Як Бог випробовує?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем vikad, 9 Квітень 2013.

?

Чи випробування дає Бог.

  1. Так, Бог випробовує (карає) людей.

    11 голосів
    26,2%
  2. Ні, Бог не випробовує (не карає) людей.

    2 голосів
    4,8%
  3. Інколи випробовує (карає) Бог, а інколи - ні.

    6 голосів
    14,3%
  4. Людина сама собі випробування (покарання)

    21 голосів
    50,0%
  5. Ваш варіант (місце для коментарів внизу) :)

    3 голосів
    7,1%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Тобто виходить, що Бог є злом? :dntknw:

    У мене ще один приклад-порівняння.
    Просить дитина грінку з тостера, але чекати не хоче. Тато попереджає, що то пече і рухати не можна. Дитина не слухає й пхає руку в тостер. Дитина отримує опіки, які треба лікувати То тато дитину покарав? Чи її власний непослух?
     
  2. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Мене цікавить чи є якийсь приклад в Новому Заповіті,щоб показав,що
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Є. Але ж ви не будете шукати, правда? :girl_wink:
     
  4. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

     
  5. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Дiї.10:38 Ісуса, що був із Назарету, як
    помазав Його Святим Духом і силою Бог. І
    ходив Він, добро чинячи й усіх
    уздоровлюючи, кого поневолив диявол
    , бо
    Бог був із Ним.

    1Петр.5:8 Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш
    супротивник диявол ходить, ричучи, як лев,
    що шукає пожерти кого.


    Лук.13:16 Чи ж цю дочку Авраамову, яку
    сатана був зв'язав вісімнадцять ось років, не
    належить звільнити її суботнього дня від
    цих пут? (Мова йде про жінку, що "вісімнадцять
    років мала духа немочі, і була скорчена, і не
    могла ніяк випростатись".)

    Ці два вірші дуже важливі:

    Євр.2:14 А що діти стали спільниками тіла
    та крови, то й Він став учасником їхнім, щоб
    смертю знищити того, хто має владу
    смерти, цебто диявола,

    Євр.2:15 та визволити тих усіх, хто все
    життя страхом смерти тримався в неволі.

    ...і багато інших місць.
     
  6. robik

    robik Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    таки карає.
     
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    то ж хіба не карає?
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Дівчата, а ви уважно читали? Коли це буде? Там же прямо сказано: наприкінці віку.
     
  9. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Тобто виходить так
    Але Бог Всемогутній і сильніший ніж диявол, і Він міг би захистити від біди,перемогти диявола. І коли Він не "втручається",то в тому і полягає наше випробування. Бо ми можемо відвернутися від Бога і нарікати,що Він про нас забув, або молитися і просити дати нам сили пережити все. Це залежить тільки від нас.
     
  10. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Я недавно дивилась фільм "Мастер Дзен Бодхидхарма". Там є твердження, що не існує ні добра, ні зла, розділяє розум. А Бог є любов і істина. От коли подивитися з такої точки зору, що припустім ми вбиваєм колорадського жука на городі, чи курку, щоб поїсти. З однієї сторони вбиваєм, щоб врятувати городину, і щоб мати їжу, то це - добро, з іншої - вбиваєм, забираєм життя, і це зло. Можливо те, що ми сприймаєм за зло зовсім не є злом, просто наш розум не може зрозуміти кінцевої мети того. Я от знаю випадки, коли людина післа страшенних п"янств наверталась до віри. Спочатку загнала себе сам низ, а потім піднеслась в гору. Але якби та людина не впала, то не зрозуміла б нічого. А ми сприймаєм такі речі як зло.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Ну про це я говорила неодноразово в іншій темі. Бог нам дозволяє впасти так низько наскільки ми самі собі цього хочемо, а потім ми самі шукаємо дорогу до нього і знаходимо. Бо це наш вибір.
    Я знаю БАГАТО випадків коли люди побороли не одну залежність саме після того як впали так низько, що від точки падіння не було вже куди нижче йти а тільки можливість відштовхнутись і піднятись. Дехто так і залишився в тім болоті, а купа купезна з нас піднялась і ввірила своє життя в руки Божі.

    ---------- Додано в 18:58 ---------- Попередній допис був написаний в 18:53 ----------

    Сприймають як зло ті, хто не розуміє. Дуже часто треба відійти і дозволити людині впасти. Але знову ж таки, це не Бог послав таке випробування, а людина сама собі його обрала. Обрала і несла до тих пір поки не вирішила таки переглянути своє життя.

    Скажімо з тим самим алкоголем. Ми знаємо, що певні особи можуть пити 50 грам лікеру, ба навіть стільки не випити, бо їм це нецікаво. Алкоголь їх не манить. А інші особи мають онтого диявола, який їх робить залежними від алкоголю, і вони не можуть спинитись після того як вип’ють 50 грам. Їм треба більше. Але хто їх заставляв пити? Самі обрали. Отже самі на себе взяли такий тягар - алкоголізм, не без допомоги нечистого, бо він нашіптував - та випий! (Ой, як він часто мені каже, що ніц тобі не буде... та ти САМА собі даш раду... забудь про молитву) І яко результат людина сама на себе взяла важке випробування.

