Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on 24 Вересень 2009 відповідей - 2.527
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Пригадалося, як сама собі руку прищемила. Притому навмисне, вар*ятка ще та. :lol:

    Їхали в машині, і відкрила вікно, щоби викинути якесь сміттячко й помітила, що ще пушинка якась причепилася до пальців. Ну, то я півдолоні у щілину висунула, аби з пальців то здулося, а тоді давай вікно закривати. І дійшло до мене, що руку лишила назовні щойно тоді, коли добряче заболіло. Але я замість того, аби швиденько відкрити вікно, притиснула собі руку ще більше. :lol:
    Потім хвилин 5 реготала й не могла Романові пояснити, що мене власна дурість так насмішила. І слід на руці добрячий відбився. :lol:
     
    • Подобається Подобається x 28
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Смішна тема :)

    Ось щойно носили кавуни з машини до хати, я вилетіла з хати в тапках... А ще один раз вийшла з дому в шубі, а під низом халат... Добре, що опам"яталась... :)

    Ага, ще буває - гляну на годинник - і відразу забуваю, котра година...
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А я колись босові вислала в асі повідомлення помилково:
    "почекай на мене, бо мені бос дав ще завдання одне, мушу доробити".
    Добре, що то було нейтральне повідомлення, бо наші умудрялися й погірше висилати. :xaxa:

    А ще в мене вічно проколи з дзвоненням. Наберу чийсь номер автоматом, а потому в мене перші секунди ступор: "ім*ярек? ти? а ти що там робиш?" І лише почувши "де? я вдома?", розумію, що затупила. :xaxa:

    А ще одного разу півдня провозилася з налаштуваннями реклами й ніяк не могла допетрати, як же мені зробити "confirmation email" (підтвердження імейлу). Крутила й так, і так, перечитувала інструкцію... врешті запитала одного з наших компутерників, а він так здивовано: ну, таке саме поле, як на звичайне вписування мейла.
    Ой яка я зла на себе булa, хотілося себе за таку тупість по голові луснути чимось. :xaxa:
     
    Останнє редагування: 24 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 21
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Та тьху! Нє-нє:girl_crazy:
    А я ще згадала як одного разу приперлась в Ляльку і сиджу, а на штанах дивно шви з боків. Погнала в туалет, а в мене штани навиворіть...добре, що там завжди сутінки і ніхто не побачив:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 35
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Я так сукенку якось на роботу вбрала. І то ще дивувалася, чого на мене співпрацівниця так дивилася дивно. :lol:

    О 5ій ранку не встаю, але вставання о 6ій для мене таке ж убивче. Ех, не жайворонок я, на жаль... Поки прокинуся - між 6 і 10 ранку - таке можу натворити. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 19
  6. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А в мене частенько буває таке що взявши тарілку з чимось з холодильника,забираю з неї їжу а пусту назад в холодильник ставлю!!!І ще деколи зранку пригнавши на роботу не можу згадати коли ж я ті зуби почистила,язиком проводжу вроді чисті а як і коли їх зранку чистила згадати не можу.
    І ще деколи сяду ввечері і не можу згадати що їла за весь день:confused:
     
    • Подобається Подобається x 20
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    РЖУНІМАГУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!:girl_haha::girl_haha:

