Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on 24 Вересень 2009 відповідей - 2.527
  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    :girl_smile:я таке робила кілька разів. крем для бритя арко.він теж в тюбиках, як і зубна паста
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    а я колись поїхала в відрядження зі співробітником в київ. вдень ми розділились і ключі від хати де ми жили я забрала. коли повернусь мала подзвонити. Ну я вернулась і дзвоню... його юра звати - то я в моб найшла тел свого одногрупника юри і дзвоню - кажу - ти де? приходь я вже вдома чекаю!!! а він мені... ТА Я Ж ОДРУЖЕНИЙ!!! а я йому - НУ ТО ШО, МЕНІ ЯКА РІЗНИЦЯ, перегрівся чи що??? і тут до мене дійшло...мама як мені було встидно!!!!
     
    • Подобається Подобається x 24
  3. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Оце читаю: "вдень ми розділись і ключі від хати де ми жили я забрала". Дааа.
    Голова щось болить... :)
     
    • Подобається Подобається x 20
  4. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А я ще часом можу зганяти муху з екрану курсором...
     
    • Подобається Подобається x 21
  5. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Згадала, як мій коханий одного разу дзвонив, щоб здати показник лічильника газу.
    Дзвонить і каже: "Добрий вечір! То квартира 9..." А я як почула, та давай реготати. Ні вулиці не назвав, ні номера будинку, головне, що є номер квартири, а там догадуйтесь." :) Потім сам сміявся у трубку так, що ледве то всьо продиктував.
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Ну й насміялась!

    Я теж часто густо затуркана: і в капцях на вулицю, і по шматку хліба в кожну руку, і телефон шукаю, коли говорю по ньому. Буває, що заплачу за товар та йду без нього і навпаки, беру товар, не заплативши та йду (в кожному випадку вертають продавці :D). В маршрутці вже не раз бескоштовно їду: поки з малим умощусь, віддихаюсь, той за платню забуваю (а водій видно теж у натовпі не рахує, хто не заплатив), а потім іду вже по вулиці та думаю: "щось не пригадую, як гаманець діставала...".
    Постійна річ - автоматизовані рухи. Щось зроблю не замислюючись, а потім не пам"ятаю, чи зробила - перевіряти доводиться.
    Вчора: шукаю своє горнятко, щоб чай налити (бо хвора така, що капець). Вже по 20му колу усі можливі місця передивилась і неможливі також. Ладно, думаю, наливаю чай в інше, гостьове... знайшла горня, як супчик гріти вирішила - у мікрохвильовці. Потім вже згадала, що компот ставила грітися на 30 секунд, щоб на горло тепле пити.
    Далі буде... :D
     
    • Подобається Подобається x 19
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Сьогодні кажу чоловікові: тут в нас така ржачна гілка відкрилася на Посиденьках. А він каже: я то думаю, чого ти ржеш на цілу хату:girl_haha::girl_haha::girl_haha:!
    Ну і щоб не оффтопити: відкрила сьогодні у ванні краник, щоб бак воду набирав, і забула. Чоловік почув і каже: що то так шумить? Я бігом до ванни, а там вже чуть через верх не виливається. Яка я затуркана...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    а в мене класичне... телефоную коханому і питаю : "Алло, коханий?":):):)
     
    • Подобається Подобається x 15
  9. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Велике дякую авторці цієї теми!!!!
    Нині на роботі сиджу без роботи, то добре, що на таку тему натрапила, хоч є з чого посміятись і настрій підняти.

    І щоб не оффтопити:
    Коли я жила в гуртожитку, мала такий лосьйон "Огуречний", колись купила за 2 грн. і деколи протирала ним лице (на запах і по складу як зафарбований спирт чи то як одеколон). Біля ліжка у мене висіла полиця, на якій були розставлені всі мої баночки: лосьйони, креми, дезодоранти і т. д. і над нею дзеркало. Одного вечора прийшов до мене хлопець, з яким я тоді зустрічалась. А я стою перед дзеркалом і протираю лице тим лосьйоном. Він побачив і каже: "Чим то ти протираєш лице? І я так хочу, бо порохи за цілий день понасідали на лиці". І от, стоїть він, протирає собі обличчя і чую таке:"Фу! Що то таке! ФУ! (і морщиться). Як ти тим протираєш!" І головне то говорить і далі тре ваткою. Я придивилась, а у нього в одній руці ватка, а в другій що б ви подумали? - баночка з рідиною для зняття лаку!!! Я чуть не вмерла зі сміху. Не додивився - взяв не ту банку і тер лице ацетоном! :) Він часто такий затурканий був. :)
     
    • Подобається Подобається x 22
  10. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    До мене частенько дзвонять на роботу чи на домашній стаціонарний і кажуть :"Привіт, ти де?"))))
     
    • Подобається Подобається x 15
  11. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Крем для рук теж не краще смакує.... в мене бувало таке.
    А ще замість гелю для душа, лосйон для тіла, думаю Чого не піниться?
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    в мене ще затурканість часто проявляється в тому, що в мене думки біжать попереду, через це часом називаю не ті слова, що треба, або одразу перескакую до кінцевої думки, не встигаючи подати саму суть :) при чому впевнена, що я сказала все, що треба :) до речі, а часто хтось міняє місцями початки слів? в мене таке буває доволі часто: то каночні бришки (баночні кришки), то теча воде (вода тече)... а ще іноді міняю місцями порядок складів, чоловік потім кілька разів перепитує, а я старанно повторюю, доки не розумію, що щось не те сказала :D
     
    • Подобається Подобається x 19
  13. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Я часто хочу швидко і все одразу сказати, і міняю місцями слова в реченні, так що виходить якесь нестандартне речення, і потім стидно перед співробітниками - виходить, що не можу нормально висловитись. :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Я так замість шампуню бальзам для волосся...:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    хехе в мене таке теж було:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Таке часто буває в мого тата. Зараз же всі баночки різнокольорові і всі назви по англійськи пишуться. то тато бере часом і миє голову бальзамом, або гельем для душа, а потім мамі каже, що щось шампунь поганий, не піниться. Ми тільки сміємося з нього.
    Колись нам робили ремонт 2 майстрині, то вони після роботи теж помили голову гелем для душа. Мама навіть їм нічого не казала, щоб не розстроювати. :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    а я чоловікові сама подала бальзам для волосся замість шампуню, він головне миє голову і каже що щось шампунь якийсь не такий став :D
     
    • Подобається Подобається x 12
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Колись писала якогось важливого листа в обладміністрацію, і написала "адміністрацію" без "т". А що, хіба не так?
     
    • Подобається Подобається x 19
  19. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Люди, а я раз чоловіка в ночі замість дитини пробувала чи не обпісявся.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 28
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    З останнього -їду в трамваї і не можу зрозуміти чому немає кнопки виклику, щоб тиснути аби просити про зупинку, вперше в житті кричала на весь трамвай, зупиніть там то й там то, бачили б ви як на мене дивилися люди, які звикли що трамвай зупиняється на своїх звичних зупинках
     
    • Подобається Подобається x 28