    Чи Бог їй то дав?
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    У Біблії сказано, що Адаму та Єві було заборонено їсти плоди з дерева пізнання добра і зла. :)
    Тому Бог і зціляє людину. Якщо вона хоче зцілитися.
    Про це й мова, що Бог не насилає на людину хворобу чи нещастя, Він оберігає її від того, або допомагає то перейти чи з того вийти.
    А якщо Бог і хворобу наганяє сам, і лікує сам, то це вже якийсь Зевс чи Перун, якого треба задобрювати, аби він раптом не повернувся до нас своєю лютою стороною. :girl_crazy:
     
  13. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    А якщо, припустим, Бог знає, що лише прошовши страждання хворобою, людина зцілить свою душу і зможе пізнати Бога і істину? Це для нас може виглядати, що щось є карою, а можливо це і не є кара, а є добро? Ну от, як з тим алкоголзмом, чи ще чимось. Люди часто навертаються, коли важкохворі чи присмерті, вони рятують душу. Бог може дати шанс, а людина вирішує як його сприймати і використовувати. Це я так чисто теоретично, до того, що здо може бути добром і навпаки :)
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як бог випробовує?

    То таки людина вирішує. Отже, для чого тоді казати, що Бог покарав хворобою аби людина навернулась.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    А Бог знав, що Адам і Єва не пройдуть випробування і будуть вигнані з раю?
    І ще є ряд питань на зразок, чи може Бог створити камінь, який не зможе підняти...
    Це філософствування, а не життя.

    Зло - від диявола.
    Бог є Любов. Бог є ПОНАД добром і злом.
    Людина робить вибір між одним і іншим.
    Часто її хилить кудись і вона шукає винних, а винним стає Бог через фрази "така Божа воля", "так Бог дав", "Бог дав, Бог узяв". Людині лишається тільки вмити руки, бо все, винні знайдені, працювати над собою не треба.
    Не часто. Хоча таке можливо. Ви й не уявляєте, як багато тяжко хворих людей навіть не думають про Бога.
    Ті, хто навернувся у хворобі, швидше за все, вже й так були за крок до навернення, але щось пришвидшило цей крок. Сама хвороба чи смерть когось із близьких не є запорукою навернення.
    Бог чекає постійно, Його обійми відкриті. І дуже багато людей навертаються тоді, коли починають шукати, починають читати Слово Боже. І коли вони зустрічають Христа і визнають Його як свого Спасителя, тоді відбувається навернення.
    Властиво найбільше історій навернення через приклад інших осіб.
     
  16. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Вчора, до речі, мав живий приклад того, що не всі важко хворі думають про Бога. Відвідував знайомого в туберкульозній лікарні. А на сусідньому ліжку лежав чоловік, худий, стогнав, ледве дихав, з катетером біля себе... Важко було дивитися на те як він мучиться, захотілося помолитися за нього прямо там. Я спитав, чи можна за вас помолитися, щоб Бог зцілив? Я був вражений тим як він відреагував. Він рознервувався, почав кричати, казати, що не треба йому ніякої молитви... і т.п.
    Хоча знаю, що більшість людей коли хворі все таки шукають Бога...
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

     
  18. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Цинічно. Цікаво, чи сподобалось би Маяковському, що його словами оправдовують насильників, збоченців і убивць?
    А якщо серйозно, то думка про те, що Бог карає людей віддаляє багатьох людей від нього. Неможливо наблизитися до того, хто тебе носом в ..., ну ви знаєте, в що.
    Мені сподобалося, що в цій темі використана книга Йова. Вже в першому її розділі чітко показано про те, хто наводить на людей різні "випробування" і з якої причини. Коли ми намагаємося протистояти таким випробуванням, ми обстоюємо сторону Бога перед Дияволом і його прибічниками.

    ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

    Спрацьовує українська мудрість: "Як тривога, то до Бога, а як по тривозі, то й по Бозі."
    Багато є людей, що приходять до Бога через проблеми, але чи всі з ним залишаються?
     
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    А я і не виправдовувала нікого, а написала про те, що все що є на світі для чогось існує. А щоб оте "для чого" осягнути і збагнути дуже важко, бо інакше б не виникало взагалі таких питань. В кожного своє розуміння. Я теж років ще 7 тому не могла збагнути і зрозумти чому люди вмирають, страждають, чому стільки насильства, чому саме хтось. І довго шукала свою істину. І знайшла.
    До речі, сьогодні якось мені згадалось і хочу запитати тут знавців християнства: а як все ж стосовно діток новонарождених, які хворіють на рак і інше? Якщо нема першородного гріха, і якщо ця дитинка вже народжується з патологією? Хто винен і чому? Диявол? Але коли він встиг, якщо дитинка ще в утробі припустім отримала хворобу? І друге питання: Чому Бог, якщо він є Любов і не вбиває, попросив Авраама вбити Ісаака?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    То правда, але не все створив Бог, тому не все є добре.
    Не зовсім розумію ваше питання, щиро кажучи. Що значить "коли встиг"?
    Але не дав убити, чи не так?
    Бог, крім того, сказав: "коли рука твоя спокушає тебе, відітни її".