    Одного разу вночі мала захотіла компотику. Я мала все компотик у термосі на ніч, як захоче пити - відлила в пляшечку і дала дитині. А тут якась така сонна була, як зомбі ходячий - на автоматі встала... даю компот... а дитина плаче... Думаю, чого ж воно плаче, воно ж пити має, по ідеї! Бачу - а то я "на голубом глазу" дитині термос всунула... металеву кришку зняла і пробковою затичкою в ротик...:girl_mad: Одного разу замість вівсяної кашки намагалася малу нагодувати холодним рисом - тарілки стояли поруч, а я схопила не ту тарілку:girl_sad:.
    Хліб у холодильник, а ковбасу в хлібницю не раз клала. Одного разу чайник забула, він википів і вигорів... Прокидаюся о 3-тій ночі, чую - сморід з кухні... Лечу на кухню, хапаю чайник і починаю драїти... Двері надвір відкрила, думаю, тільки би свекруха не прокинулася і не дала мені по перше число:girl_crazy:. Одного разу нарізала собі сиру повторно і через 5 секунд забула, думала, що ще першу нарізку доїдаю. А забування в черзі, що треба купити, що треба зробити, для мене вже в порядке вещей. Виглядає воно так: "Дайте мені, будь ласка... еееееее... нуууу... от склероз... ага, білий хліб і два кефіри". Деколи забуваю слова: "дай мені... ну, те, що на хліб намазують. Масло, ось"; "Яня намалювала... воно таке зелене з лапками. Так, справді, жабу"; "береш 200 грам... того, з чого котлети ліплять. Ну, таку мацьку котлетну. Ага, фарш":girl_crazy:. Что-то с памятью моей стало:girl_sad:. Колись мала пам"ять ого-го:girl_claping:! Шеф так і казав, що в мене комп"ютер в голові:girl_smile:. А тепер... Воно, до речі, десь через 2 роки після народження Яньки почалося. Може, то у всіх мамочок таке:girl_crazy:?
    І не пам"ятаю часом, чи руки вимила, мушу нюхати - як милом пахнуть, значить, вимила.
     
    • Подобається Подобається x 33
  8. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А ніхто з гостей не йшов в чужих тапках??? Ні? О тоді я буду перша. Стидно за себе:ninja:. А ще часто сільничку, обшукавши півхати, знаходжу в холодильнику. Годину путаю. Забуваю до кого здвоню. Якось прийшовши на роботу зі здивуванням з сумочки витягнула радіотелефон з пультом. Як, коли і нащо клала їх туди? "Не помню" :girl_cool:

    Розповім про знайому. Та, стоючи в черзі в магазині, так усердно думала про те що їй має лишитись решти половина з сотні, що при продавщиці розірвала купюру в 100грн. пополам!:girl_crazy: і ніби так має бути простягнула продавцеві:girl_crazy:. Люди їй довго ще дивились вслід після того:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 38
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    :girl_haha: Ой, ше ніколи я так не сміялася на самоті... Буває ж таке... В мене було раз на морі.Жили ми в квартирі з господрями. ми були на фестивалі, півдня проводили на пляжі, півдня грали на репетиціях:girl_crazy:, тому були трохи потомлені від жари і гри і раз ввечір я пішла в сусідню кімнату до подруги, в коридорі було темно трохи і я так навпомацки йду і ніби намацала двері , починаю стукати, ніхто не виходить, я ще сильніше, а потім обертаюся, а там стоїть наша господарка з внуком, дочкою і всі на мене з відкритими ротами дивляться... А я стою і стукаю в дзеркало... двері були трохи правіше...:girl_crazy: Сміялися ми всі довго. А в моєї сестри було таке, їй запропонували таку собі халтуру-їздити по містах маленьких в дитсадки ознайомлювати дітей з музикою (в Польщі) . Щоб ближче добиратися вона поїхала в містечко одне до знайомої. Вставати щодня треба було дуже рано, десь в 5ій. Одного такого ранку сестра прокинулась з думкою,що вона трохи заспала, застелила скоренько ліжко, помилася,а вже потім здогадалася подивитися на годинник,а це була десь 3тя, чи 2га ночі...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 28
  10. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Приходить коліжанка на пари,спізнилась. Питаю "чого запізнилася?" А вона преться слова не може сказати... Відсміялась ,розказує" Трохи проспала,зірвалась з ліжка,швидко оділась, вийшла з хати . Іду і так незручно мені йти,щось по ногах теліпається...Оглядаюсь назад на свої ноги а там ...з штанин капронові колготки по землі волочаться(певно як роздягалась то штани разом з колготами зняла)....
    Короче сидимо на перерві канапки лопаєм-щось хотіла коліжанці на вухо сказати -притулилась до вуха і забула що хотіла розказати , так і жую над її вухом( секунд 15 точно)...Аж потім вона каже "довго твоє чавкання буду слухати?"...

