Як Бог випробовує?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем vikad, 9 Квітень 2013.

?

Чи випробування дає Бог.

  1. Так, Бог випробовує (карає) людей.

    11 голосів
    26,2%
  2. Ні, Бог не випробовує (не карає) людей.

    2 голосів
    4,8%
  3. Інколи випробовує (карає) Бог, а інколи - ні.

    6 голосів
    14,3%
  4. Людина сама собі випробування (покарання)

    21 голосів
    50,0%
  5. Ваш варіант (місце для коментарів внизу) :)

    3 голосів
    7,1%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Тут писалось про те, що хвороби і страждання людей не від Бога, а від диявола. Що Бог не може зробити зле. Але ж диявол не отак просто кому схотів, тому наслав зло? Має бути зло в серці людини, яка піідається дияволу? А що тоді з дітьми новонародженими чи ненародженими? Це дявола рук справа? І як він тоді може щось зробити, якщо першородного гріха нема і дитина ще чиста? Якось так...
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Власне, що ні. Йому байдуже, яка людина. Він хіба більше буде тішитися, що праведника звів, але перебирати "жертвами" то не його.
    Бог не створив смерті, не створив хворіб, тому так, яка би не була хвороба, то не від Бога її отримали.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    мені видається , що таким чином диявол хоче підірвати в людині віру в Бога.
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Дуже болюча тема для моєї родини..Раніше пояснювали, що це спокута за гріхи прадідів..

    ---------- Додано в 21:49 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

    Знаєш, таки дуже сильна ймовірність, що підірве. Бо коли мати ходить і молиться щомиті, щоб дитина жила, а в тій самій палаті інша жінка сподівається, що її дитина помре і дасть їй жити в своє задоволення, то це страшні речі...Таке може просто психіка не витримати...
     
  5. Fajnalera

    Fajnalera Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Дуже цікаві питання,і відповіді на них слід шукати у Того,хто створив Усесвіт,людей...Власне у Божому Слові розповідається,що коли Адам і Єва не послухались Бога -вони стали грішними( хворими на невиліковну хворобу,наслідком якої є хвороби,старіння і смерть)На це їх підштовхнув Сатана .Оскільки їхні діти народилися після гріхопадіння,то вони передали своїм дітям цю"хворобу"-гріх.Тому помирають і маленьки і старенькі.Апостол Павло теж хворів,але це не говорить про те,що він був дуже грішний і за це Бог його покарав хворобою.Досконалим був тільки Ісус-Він був безгрішним і не хворів, і не мав ніколи помирати,але люди його вбили.Своєю смертю Він відкупив нас від гріха .І скоро ,згідно Біблії ситуація на землі зміниться...
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Якщо покладатися на Бога, витримає.

    Звідки знаєте? ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Fajnalera

    Fajnalera Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Можу навести біблійні цитати.
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Питання не в тому. Від кого матерям такі страждання?..
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Від диявола.
     
  10. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Перворідний гріх - не в тому, що людина народилася, а в тому, що від грішних батьків. Ось тут гарно пояснено на прикладі хвороби:
     
  11. Olivochka

    Olivochka Member

    Зараз в моєму житті склалась така ситуація що я думаю що це моє випробовування впершу чергу на віру.Я вірила в Бога але рідко ходила до церкви і рідко молилась.Тепер все змінилось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, в мене сталось страшне горе. На 40 тижні вагітності у мене сталось раптове відшарування плаценти, кровотеча і моя донечка померла.. Не встигли врятувати. Я дуже довго молилась за цю вагітність і просила Бога щоб він подарував мені малятко, бо хворіла по жіночому і довго не могла мати дітей.. І вже в лікарні, коли лежала і чекала своіх пологів, сталась ця трагедія((( я не знаю як це пережити і найбільше мене мучить чому Бог послав мені це випробування.. Я нічого не розумію, чому саме зараз? Коли я з дня на день чекала зустрічі з своім янголятком.. Якщо вже так мало статись, то чому саме зараз? Не знаю як це тепер пережити і як жити далі

    Надіслано від мого IQ4412 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я дуже вам співчуваю. Просто повірити не можу, що у вас така трагедія сталась. З дня на день чекала гарних новин, а тут таке...
     
