смішно Смішно x 10
 7. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Зараз інтенсивно вивчаю німецьку мову, але робоча мова - англійська. Вислала керівникові статтю англійською, де всі дієслова англійською провідміняла як в німецькій( I looke for, we looken, you lookst). Вчора відповідала на лист, і довго мучила чоловіка дієсловами в минулому і ніяк не могла змиритись з тим що всі вони "не правильні", бо немає приставки ge.Чоловік довго не міг зрозуміти якою мовою я хочу відповісти, бо речення I am gegawenten вводило його у ступор, а я нервувалась, бо він не розумів що я хочу і не могла зрозуміти чому то не англійська
   
  • Смішно Смішно x 5
  • Креативно Креативно x 1
 8. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Гиги! Я всякі суміші англо-німецькі бачила, але не такі ))
  Може вам більше спати ? ;)
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. Hermi

  Hermi Well-Known Member

   
 10. phobika

  phobika Well-Known Member

  І смішно, і встидно (перед дитиною).
  Ми недавно переїхали в іншу країну. І тут Миколай ходить в інший час. Ми вирішили, що будем по-тутешньому подарунки дарувати.
  Я чомусь свято була переконана, що то з 4 на 5 число. Навіть, пам'ятаю, що гуглила то. Нині цілий день малому то розказувала. Як лягав спати, то ще паро раз то нагадала.
  Так от, виявляється, що Миколай з 5 на 6 ходить:connie_pull-pigtail Ну буде в нас на день швидше за всіх:girl_crazy:
   
  • Смішно Смішно x 2
 11. Hermi

  Hermi Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 1
 12. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Затяжні болячки даються в знаки.:wacko:
  Готую зупу. Поки мультиварка гріється, я приготовляю інгредієнти. Нарізала, натерла моркву, кинула в мультю її підтушити, налила води, закрила і вариться. Приготувалось, відкриваю... гіііііііі, йой, шо то така зупа чорна? Ложкою колочу, таляп-таляп. Де, воно все поділось? Стою в шокови... зирк в бік- нарізані овочі і решта все стоїть собі на столі.
  :fool:
  Добре, що чоловік на обід не приїхав.
   
  • Смішно Смішно x 4
 13. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Знов моя затурканість...Написала в листі - замість "розрахуюсь по факту" - "розхрюкаюсь по факту". Точніше автозаміна, а я не перевірила...
  Читаю з малим книжку. Там є герой Дід Мороз, але я постійно читаю йому - Санта Клаус. А тут завтикала зовсім, і так і читала всю книгу - Дід Мороз. Малий слухав уважно, а в кінці каже - "Дід Мороз - бандіт. Він вкрав одяг в Санти, одягнув його і хоче, щоб всі думали, що він Санта. Мама, викликай поліцію, хай забере його в тюрьму". Отак мила казочка перетворилась на трилер)))
   
  • Смішно Смішно x 9
  • Подобається Подобається x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 14. Яська Березнева

  Яська Березнева Well-Known Member

  Пишу чоловікові на вайбер: ти вдома, киць? Думаю, чому не відповідає... А то я переплутала чати і замість йому, то надіслала... кому б ви думали? - Яниній класній керівничці.:girl_crazy: :girl_blush2: Думаю, чого від неї знак питання прийшов...:girl_haha:
   
  Останнє редагування: 12 Грудень 2019
  • Смішно Смішно x 15
  • Тупо! Тупо! x 1
 15. Яська Березнева

  Яська Березнева Well-Known Member

  Півтора року живемо в новій квартирі, а чоловік дотепер не знає її номер. Яна постійно щось губить: то ключі, то підручники, то зошити, сьогодні купила таблетки від горла і відразу ж загубила. А ще вічно все забуває і "не дружить" з часом. Затуркані ми всі. :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
   
  Останнє редагування: 18 Грудень 2019
  • Смішно Смішно x 1
  • мімімі мімімі x 1
 16. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Я вчора на касі в супермаркеті кинула кошик в ту стійку, де їх ставлять один в один. Я замість того, щоб поставити, його з грохотом опустила з висоти зросту). Щось задумалась. Грохнуло так))). Ото, думаю, вчудила. І на касі така - мені пакету не треба, бережемо довкілля))). Потім так щось мені смішно стало. Думають - хвора якась))₴.
   
  • Смішно Смішно x 4
  • Подобається Подобається x 1
 17. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Читаю фб: як приготувати ідіотку! Хм, дивно бо група про кулінарію, купа коментарів і з рецептами і просто обговорюють. Добиває коментар: ідіотка- це те ж саме що Надюшка , але з переопнками на лапках.
   
  • Смішно Смішно x 4
 18. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Згадала собі. Пару років тому мені чоловік поставив вайбер на телефон. Я не встигла розібратись. І от присилає мені одна поважна людина (шеф)привітання зі святом. Я хотіла відповісти смайликом. Але оскільки ще не розібралась і плюс в мене заглючив телефон, то випадково відіслала йому з добрий десяток каках. Я в паніці хочу видалити їх для всіх, але натискаю видалити для себе. ну ви зрозуміли. В мене нічого, в шефа 10 каках від мене, між нами ніч, довга і майже безсоння для мене.:girl_crazy: Вранці все пояснила, добре, що у людини все гуд з почуттям гумору. Відтоді в мене психологічна травма і я ніколи нікому у вайбері не відсилаю жодних смайликів.
   
  • Смішно Смішно x 21