    Може не по темі ,але нагадалось .Переходили з коліжанкою дорогу і тут їй каблук в рельсах травмайних застрягає,витягнути ніяк. Вона роззувається а мені каже " ти махай травмаю щоб не їхав" Я з перепугу махала травмаю що по другій колії їхав...
     
    • Подобається Подобається x 39
  11. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Ой, дівки! Ото ся насміяла!
    В мене все набагато банальніше. Вчора в мене був не день, а фурор просто! Я розбила телевізор.... Бо над телевізором в мене тумбочка з баром. А я не зауважила. що дверки відкриті, нагло встала і вдарилась... Ну корочче стало шкода себе і шафу "набила". Як наслідок, 1 пляшка з суперським кавовим лікером сперлась на дверки, які я відкрила.... і пляшка на телевізор... екран на друзочки і сипеться, а в мене паніка...
    Але як було мені того лікеру шкода (тіко чоловікові не кажіть...)
     
    • Подобається Подобається x 31
  12. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Раз взула дитину навпаки: лівий черевик на праву ногу.
    Постійно шось шукаю, в мене навіть на холодильнику висить список пропавших речей, недавно знайшлась малого футболка під диваном.
    Часто друкую на клавіатурі від компа, а сиджу за ноутом.
    На заправках під’їжджаю до колонок не тим боком.
    Подружка написала, що прийшла з корпоративна в 5-й, я мужу настрочила і їй відправила.
     
    • Подобається Подобається x 23
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Хліб ще буває в холодильнику. Часто. І чого його туди так тягне?:)))):girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    ха, згідна з Лоял на всі 100%, насміялась..на тиждень вперед!!! Але хто з вас ключі від дому шукав у шафі??? Мені виходити гуляти з малечею, а ключів нема, всю хату перерила, а їх нема. Коли прийшов чоловік...чомусь відразу спитав..."а в шафі дивилась?", а в шафі я і не дивилась, але чомусь саме там вони спокійно собі "спали", але як вони туди потрапили..загадка!!!
     
    • Подобається Подобається x 19
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Мій тато одного разу бігав по хаті мобілку шукав, нервово так і в той же час комусь дзвонив, по мобілці... Тримаючи її біля вуха.. А в мене колись був за будильника магнітофон. Кожного ранку радіо включалося. Пульт від нього лежав біля ліжка, то я часто з просоння хапала телефон і скручувала звук... А було й таке , що просто рукою, тицяла, уявляючи, що в ній пульт... А раз було мене розбудили, мама дзвонила. Я поговорила, досить довго, а потім жодного слова згадати не могла!! Взагалі...
     
    • Подобається Подобається x 24
  16. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    О, це вже просто добра традиція:) Годинник, певно, для того існує, щоб на нього дивитись... І вже в другу чергу - щоб знати, котра година:)
     
    • Подобається Подобається x 19
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А ніхто часом себе на тому не ловив, що тримав в кожній руці по куску хліба? А в мене таке було ;)
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А набрати телефонний номер і потім пригадувати, до кого подзвонила, або, ще краще - питатись то в абонента:) А коли дзвонять в двері, підійти і сказати "Алло!":girl_mad::girl_mad::girl_mad::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 24
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))


    То я в школі так бігала по кабінетах і оголошувала, що на наступній перерві нарада. Стукаю в двері, відкриваю, і кажу: "Алло, добрий день, на наступній перерві...." Клас був в ступорі... :)
     
    • Подобається Подобається x 19
  20. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    :girl_crazy:я малому вчора сочок наливала. відкрутила кришку на пакеті, налила в горня соку і "закрила" горня тією кришкою. Потім стояла і тупо дивувалась, чого вона туди так гарно булькнула:) А ще собі кави зробила в чоловікове горня для чаю об"ємом більше ніж півлітра... При чому кави дала стільки, скільки на звичайну чашку. Дужжжже смачно було, а головне - багато!:girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 25