Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on 24 Вересень 2009 відповідей - 2.527
  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Ще згадала...
    в основному сижу за ноут буком. Коли пересідаю на стаціонарний комп сержусь, чому це мишка не працює і вожу пальцем по столу, типу працюю з сенсорною мишкою
     
    • Подобається Подобається x 19
  2. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А я ніколи не їжджу в трамваях. І одного разу мені прийшлося сісти, бо не хотілося три зупинки йти пішки... Сіла, думаю, чого не підходить контролер? Проїхала одну зупинку, другу, думаю, щось тут не те... Швиденько вийшла і зрозуміла, що вперше в житті я проїхала зайцем:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 17
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    сьогодні чоловік прийшов з роботи, а я йому хвалюся: "я на Посиденьках розповіла як я люблю міняти місця словами" :D

    а щойно чоловік (ми з ним два чоботи пара) дзвонить до своєї мами розпитати як справи, а телефон дзвонить чомусь у мене :)
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Ой, згадала випадок, який зі мною стався ще дууже давно. Була я в бабці раз і поїхали ми з сестрою і з з бабцьою на дачу. Там хатинка маленька, в ній кімнат,посередині якої отвір(чи як то називається) в підвал. Бабці щось там треба було і вона його відкрила і кілька разів нам сказала, що будьте обережні, хоч не зваліться туди. Я ще тоді засміялася, що невже можна не помітити таку вееелику дірку... І от сидимо ми на дивані з сестрою , говоримо,раптом приходить мені в голову, що треба розчесатися. Встаю і йду до зеркала.... І дивлюся прямо в зеркало, поки воно не зникає, бо я вступила прямо в той отвір, гарненько проїхалася по драбинці спиною, але слава Богу, все обійшлося "лёгким испугом" і подряпаною спиню... Отака затурканість...
     
    • Подобається Подобається x 22
  5. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    і в мого чоловіка тата - я йому кажу, не мийте тим голову, це не шампунь! а він мені так хитро - то ви мені дорогого шампуню жалієте і підсовуєте дешевий :girl_crazy:... хто винен? НЕВІСТКА!!!:girl_cray:
    а ще було за дівки - прийшла вночі з дискотеки - спати хочу - на очі не бачу!!! зняла косметику, протерла лице лосьйоном, лінзи контактні зняла і поклала в розчин. І спати... А ще в мене дівчата ночували. Я ранком встала, оділа лінзи і кажу% посмажити вам яєшню? ну ті ясно - голодні... пішла я на кухню і ріжу цибулю. З очей сльози!!!!!!!!!!! вже ту цибулю посмажила і яєшню, вже й поїли... а я далі сльози лию... вже дівчата пішли, а я вже все заревіла.... думаю - ото цибуля попалась!!!:girl_devil: через годину ридання мене як молотком по голові стукнуло - я бігом пішла понюхала в чому я лінзи цілу ніч маринувала... В ЛОСЬЙОНІ для лиця!!! а лице вночі протерла рідиною до лінз :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 26
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    міняє хтось, міняє:))))) і не лише початки слів:) Так відразу і не пригадаєш, але добре пам"ятаю штрауси вальса і туалет паперовий. Причому той туалет паперовий я не раз просила в продавців:) А ще неодноразово казала:"зважте мені 10 яєць":) Видно мені дуже важливо знати вагу яєць:))
     
    • Подобається Подобається x 28
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    В мене після перших пологів таке було з мовою, що чоловік здається перестав слухати, кажуть, що гормони так впливають - "притуплюють" :)

    Звикла колисати дитину на руках і читати ДП, сиджу, колишу, підспівую а одна і друга дитина вже сплять в ліжечках своїх :)

    Нині говорю по мобільному, везу візочок і починаю панічно шукати в кишенях мобільний... збоку виглядало, що обмацю свої сідниці:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 23
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Недавно просила ікрот з бутерброю....
     
    • Подобається Подобається x 17
  9. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    дівчата, а я сьогодні їхала з робити і в маршрутці зясувала, що забула гаманець у верхній шухляді:)(добре хоч це памяТала:) Людей було багато і я стояла власне біля водія, який щораз поглядав на мене, мовляв "То будете передавати чи нє?":girl_devil: то я перерила всю туребку і знайшла 60 копійчин. так і сказала-вибачайте, гаманець забула...здається повірив:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 18
  10. Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Сьогодні п*ятниця,кінець тижня,роботи багато,голову не піднімеш.Нарешті вирішила хоч чаю попити,взяла пластиковий стаканчик і довго вмощувала його на підставку електричного чайника...Гребе-е-е-е...:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 23
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    3 рази перечитала допис..думаю ну всеж пральвино.. дойшло десь на 5й раз.. то я затуркана чи просто блонда ?
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Вчора побачила цю темку довго сміялася, я теж з двома дітками така затуркана, така затуркана, що сьогодні дивимося з чоловіком "Свободу слова", він переключив канал, а там бойовик, я чоловікові нагадала, що завтра "Ющенко б"ється" (сама думаю про Кличка), він слухає і каже: "так Тимошенко бити буде!"
     
    • Подобається Подобається x 29
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    точно, в мене таке було ))))
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Видно перечиталась я тут всього. Відійшла вчора від компа, іду спати, побачила недопите чоловіком пиво - дай думаю сьорбну... Перевернула пляшку, трясу нею і ніц... тільки по руках лєється. А то я закриту пляшку трясу :girl_crazy:
    Так прийшлось ще й підлогу витирати посеред ночі :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 20
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    аналогічно, тільки проїхала я півзупинки, поки вирішила піти у водія спитати - аж тут контролерки дві яаааак заломають мені руки!!! в прямому смислі! і нчого не докажеш.
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Видно,що вчора п"ятниця була, я ходила в трусах навиворіт!ото затуркана!А чоловікові несла їсти: поставила підігріватись вечерю, потім прийшла на кухню ще раз взяла тарілку,кинула холодного і занесла йому.думаю чого так дивиться на мене ніби я ворог народу!!а в мікрохвильовій підігріта порція стоїть!
     
    • Подобається Подобається x 17
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А скільки я чаю перепсувала заливаючи холодною водою, ніби включаю чайник, думаю що закипів, залила а через деякий час доходить що не окріп був, бо чаїнки повспливали
     
    • Подобається Подобається x 16
  18. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    а я кави =)
     
    • Подобається Подобається x 13
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Так, признавайтесь, хто вміє відійшовши на достатню відстань від магазину, або й взагалі додому, згадати або знайти ключ чи номерок від камери схову того магазину?:girl_crazy: Чи то тільки я так вмію?:girl_mad::girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 19
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    я.. умію вкупити подарунок .. покласти в камеру схову..накупити продуктів заїхати додом попити кави і через ТРИ години очухатись ой (вирызано цензурою!!!) де ж подарунок ..:girl_spruce_up:
    патєряне якесь
     
    • Подобається Подобається x 15