  14. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Bize в це важко повірити, я навіть не уявляю, що у вас на душі. Я теж так за темкою слідкую, чекала гарних новин, коли ви написали, що вже в лікарні. І як побачила ваш допис в темі про спільну молитву, чесно, плакала разом з вами.
    Я вам щиро бажаю не полишити віри, наскільки це можливо в такому горі.
    Я думаю, з часом відповідь прийде до вас, хоч зараз її немає. Не думайте про те, чому це сталось. Бо ви себе з'їсте цими думками. Постарайтесь не залишатися самі в цьому горі. Бог допоможе пережити це випробування, і ви станете мамою. Відпустіть зараз те, на що ви вже не вплинете. відповідь вам прийде в потрібний час! У вас обов'язково все буде гаразд!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Розумію, як мама, яка теж втратила свою дитину...
    (щоб довго не писати, на 29тижні моя дитина померла в утробі, не встигли прокесарити, щоб дати моєму другому синочку шанс на життя)
    Як пережити? Не ховайтеся від самої себе і людей, живіть (хоч після такого жити не хочеться), ваша дитина з Богом, бо всі дітки потрапляють до Творця, вони є невинні душі.
    Чому Бог послав це випробування? Моліться, щоби почути саме Його відповідь.
    Я давно перестала ставити Богові питання "чому", доцільніше "заради чого?", "для якої цілі?".
    В таких випадках Бог не залишає, більше того - Він ніколи нас не покине, тому що полюбив нас раніше, як ми Його
    Лише людина може від Нього відвернутись...
    Сили і витримки бажаю Вам, не розчаровуйтесь в цьому житті, через деякий час зможете інакше сприймати все, що трапилось.
    Знайдіть вірного друга\подругу, який може за Вас молитись, це дуже важливо, це дасть Вам сили жити далі.
    Ніколи не розчаровуйтесь в Бозі, міцно обіймаю зі сльозами за Вашу донечку :sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дуже дякую Вам за підтримку.. Надіюсь, якось це переживу

    Надіслано від мого IQ4412 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  17. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Я не знаю чи Бог мене випробовує, чи це кара, але в мене така хвороба яка не лікуєтся,що я вже тільки не робила, все даремно і безрезультатно.Я прошу його, і молюся до нього, а він ніби мене не чує, навіть деколи смерті в нього прошу, тому що не можу так довго страждати тою хворобою, як психологи називають психосоматика.А почалося все тому 5 років від банального отруєння якого дуже налякалася.А в 2011 році втратила дитину народилася мертвою.Я просто вже не маю сил це все витримувати.Мені 37 років, не заміжня,хлопця не маю,подруг також, і не працюю тоже.Кожен день в мене одне і теж-СТРАЖДАННЯ!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  18. Bize

    Bize Well-Known Member

    Коли стає дуже гірко і важко на душі - моліться, говоріть до Бога все, що відчуваєте. Ніхто так не зрозуміє Вас, як Він. Після молитви стане легше. А ще - потрібно навчитись просто вірити в краще, вірити незважаючи на все погане, що трапляється.
    Викидайте всі погані думки від себе, не мучте себе.
    Здається, так мало потрібно для щастя, але чомусь воно не приходить. А може, ще не час? можливо так і повинно бути - тяжка дорога і випробування, щоб заслуговувати на те щастя, яке чекає на Вас в майбутньому. Недаремно говорять, що "найтемніша ніч перед світанком".
     
  19. orange girl

    orange girl Well-Known Member

     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я теж пробувала в інтернеті шукати, але було не зрозуміло. я купила собі брошурку (є в церковних книгарнях), там все розписано дуже зрозуміло із табличкою. Тому раджу і вам купити, вона не дорога.